Најбољи начин за скидаље килограма?

tebi je najvise napravila problema ta povreda noge,pa si morao da mirujes,a normalno,moras i jesti.Kako sada izgleda noga?
Sad je super vec sam presao oko 2000km bajsem brzo se vrate misici kao da pamti noga,a znas i sam kako je dugo trajalo 6 meseci klopa i u krevet zbog bolova,upropasti se covek sta god da pojede
 
A bas bajsem sam je razradio, priznajem vezbe nisam radio,mislio sam da moze setanjem ali ne moralo je dobro da se vezba
Da,to je bila teza povreda i samim setanjem ne bi mogao da oporavis ligamente.Mozda u samom pocetku su bile potrebne blage vezbe,ali kasnije je to trebalo pojacati,a tebi je dobr dosao bajs.Kad vec volis da ga vozis,neka ima i vajde od toga.
 
Da,to je bila teza povreda i samim setanjem ne bi mogao da oporavis ligamente.Mozda u samom pocetku su bile potrebne blage vezbe,ali kasnije je to trebalo pojacati,a tebi je dobr dosao bajs.Kad vec volis da ga vozis,neka ima i vajde od toga.
Sta da ti kazem, ni1 normalan ortoped mesecima ti napises sta treba u recenici
 
Sta da ti kazem, ni1 normalan ortoped mesecima ti napises sta treba u recenici
Verujem ti,jer sam prosao to.Tek posle 6-7 godina ranih snimanja i pregleda sam dobio dijagnozu.I to bi se odugovlacilo,ko zna koliko da mi nije jedan pacijent,sa slicnim problemima rekao da idem na Medicinu rada.tamo su me pregledali,Neurolog,ortoped i reumatolog.Kada sam odneo papir u firmu oni su se zabezeknuli.Iako su svi znali da je to bila povreda na radnom mestu.
 
Ne treba izbaciti veceru,vec ne treba jesti nista posle 7 sati uvece,a leti kada je duzi dan,posle 8.Ne treba nista jesti bar 2 sata pre spavanja.Inace tri obroka su potrebna zbog normalnog rada metabolizma i probave.
Да, тако нешто и ја примењујем...само не знам то за вечеру, ипак кад погледаш укупно колко си унео исто је
 
Да, тако нешто и ја примењујем...само не знам то за вечеру, ипак кад погледаш укупно колко си унео исто је
Nije,ne ide sve u organizam.I treba jesti raznoliku hranu,pa cak i ono sto volis,ali da se kontrolises,koliko jedes.Ne preteruj.Posle jela obavezno neka aktivnost.
 
Najbolji nacin je da jedes a da mrsavis.. To se postize tako sto svakih dva sata jedes 150 grama hrane. Pocnes ujutru od 8.00 zavrsis u 18.00 ili u 20.00. Uneo si dnevno u sebe 900 grama ili 1050 grama sto nakon nedelju dana ima da se oseti jer realno ko nije na dijeti unosi 2.5 kg dnevno.Time postizes da ne mucis sebe gladju jer jedes svaka dva sata ali unosis manje.
 

Back
Top