najbolji drug

White_@ngel:
NE,TO STE TI I TIJANA!!!!!! A I IVANA ZNA 99 POSTO TIH STVARI....
E onda ispadne nepravedno shto ti ne znash sve moje!Moracemo to da ispravimo! ;)

Ali kao shto kaze newerna_beba sve moje tajne niko zivi na ovoj planeti(Pa cak ni Branka :razz: ) ne zna!Lepse je nesto zadrzati za sebe i precutati! :roll:

E da Jazo,da ne zaboravim:MIRELA SUTRA PUNI 15 GODINA!!!!
 
sad da odgovorim Lupiju.. (:


to shto si ti rekao, i ono shto sam ja pisala su dvije razlichite teme za razgovor.(:

znachi, ja sam prokomentarisala prijashnje postove na ovoj temi, u kojima je pisalo da izmedju momka i djevojke koji su dobri prijatelji mora biti neshto vishe.
apsolutno netachno.ne mora.

e sad, da mozhe biti, mozhe, i to je super, ako je to neshto vishe, obostrano. to su najljepshe veze.. (;
ako nije obostrano, onda je sranje.

Kad_LupimLupim:
Khm... ne bi li trebalo da ti onaj, ko ti jednog dana bude dragi, bude prvo najbolji prijatelj, drug, pa onda sve ostalo

meni je moj dragi bio jako dobar drug i prije veze, pa onda u toku veze mi je bio i dragi i drug u isto vrijeme... (:
a uporedo sam imala josh jednog jako dobrog druga (i imam ga i dalje) koji je samo jako dobar drug, i to cje i ostati.
 
Da imam 2 njafrenda koji su uvek tu kad mi nesto treba (i ja sam uvek tu za njih),kontamo se skroz i opustaju me ,mislim da mogu slobodno da ih nazovem soul mates ...Nemam najbolju drugaricu jer se uvek oseti konkurencija u nekim segmentima ....
 
newerna_beba:
nema te osobe na ovom svijetu koja zna SVE moje tajne....

koliko god da mi je neko dobar drug,drugarica,momak kojeg volim,ipak volim nesto da ostavim za sebe...
da...taj rad i kod mene...ne postoji niko ko zna sve...nekima kazem nesto i nekim drugim
kazem nesto...ali uvek nesto ostavim za sebe....

i ne znam da li imam bas naj naj drugaricu...ali znam da imam dve bas super drugarice..
sa njima idem u odeljenje..i dosta se druzimo..i njiima uglavnom kaze to sto imam da kazem... :wink:
 
muskarac moze imati najboljeg druga ali se brzo posvadjaju, ali i pomire! Ali ako devojka kaze da joj neki tamo lik najbolji drug verujte da laze 99% - u pitanju je simatija,neka taj jedan procenat bude moguca slucajnost da je taj neki gay!:)
 
zizela:
U pravu si, nece uvek biti tu, ali ne mogu sada da mislim na to, ne znam kako bih bez njega zivela. U svakom slucaju, nikada nece otici svojom voljom, ili ako se posvadjamo, kao sto bi to uradilo ljudsko bice.


znam... zato sam i rekla... meni moj nedostaje jaaako... al dobro je da imam moju Sanju, Marka, I Lanu... :-D
 
Imam dve najbolje drugarice,kojima mogu sve,ali bas sve da kazem.I najboljeg druga kojem mogu isto sve da kazem.A ostalo drustvo,pa tu je vecina ortaka,sa kojima sam bas extra,ali to nije bas prijateljstvo vise drugarstvo,a sa ostalim drugaricama sam isto extra ali ne mogu sve da ima kazem,samo onim dvema mogu sve,ali bas sve i one i najdrug me nikad nisu izneverili.
 
Imam naj frendicu...ono tipa, ona je srecna ja sam srecna, ona place, ja placem....
E, sad naj druga nemam, ne znam, ali svi koji su moje godiste su nekako pa...nezreli, ne mogu da me posavetuju i to...Ima jedno musko kome pricam skoro sve....moj stariji brat...to je extra i mislim da mi zato i ne treba naj drug...Muskarce delim na:
1.One sa kojima sam bila
2.One sa kojima cu biti
3.One sa kojima nikada necu biti...
Kako ja sad da imam naj frenda ovako???
Ovi 1. hoce da budu ponovo sa mnom, ovi 2. su jako lepi i ja hocu da budem sa njima, a ovi 3. su.......ne znam....cudni?!?
 

Back
Top