NAJGORA PORUKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Crazy_creature:
Najlepshe je kad je ta SMS poruka tvorevina dotichnog dechka/devojke... kad bre sam smisli.. a one gluposti "nebo je plakalo jer je izgubilo svog najlepsheg andjela..." moooolim teee :roll:


Na takve sam i mislila na te debilne u kojima se pojavljuju: bogovi i nebo koji placu za najlepsim andjelom, neuhvacene kapljice kise koje predstavljaju koliko on njoj znaci, ona ne moze da zivi bez njega, on ce nju uvek cuvati u srcu... :x
 
ma te poruke prepisivane i prepisivane su najgore,posebno me nervira kad lik ortakinji ali bukvalno ortakinji posalje tako ljubavnu poruku znaci pitam ortaka shto si joj TO slao a on u fazon pa mozda ce joj trebati da nekom poshalje????
Uopshte ta preterivanja da se blago izrazim u porukama su mi skroz bezveze zar je toliko teshko licno izraziti osecanja i biti originalan pritom?tako je valjda proshle godine jedan lik iz mog odeljenja slao poruke jednoj devojci iz drugg odeljenja sve tako volimte ,zelim te na tu foru i ona njemu ona mu kaze aj da se nadjemo na odmoru [ valjda ga inace zna iz vidjenja ili ga uopste ne zna , ma nije bitno :P ] ona stoji napolju ispred nashe uchionice a lik ne sme ni da je POGLEDA jel se boji da ga ne vidi???I koja je svrha svega toga?????
 
ma,nije to nista sa tim slatkim porukicama...obrisrs,il iskuliras...il cuvas u telefonu,pa nekom posaljes za rodjenadn ako te mrzi da smisljas nesto pametnije :oops:

najgore je kad neko raskine preko poruke...e te poruke su stvarno najgore!!!
 
Master_Chief:
Mrzim one e-mailove koji kazu da ako ne posaljem u roku od tri dana 50 osoba necu imati srece,sve sam ih do sada deletiro i uz svaku sam psovao majku onome ko je smislio tako nesto. :evil:
I ja to MrZiM-a najveci je problem sto pomislim: ''Ma ne vjerujem ja u to, ali ipak... sta znas... ma bolje da ja posaljem'' :lol: :shock: :lol: i onda nastaje zesca frka pa saljem i osobama sa kojima sam se cula 2x u zivotu... :roll: bas sam patjenica... :oops:
 
a i ja ne volim te poruke sto tako idu u krug,ali sam stvarno slala u pocetku ali na kraju kad su mi stizale i zlatne ribice i irvasi i sta ti vec znam, odustala sam...
Ali inace ne volim te poruke tipa Kros polje sasava reka, bla bla bla///to brisem momentalno, ja radije bih cuvala poruku tipa KAKO SI ako je od nekoga 'vaznog'nego te pateticne pesmice porukice
 
Chester girl:
a i ja ne volim te poruke sto tako idu u krug,ali sam stvarno slala u pocetku ali na kraju kad su mi stizale i zlatne ribice i irvasi i sta ti vec znam, odustala sam...
Ali inace ne volim te poruke tipa Kros polje sasava reka, bla bla bla///to brisem momentalno, ja radije bih cuvala poruku tipa KAKO SI ako je od nekoga 'vaznog'nego te pateticne pesmice porukice
mojne da mi dirash patetichne porukice :lol:
 
Mike girl:
Chester girl:
a i ja ne volim te poruke sto tako idu u krug,ali sam stvarno slala u pocetku ali na kraju kad su mi stizale i zlatne ribice i irvasi i sta ti vec znam, odustala sam...
Ali inace ne volim te poruke tipa Kros polje sasava reka, bla bla bla///to brisem momentalno, ja radije bih cuvala poruku tipa KAKO SI ako je od nekoga 'vaznog'nego te pateticne pesmice porukice
mojne da mi dirash patetichne porukice :lol:
DJUBRE JEDNO, otkud ti ovde? a ne mozes da izadjes napolje , a? c c c
idi uci muzicko i matematiku
 
Chester girl:
Mike girl:
Chester girl:
a i ja ne volim te poruke sto tako idu u krug,ali sam stvarno slala u pocetku ali na kraju kad su mi stizale i zlatne ribice i irvasi i sta ti vec znam, odustala sam...
Ali inace ne volim te poruke tipa Kros polje sasava reka, bla bla bla///to brisem momentalno, ja radije bih cuvala poruku tipa KAKO SI ako je od nekoga 'vaznog'nego te pateticne pesmice porukice
mojne da mi dirash patetichne porukice :lol:
DJUBRE JEDNO, otkud ti ovde? a ne mozes da izadjes napolje , a? c c c
idi uci muzicko i matematiku
Digresije nisu dozvoljene...vratimo se na temu....dakle :lol: ....
 
Mike girl:
Chester girl:
Mike girl:
Chester girl:
a i ja ne volim te poruke sto tako idu u krug,ali sam stvarno slala u pocetku ali na kraju kad su mi stizale i zlatne ribice i irvasi i sta ti vec znam, odustala sam...
Ali inace ne volim te poruke tipa Kros polje sasava reka, bla bla bla///to brisem momentalno, ja radije bih cuvala poruku tipa KAKO SI ako je od nekoga 'vaznog'nego te pateticne pesmice porukice
mojne da mi dirash patetichne porukice :lol:
DJUBRE JEDNO, otkud ti ovde? a ne mozes da izadjes napolje , a? c c c
idi uci muzicko i matematiku
Digresije nisu dozvoljene...vratimo se na temu....dakle :lol: ....
ne znam sta je digresija...JBG nobody is perfecr(ako sam i ovo napisala kako valja) al imam 5 iz inglisa, ne zasluzeno, al yebes ga

ali btw ljudi pa MIKE GIRL NAM JE TU!!! POZDRAV ZA SADA NASU NARKIC GIRL

e el nabuba kompozicije?
 
Ratka_:
Crazy_creature:
Najlepshe je kad je ta SMS poruka tvorevina dotichnog dechka/devojke... kad bre sam smisli.. a one gluposti "nebo je plakalo jer je izgubilo svog najlepsheg andjela..." moooolim teee :roll:


Na takve sam i mislila na te debilne u kojima se pojavljuju: bogovi i nebo koji placu za najlepsim andjelom, neuhvacene kapljice kise koje predstavljaju koliko on njoj znaci, ona ne moze da zivi bez njega, on ce nju uvek cuvati u srcu... :x

Ne razumem vas.... Ja sam jednoj devojci smisljao takve porukice, i ona me pita... "Iz kog casopisa vadis te poruke, da ga kupim i ja" Mislim... kako vi znate da je poruka izmisljena, ili prepisana???
 
Moon Child:
Chester girl:
radije bih cuvala poruku tipa KAKO SI ako je od nekoga 'vaznog'nego te pateticne pesmice porukice
upravo :wink:
KAKO STE vas dve veceras...
34.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top