Naivni Srbi i Nevine nemačke žrtve

Da li je na sceni rehabilitovanje Nacista?


  • Ukupno glasova
    15
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Tužilaštvo za ratne zločine počelo je juče proveru navoda bivšeg načelnika Udbe Jove Kapičića (90) da je učestvovao u likvidacijama četnika i nemačkih zarobljenika neposredno nakon Drugog svetskog rata! Govoreći o potrazi za mestom gde je pokopan Draža Mihailović, Kapičić je juče „Blicu" rekao da on i njegovi drugovi posle rata „nisu imali milosti, jer su čistili smeće"!?!

- Ubijeni su tada nemački zarobljenici, pa onda oni koji su radili za okupatora, a onda i četnici - doslovce je rekao Kapičić, koji smatra da je pomirenje u Srbiji nemoguće:
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=80032&sectionId=37

Kako sam već govorio da su se režimske dnevne novine uključile aktivno u rehabilitaciju nemačkih okupatora, a sve pod maskom "Iztraživanja žrtana komunizma" i pod lažnom "Brigom za Srpske žrtve."

Press, ovog puta radi po narewdbi stranih službi. prvo se prenesu izjave Kapičića, a onda se NA SAMOM POČETKU sutrašnjeg teksta priča o "NEVINIM NEMAČKIM ŽRTVAMA!"

Lepo sam i stalno govorio da su srbi toliko naivni da ne vide šumu od drveta.
Žute novine nikada nisu plakale za sudbinom Srba pa neće ni sada, nego sve ima za cilj da komuniste- to jest Ruse prikažu kao zločince a NEMCE kao ŽRTVE!

Pazi NEVINI NEMAČKI VOJNICI!

Oni iskopavaju Dražu a iskopaće nekog Hansa kao "Nevinu nemačku žrtvu!"
 
[

Kako sam već govorio da su se režimske dnevne novine uključile aktivno u rehabilitaciju nemačkih okupatora, a sve pod maskom "Iztraživanja žrtana komunizma" i pod lažnom "Brigom za Srpske žrtve."

Press, ovog puta radi po narewdbi stranih službi. prvo se prenesu izjave Kapičića, a onda se NA SAMOM POČETKU sutrašnjeg teksta priča o "NEVINIM NEMAČKIM ŽRTVAMA!"

Lepo sam i stalno govorio da su srbi toliko naivni da ne vide šumu od drveta.
Žute novine nikada nisu plakale za sudbinom Srba pa neće ni sada, nego sve ima za cilj da komuniste- to jest Ruse prikažu kao zločince a NEMCE kao ŽRTVE!

Pazi NEVINI NEMAČKI VOJNICI!

Oni iskopavaju Dražu a iskopaće nekog Hansa kao "Nevinu nemačku žrtvu!"

Pa u pravu si.:think: Glupi smo i naivni do bola!
 
Hvala Bogu da bar neko vidi šta nam se radi.

Sve novine koje su kupili NEMCI i DS glasila odjednom žale Dražu Mihajlovića!
Odjednom se brinu za srpske žrtve!
I svi tekstovi slični kao jaje jajetu i u Blicu i Pressu i Novostima!

A sve za cilj ima da se rehabilituju ti prokleti Nemci

Da,da, stvarno je u najmanju ruku sumnjivo odjedanput toliko interesovanje za Drazu, i to cak i od strane drzave. Nego, nasa Vlada sprovodi tajni plan Nemaca, naredjeno im je.
(A setimo se samo kada je Vuk Draskovic bio na vlasti, kakav god sad da je, ali "ginuo" je za "Djenerala Drazu", pa nije bilo tolike buke i istrage...Samo hocu da kazem da su neki tajni planovi u pitanju, a ne tek tako, "briga" za Srbe i cetnike, "pomirenje" i tako to.)
 
ne videh nigde pomen "nevinih nemackih zrtava" u tekstu.

cisto da se zna.

Ma Sandor opet istripovao.

Inace, ovog neopevanog matorog smrada bi stvarno valjalo kazniti.

Šta ja sada imam da se mirim sa nekim kome sam brata ubio?! - upitao je Kapičić, koji je 1946. postao načelnik Udbe za Beograd.

- To je tada bilo kao da sam bog. Nije bilo propisa, a mogli ste da sudite i da odlučujete! Ne bi' sada rek'o gde je Dražin grob ni da mi glavu uzmu, pa da pljunem na svoju brobu, ideologiju i mrtve drugove?! - ljutito je poručio Kapičić.
 
- Ubijeni su tada nemački zarobljenici, pa onda oni koji su radili za okupatora, a onda i četnici - doslovce je rekao Kapičić, koji smatra da je pomirenje u Srbiji nemoguće:

Press, ovog puta radi po narewdbi stranih službi. prvo se prenesu izjave Kapičića, a onda se NA SAMOM POČETKU sutrašnjeg teksta priča o "NEVINIM NEMAČKIM ŽRTVAMA!"

Ajde sad lepo napisi, "da, slagao sam, nema pomena nevinih nemackih zrtava"

Ajde
 
Ajde sad lepo napisi, "da, slagao sam, nema pomena nevinih nemackih zrtava"

Ajde

Čitaj šta piše:

Tužilaštvo mora da reaguje! Jovo Kapičić se hvali ratnim zločinima!

Tužilaštvo za ratne zločine ispituje javno priznanje bivšeg šefa Udbe da je učestvovao u ubistvima četnika i nemačkih ratnih zarobljenika!

Dakle ovde izjednačavaju Četnike sa Nemcima, i od prokletih SS-ovaca prave nevine žrtve!
A to rade tako što pobijene četnike poistovećuju sa nemačkim đubretom.
Dakle REHABILITUJU NEMCE PREKO ČETNIKA


A ti potrudi se da uposliš sve vijuge.
 
Pa u pravu si.:think: Glupi smo i naivni do bola!
..... чим 10 година трпимо лажне демократе, разне ... БоТе, Млађе, Мики Маусе, Чедоиде, ..... који нас одраше, пливају у раскоши и богатству. А нама уведоше такву ''демократију'' да нам људи буквално умиру од глади, да се самосакате, прете јавним самоубиствима .... На све то господа настављају да безочно лажу, обмањују, вређају интелигенцију народа ... уводе нам неке нове вредносне критеријуме, дозвољавају потпуни расоад система, пропадање државе ...а да не трепну.
И мало им све то, већ дозволише невиђену, незамисливу анти-српску кампању усред земље Србије. И сваким даном је све више и више некажњено интензивирају разноразни медији, многобројни нво и остали олоши.
А народ ..... ћути и трпи. Туга :sad2:
 
..... чим 10 година трпимо лажне демократе, разне ... БоТе, Млађе, Мики Маусе, Чедоиде, ..... који нас одраше, пливају у раскоши и богатству. А нама уведоше такву ''демократију'' да нам људи буквално умиру од глади, да се самосакате, прете јавним самоубиствима .... На све то господа настављају да безочно лажу, обмањују, вређају интелигенцију народа ... уводе нам неке нове вредносне критеријуме, дозвољавају потпуни расоад система, пропадање државе ...а да не трепну.
И мало им све то, већ дозволише невиђену, незамисливу анти-српску кампању усред земље Србије. И сваким даном је све више и више некажњено интензивирају разноразни медији, многобројни нво и остали олоши.
А народ ..... ћути и трпи. Туга :sad2:


Pa sta da se radi? 'Oce neko iz sindikata mozda da digne ustanak?
 
Pa sta da se radi? 'Oce neko iz sindikata mozda da digne ustanak?
Нема ништа од тога.
Има једна ужасна особина - полтронство. Што више неко притиска, гази ... то му се све више увлаче .... шефу, директору, газди ... А синдикате имамо само на папиру. Вођама истих је битно да се увале у фотеље, примају добре плате ... и глуме синдикалне вође, као буне се, а заправо су у дилу с режимом. Код нас је увек тако било и биће.
Прави синдикати су управо у ЕУ, у класичним капиталистичким земљама (апсурд). Колико пута у Италији, Француској, Немачкој ... влада најави неке мере, за 2 дана сви на улице, блокада, колапс државе. А код нас? Увек се појаве штрајкбрехери, контраши (који се продају за кинту) да направе раздор и упропасте све. Е зато смо ту где јесмо, због увлакача, проданих душа, личног интереса, нејединства ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top