Najbolji vic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poslao Slobodan Milu izmet. Milo ne zna sta da posalje Slobu. I posalje mu Milo prsut s porukom: "Kad si ti odvojio od usta, mogu i ja."

Kako se zna gde je granica izmedu Srbije i Crne Gore? Tamo gde prestaju da ti psuju mater i pocinju da psuju oca.

Svadjaju se Crnogorac i Bosanac.... "Vi Crnogorci ste svi ******", podrugljivo ce Bosanac. "Ko je *****, 'ebem ti oca!", naljuti se Crnogorac.

Kako kazu Crnogorci za vanbracno dijete? "Djetic neznanog junaka"

Kako se pozdravljaju vrabac i crv u CG?
Crv kaze "dje si sivi sokole?", a vrabac "dje si gujo ljuta?".

Posle zemljotresa, Crnogorac daje oglas u novine: "Mijenjam stan u epicentru za stan u centru".

Kako Crnogorci poredaju pridjeve? Lijep - Lijepsi - Vidju mene!
 
Ogi:
Dojilja je dala 3000 l mlijeka, jer je krava crkla!
***
Pomazem u mrsavljenju!!!! Uzimam vase dnevne obroke,sifra Student
***
Microsoft je napravio novi mis.Pored svega, jos moze i sir da zdere!
***
Alkohol ne rijesava mnoge probleme, mada i mlijeko ima isti efekat!
***
Trazim usjedelicu sa ogromnom masom, hocu da kiselim kupus!


Sta kazete na viceve? :lol:
 
proguta roda zabu i tako sita odleti.Pita zaba iz stomaka"rodo,rodo na kojoj smo visini"?Kaze roda na 650 metara".A zaba ce na to"aj ne seri" STA KAZETE NA OVAJ
 
ok, al' je bolji sa sadistom i mazohistom. :)

Desava se na Kosovu. Pije decak vodu iz reke. U jednom trenutku ga prekide neki covek:
-Mali, sta to radis? Nije pitka ta voda.
-Moljim?
-Nista nista.
 
Nocturna:
Poslao Slobodan Milu izmet. Milo ne zna sta da posalje Slobu. I posalje mu Milo prsut s porukom: "Kad si ti odvojio od usta, mogu i ja."

Kako se zna gde je granica izmedu Srbije i Crne Gore? Tamo gde prestaju da ti psuju mater i pocinju da psuju oca.

Svadjaju se Crnogorac i Bosanac.... "Vi Crnogorci ste svi ******", podrugljivo ce Bosanac. "Ko je *****, 'ebem ti oca!", naljuti se Crnogorac.

Kako kazu Crnogorci za vanbracno dijete? "Djetic neznanog junaka"

Kako se pozdravljaju vrabac i crv u CG?
Crv kaze "dje si sivi sokole?", a vrabac "dje si gujo ljuta?".

Posle zemljotresa, Crnogorac daje oglas u novine: "Mijenjam stan u epicentru za stan u centru".

Kako Crnogorci poredaju pridjeve? Lijep - Lijepsi - Vidju mene!
 
vicevi su ludi
Nocturna:
Poslao Slobodan Milu izmet. Milo ne zna sta da posalje Slobu. I posalje mu Milo prsut s porukom: "Kad si ti odvojio od usta, mogu i ja."

Kako se zna gde je granica izmedu Srbije i Crne Gore? Tamo gde prestaju da ti psuju mater i pocinju da psuju oca.

Svadjaju se Crnogorac i Bosanac.... "Vi Crnogorci ste svi ******", podrugljivo ce Bosanac. "Ko je *****, 'ebem ti oca!", naljuti se Crnogorac.

Kako kazu Crnogorci za vanbracno dijete? "Djetic neznanog junaka"

Kako se pozdravljaju vrabac i crv u CG?
Crv kaze "dje si sivi sokole?", a vrabac "dje si gujo ljuta?".

Posle zemljotresa, Crnogorac daje oglas u novine: "Mijenjam stan u epicentru za stan u centru".

Kako Crnogorci poredaju pridjeve? Lijep - Lijepsi - Vidju mene!
 
Dodje mala Nefertiti u skolu, uciteljica kaze:
- Deco izvadite tablice, grebacemo diktat.
Mali Egipcani izvade tablice i uciteljica pocne:
- A sad pisite: Nas bog Amon Raa je jako prepotentan...
Mala Nefertiti digne ruku :
- Izvinite uciteljice, ja sam bila bolesna prosle nedelje,ne znam da li se "prepotentan" pise sa dva ili tri ku*ca?
 
evo nekoliko od mene.....

Kada ti postaje jasno da si presao iz Srbije u Crnu Goru?.....Kada prestanu da ti psuju majku i pocnu ti psovati oca !

Znate li kada bih nestalo Crnogoraca ?................Kada bih shvatili da je sex radnja.

Kako se dobija jedno veliko nista ?...............Bosanac smisli, Pirocanac finansira, a Crnogorac uradi.

UPOMOC !!! Upravo me je silovao neki Crnogorac"!!! "Pa otkud znate da je bas Crnogorac"? "Morala sam sve sama da radim".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top