Quantcast

Najbolji vic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nocturna

Zainteresovan član
Poruka
217
Poslao Slobodan Milu izmet. Milo ne zna sta da posalje Slobu. I posalje mu Milo prsut s porukom: "Kad si ti odvojio od usta, mogu i ja."

Kako se zna gde je granica izmedu Srbije i Crne Gore? Tamo gde prestaju da ti psuju mater i pocinju da psuju oca.

Svadjaju se Crnogorac i Bosanac.... "Vi Crnogorci ste svi ******", podrugljivo ce Bosanac. "Ko je *****, 'ebem ti oca!", naljuti se Crnogorac.

Kako kazu Crnogorci za vanbracno dijete? "Djetic neznanog junaka"

Kako se pozdravljaju vrabac i crv u CG?
Crv kaze "dje si sivi sokole?", a vrabac "dje si gujo ljuta?".

Posle zemljotresa, Crnogorac daje oglas u novine: "Mijenjam stan u epicentru za stan u centru".

Kako Crnogorci poredaju pridjeve? Lijep - Lijepsi - Vidju mene!

V

vesa R.S.

Gost
Ogi:
Dojilja je dala 3000 l mlijeka, jer je krava crkla!
Pomazem u mrsavljenju!!!! Uzimam vase dnevne obroke,sifra Student
Microsoft je napravio novi mis.Pored svega, jos moze i sir da zdere!
Alkohol ne rijesava mnoge probleme, mada i mlijeko ima isti efekat!
Trazim usjedelicu sa ogromnom masom, hocu da kiselim kupus!

Sta kazete na viceve? :lol:

G

Gacko

Gost
proguta roda zabu i tako sita odleti.Pita zaba iz stomaka"rodo,rodo na kojoj smo visini"?Kaze roda na 650 metara".A zaba ce na to"aj ne seri" STA KAZETE NA OVAJ

Nocturna

Zainteresovan član
Poruka
217
ok, al' je bolji sa sadistom i mazohistom. :)

Desava se na Kosovu. Pije decak vodu iz reke. U jednom trenutku ga prekide neki covek:
-Mali, sta to radis? Nije pitka ta voda.
-Moljim?
-Nista nista.

A

ael

Gost
Nocturna:
Poslao Slobodan Milu izmet. Milo ne zna sta da posalje Slobu. I posalje mu Milo prsut s porukom: "Kad si ti odvojio od usta, mogu i ja."

Kako se zna gde je granica izmedu Srbije i Crne Gore? Tamo gde prestaju da ti psuju mater i pocinju da psuju oca.

Svadjaju se Crnogorac i Bosanac.... "Vi Crnogorci ste svi ******", podrugljivo ce Bosanac. "Ko je *****, 'ebem ti oca!", naljuti se Crnogorac.

Posle zemljotresa, Crnogorac daje oglas u novine: "Mijenjam stan u epicentru za stan u centru".

A

ael

Gost
vicevi su ludi
Nocturna:

K

Kapris

Gost
Dodje mala Nefertiti u skolu, uciteljica kaze:
- Deco izvadite tablice, grebacemo diktat.
Mali Egipcani izvade tablice i uciteljica pocne:
- A sad pisite: Nas bog Amon Raa je jako prepotentan...
Mala Nefertiti digne ruku :
- Izvinite uciteljice, ja sam bila bolesna prosle nedelje,ne znam da li se "prepotentan" pise sa dva ili tri ku*ca?

Amajlija

Obećava
Poruka
94
evo nekoliko od mene.....

Kada ti postaje jasno da si presao iz Srbije u Crnu Goru?.....Kada prestanu da ti psuju majku i pocnu ti psovati oca !

Znate li kada bih nestalo Crnogoraca ?................Kada bih shvatili da je sex radnja.

Kako se dobija jedno veliko nista ?...............Bosanac smisli, Pirocanac finansira, a Crnogorac uradi.

UPOMOC !!! Upravo me je silovao neki Crnogorac"!!! "Pa otkud znate da je bas Crnogorac"? "Morala sam sve sama da radim".

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.