NAJGORA PORUKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chester girl:
Mike girl:
Chester girl:
Mike girl:
Chester girl:
a i ja ne volim te poruke sto tako idu u krug,ali sam stvarno slala u pocetku ali na kraju kad su mi stizale i zlatne ribice i irvasi i sta ti vec znam, odustala sam...
Ali inace ne volim te poruke tipa Kros polje sasava reka, bla bla bla///to brisem momentalno, ja radije bih cuvala poruku tipa KAKO SI ako je od nekoga 'vaznog'nego te pateticne pesmice porukice
mojne da mi dirash patetichne porukice :lol:
DJUBRE JEDNO, otkud ti ovde? a ne mozes da izadjes napolje , a? c c c
idi uci muzicko i matematiku
Digresije nisu dozvoljene...vratimo se na temu....dakle :lol: ....
ne znam sta je digresija...JBG nobody is perfecr(ako sam i ovo napisala kako valja) al imam 5 iz inglisa, ne zasluzeno, al yebes ga

ali btw ljudi pa MIKE GIRL NAM JE TU!!! POZDRAV ZA SADA NASU NARKIC GIRLe el nabuba kompozicije?
neke stvari nek ostanu medju nama... :roll:
Moja omiljena poruka je:
Ocesh da izadjemo?
:lol:
 
Mike girl:
Chester girl:
Mike girl:
Chester girl:
Mike girl:
Chester girl:
a i ja ne volim te poruke sto tako idu u krug,ali sam stvarno slala u pocetku ali na kraju kad su mi stizale i zlatne ribice i irvasi i sta ti vec znam, odustala sam...
Ali inace ne volim te poruke tipa Kros polje sasava reka, bla bla bla///to brisem momentalno, ja radije bih cuvala poruku tipa KAKO SI ako je od nekoga 'vaznog'nego te pateticne pesmice porukice
mojne da mi dirash patetichne porukice :lol:
DJUBRE JEDNO, otkud ti ovde? a ne mozes da izadjes napolje , a? c c c
idi uci muzicko i matematiku
Digresije nisu dozvoljene...vratimo se na temu....dakle :lol: ....
ne znam sta je digresija...JBG nobody is perfecr(ako sam i ovo napisala kako valja) al imam 5 iz inglisa, ne zasluzeno, al yebes ga

ali btw ljudi pa MIKE GIRL NAM JE TU!!! POZDRAV ZA SADA NASU NARKIC GIRLe el nabuba kompozicije?
neke stvari nek ostanu medju nama... :roll:
Moja omiljena poruka je:
Ocesh da izadjemo?
:lol:
xexexe, zato ti ja uvek to i napisem:-)
 
Ja nemam nijedan takav SMS sacuvan,nikada me te poruke nisu ni zanimale.Ja cuvam samo smesne poruke.
A najvise me nervira kada uzmu neciji mobilni i pocnu da prepisuju te poruke,onako zeljno...Uf!
 
Znaj da sad idem da se udavim u wc sholji jer je bez tebe i zivot u g0vnima bolji. Mozda cu u kanalizaciji naci srecu, ali nijedno g0vno kao tebe voleti necu.

Dovoljno pateticno za arhiviranje... :lol:
 
Chester girl:
e el nabuba kompozicije?
uuuuupsicj... shto lutam s teme... OoPs
no, radi li se o Petoj? ?: mislim, prepoznavanje muzichkih primera? (: ne znam shto me to asociralo... :pPp


shto se poruka tiche... nisam imala priliku da primam mnogo takvih izlizanih pa da pamtim. kada se radi o osecjanjima, nije lepo koristiti tudje rechi...
skoro sam primila neku shaljivu porukicu :p tipa ~ sutra se snima dokumentarac o vashem gradu, pa vas molimo da ne napushtate dom radi lepsheg prizora.

shta god :lol:

Moon Child:
Ovo je mnogo lepo, i ja sam ga jednom dobila od nekog...
Ali sam se pogubila oko forwardovanja pa sam nekima poslala i vise puta :lol:
hihihi... ja nikad u svome malenome zhivotu nisam forwardovala OoPs ni ne proveravam mail, pa kad primim ta chuda to bude... khm, malo kasnije no shto treba :p
 
Kupam_se_go:
Ratka_:
Crazy_creature:
Najlepshe je kad je ta SMS poruka tvorevina dotichnog dechka/devojke... kad bre sam smisli.. a one gluposti "nebo je plakalo jer je izgubilo svog najlepsheg andjela..." moooolim teee :roll:


Na takve sam i mislila na te debilne u kojima se pojavljuju: bogovi i nebo koji placu za najlepsim andjelom, neuhvacene kapljice kise koje predstavljaju koliko on njoj znaci, ona ne moze da zivi bez njega, on ce nju uvek cuvati u srcu... :x

Ne razumem vas.... Ja sam jednoj devojci smisljao takve porukice, i ona me pita... "Iz kog casopisa vadis te poruke, da ga kupim i ja" Mislim... kako vi znate da je poruka izmisljena, ili prepisana???

Chim se onako debiloidno rimuje... na pravom si putu 8) :lol: :lol:
 
Chester girl:
bleach:
Chester girl:
e el nabuba kompozicije?
uuuuupsicj... shto lutam s teme... OoPs
no, radi li se o Petoj? ?: mislim, prepoznavanje muzichkih primera? (: ne znam shto me to asociralo... :pPp
:wink:ja dobila 5!!!! :P
blavo, blavo... :klap:
znachi bila sam u pravu? :p
heh, opet lutam s teme... :roll:
pogreshno si quote-ovala, pa si ~pokupila moju boju... (8
 
One poruke koje se mogu nacji u chasopisima tipa Cool girl, Bravo girl, Hot girl, Sexy girl, Stupid girl :lol: i tako dalje i tako blizhe... su meni lichno fuuuuj :pPp nikad, nikad, nikad ne bih tako neshto poslala nekome (sem onih shaljivih...sada mislim na one koje navodno izrazhavaju neke hm, pa, emocije :roll: pozitivne... :D )... i zgrozila bih se kad bih tako neshto dobila. Ali ja na srecju imam mnogo inventivnog dechka koji je dovoljno sladak i mashtovit da mi sam smisli neshto tako weeepo na shta se ja istopim :oops: :oops: :oops:
nije da se hvalim :D
 
sve poruke koje su prepisane su shit.
mada u pravom trenutku mogi i pravilno da se iskoriste.
nikada nisam poslao poruku te vrste, a malo sam ih i dobijao.
mislim da devojke vise koriste takve poruke.
 
@ Electra ~ i treba da budesh srecjna i da se hvalish. ((:

ok, nikad nisam gotivila te poruke i porukice i slichno, ali sad su zaista pochele da mi idu na zhivce. ne da mi smetaju, nego... ufff, ne gledam ja fon chesto i kad ga uzmem, vidim poruka, mislim ne znam shta je, a ono neko.. da ne kazhem shta. (8 shto bre neko da troshi kredit na takve gluposti? :mrgreen:
ja nisam inventivna (kao nechiji dechko ((((: :pPp), ali najlepshe mi je kad napishem neki roman u kome napishem sve i svashta, tipa shta sam sve radila taj dan ili slichno, a sve to zapakujem, ne znam ni sama kako, ali imam osecjaj da prenesem osecjanja... hm, da i ta tehnika nechemu sluzhi, ako mozhe. (8
 
Ja isto ne podnosim te poruke. Moje drugarice se zaludjuju time. Slale su mi te poruke, i bilo mi je drago jedno vreme ali brate... I ne shalju vishe... I ja volim kilometarske poruke. Ako neko pishe toliko, znachi da mu je i stalo ipak...
 
Ja svojim pajtosima saljem LUDAAACKE poruke... Bukvalno uzmem i lupetam koliko hocu... :lol: To bude jako smesno... Uvek se kocim 2 sata kad sklopim... I to bas, bas dobro sklapam... :D (to je mozda jedino sto mi ide u zivotu) :lol: I to bude po 3,4 spojene poruke... I obozavam kad meni neko salje OOOOGROOOMNE PORUKE.... SVA SE ISTOPIM! :oops: :lol: :lol: :wink:
 
Mrtva trka izmedju onih "Ako ovu poruku ne posaljes pet puta,desice ti se to,to i to...." i onih sa "andjelima koji te cuvaju u tami i sl."


Jedno "MISLIM NA TEBE" znaci milion puta vise :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top