najbolji drug

giovaniI:
naravno,dvojicu,.
ali mislim da to ne bi bilo moguce sa osobom suprotnog pola-pravo i iskreno prijateljstvo bez neke druge primjese.

....definitivno se ne slazem....:)....postoje stvari o kojima mozes samo da pricas da frajerom iliti djevojkom..::)....a to ukoliko takvo prijateljstvo ne uspije kriv si ili ti ili on...:).....
...jaimam najboljeg prijatelj,koa brata,kojeg OBOZAVAM.....:):):).....
...i mislim da ukoliko ti nisi uspio da imas takvo prijateljstvo,ne treba da govoris kako je nemoguce..:):):)
 
@Cupka@:
....definitivno se ne slazem....:)....postoje stvari o kojima mozes samo da pricas da frajerom iliti djevojkom..::)....a to ukoliko takvo prijateljstvo ne uspije kriv si ili ti ili on...:).....
...jaimam najboljeg prijatelj,koa brata,kojeg OBOZAVAM.....:):):).....
...i mislim da ukoliko ti nisi uspio da imas takvo prijateljstvo,ne treba da govoris kako je nemoguce..:):):)
Кхм... извини, а ако то пријатељство не успе ко би још могао да буде крив за то осим конкретно њих двоје??? :?:?:?
 
E,da a sto se tice musko zenskih prijateljstawa stwarno hocu da wjerujem da postoje,ali kad god mislim da mi je neko drug on se zaljubi u mene ili u neku moju drugaricu pa to hoce da iskoristi.:(.Ali kad bolje razmislim postoje neke osobe supeotnog pola koje i nemaju zadnje namjere,ali i nisu mi TAKO dobri prijatelji tako da ne znam...
 
odgovor na temu - da, imam prijatelje koji me nisu iznevjerili.

i ne vidim zashto bi mushko-zhensko prijateljstvo moralo prerasti u neshto vishe..
ako je to pravo prijateljstvo (okej, pravo prijateljstvo i jest prijateljstvo, ne mozhe bit krivo prijateljstvo),
onda naravno da necje docji do toga.
ja imam najboljeg druga, kojeg nikad nisam gledala na bilo koji drugi nachin osim kao prijatelja, i imamo jedan lijep odnos, koji SIGURNO necje precji u "neshto vishe".
 
*november rain*:
odgovor na temu - da, imam prijatelje koji me nisu iznevjerili.

i ne vidim zashto bi mushko-zhensko prijateljstvo moralo prerasti u neshto vishe..
ako je to pravo prijateljstvo (okej, pravo prijateljstvo i jest prijateljstvo, ne mozhe bit krivo prijateljstvo),
onda naravno da necje docji do toga.
ja imam najboljeg druga, kojeg nikad nisam gledala na bilo koji drugi nachin osim kao prijatelja, i imamo jedan lijep odnos, koji SIGURNO necje precji u "neshto vishe".
Khm... ne bi li trebalo da ti onaj, ko ti jednog dana bude dragi, bude prvo najbolji prijatelj, drug, pa onda sve ostalo (:
 
Hm,stvarno se ne slazhem sa tim da mushko-zhenska prijateljstva nisu moguca! Izludjuje me to "neshto vishe,bar sa jedne strane"! To totalno nije tachno... Odgovor na temu-imam samo jednu drugaricu koja me dosad nije izneverila i nadam se da ce tako i ostati,a takvih DRUGOVA imam vishe (shto dodatno osporava teoriju o mushko-zhenskim prijateljstvima) od kojih mi je najbolji drug bolji od svih drugarica,znamo se 100 godina,neverovatno se kapiramo i poshto SVE odajemo jedno drugom znam da tu nema "necheg vishe"... I,da,500 puta su me izneverile drugarice,ali nikada ni jedan drug...
 
Ja sam u sustini sa svima oko mene extra ali samo 3-4 ljudi mogu da nazovem pravim prijateljima.Ovo ostalo je samo klasicno druzenje i zezanje!Do sad me nijedna od tih najdruga nije izneverila i nadam se da ce tako i u buduce biti!Ma eto na primer ova klosharka White_@ngel je jedna od tih najdruga,super je ona ali ne moze da me skonta skroz.Ustvari niko ne moze! :mrgreen:
 
Pa Sanjice moja,bas tako TEBE NIKO NE MOZE DA SKONTA!!!!!! Ne,stvarno, ja volim ljude koji su neutralni u nekim situacijama i znam da bi za mene sve uradili kao i ja za njih. A Samo dve moje drugarice znaju sve moje tajne,ostalima ne govorim bas sve iako su mi jako dobre.....
 
imam najboljeg druga koji je 2 godine stariji od mene, vidjamo se jako retko jer zivi u drugoj zemlji, ali to nije nikakva prepreka, uvek se jako lepo slazemo i mogu sve da mu kazem, kao stariji brat mi je.i njegov brat mi je isto super drug, al nekad ume bas da me iznervira, mada opet, znam da me nikad nijedan od njih dvojce ne bi izneverio...
 
White_@ngel:
Pa Sanjice moja,bas tako TEBE NIKO NE MOZE DA SKONTA!!!!!! Ne,stvarno, ja volim ljude koji su neutralni u nekim situacijama i znam da bi za mene sve uradili kao i ja za njih. A Samo dve moje drugarice znaju sve moje tajne,ostalima ne govorim bas sve iako su mi jako dobre.....
Pih bre to je zato shto ste svi glupi! :p Ja cu biti neutralac za vijek i vijekova!Ali normalno postoje ljudi koje manje i ljudi koje vishe volim!To je sasvim normalno,samo shto ja to zadrzim za sebe!Ne idem okolo i ogovaram one koje ne varim!
Nego Jazo ko su te dve?Znam ko je jedna a ko je druga?Mozda Ivana? :-?
 

Back
Top