Nacrt o "potpunoj" zabrani pušenja spreman

Да видиш како се у Русији смањио број пушача
Само забране и казне
И повећати цену цигарета и дувана

jes vala svi puse po ulicama. :lol: a u hotelu u kom sam bila pusili ljdui preko prozora. jos sam se zeznula sto sam cigarete ponela iz srbije, a tamo jeftinije.

- - - - - - - - - -

inace u msokvi sma bas dozivela da pijem pice u kaficu bez da zapalim cigaretu..smorismo s eko zmajevi ustali i otisli posle jednog pica. nije bilo jos dovoljno toplo da se sedi napolju.

- - - - - - - - - -

na samom crvenom trgu je zabranjeno pusenje izgleda, ja zapalila i posle skontala da se neki rusi kriju iz onog spomenika, pa se i ja sa njima krila :zcepanje:
 
jes vala svi puse po ulicama. :lol: a u hotelu u kom sam bila pusili ljdui preko prozora. jos sam se zeznula sto sam cigarete ponela iz srbije, a tamo jeftinije.

Да
Зато се од кад је донет закон 2013одине, скоро преполовило пушење
Остала једино улица за пушење z:lol:
 
Pitanje je da li neko ima pravo da zabranjuje pušenje u lokalu u koji će dolaziti samo pušači .
Prije toga treba raspraviti da li je pušenje ilegalna aktivnost ili ne .
Ako jeste da se zatvore odmah fabrike cigareta . Nisam pušač ali ovi jedu kovna izmišljanjem
kojekakvih zabrana kao da smo najuređenija država na svijetu a ne balkanska vukojebina ( objektivno ).
Slažem se. Vrhunsko licemerje je imati proizvodnju i prodaju, uzeti pare, a onda zabraniti upotrebu.

Zatvori fabrike, otpusti ljude, odrekni se masnih prihoda od akciza, i posle objasni tim istim ljudima da je to sve za njihovo dobro.
A usput smisli neki drugi način za ubiranje para (koji će opet pogoditi sve, a ne samo pušače). Ako ne smisliš, vidi gde ćeš sve uskratiti novac iz kase koju pušači i alkosi najviše i pune.
 
Slažem se. Vrhunsko licemerje je imati proizvodnju i prodaju, uzeti pare, a onda zabraniti upotrebu.

Zatvori fabrike, otpusti ljude, odrekni se masnih prihoda od akciza, i posle objasni tim istim ljudima da je to sve za njihovo dobro.
A usput smisli neki drugi način za ubiranje para (koji će opet pogoditi sve, a ne samo pušače). Ako ne smisliš, vidi gde ćeš sve uskratiti novac iz kase koju pušači i alkosi najviše i pune.

Зашто да забране производњу?
Ко те тера да купујеш?
 
Gospodja Srmena da ne utvrdjuje koliko iljada sastojaka ima u duvanskom dimu a da ostale dimove zaobilazi, ili da ne pomene prehrambenu industriju...
te ako može da se pozabavi zaštitom zdravlja stanovništva u smislu da se ne čeka onoliko kod lekara, da ne ucenjuju sa redovima
i da oberučke i radosno državni stomatolozi prihvataju ljude koji nisu zaposleni ali imaju potvrdu od socijalnog da su ugroženi

kad rešimo pitanje ELEMENTARNE ZDRAVSTVENE ZAŠTITE GRADJANA, možemo da se bavimo ko puši...

Ама ђубрета смрдљива - дозвољавају увоз отровне ГМО хране и производа, ОТРОВНОГ МЕСА И ПРЕРАЂЕВИНА, а што не направе анализу КОЛИКО ЉУДИ СУ ПОБИЛИ АДИТИВИ КОЈЕ ДОЗВОЉАВАЈУ У ХРАНИ, КОЛИКО СУ ДЕЦЕ УНАКАЗИЛИ РАЗНИМ ВАКЦИНАМА......... него им крив дуван..... глупости........

- - - - - - - - - -

Slažem se. Vrhunsko licemerje je imati proizvodnju i prodaju, uzeti pare, a onda zabraniti upotrebu.

Zatvori fabrike, otpusti ljude, odrekni se masnih prihoda od akciza, i posle objasni tim istim ljudima da je to sve za njihovo dobro.
A usput smisli neki drugi način za ubiranje para (koji će opet pogoditi sve, a ne samo pušače). Ako ne smisliš, vidi gde ćeš sve uskratiti novac iz kase koju pušači i alkosi najviše i pune.

Ахам...... а у међувремену су ВЕЋ ПРОГЛАСИЛИ "ЛЕКОВИТОСТ" МАРИХУАНЕ....... хехехе........ја сам пушач и дуван ми не смета али ако неко у близини запали траву - моментално добијам напад гушења (тежи облик алергије)...
 
naravno da ga treba zabraniti, samo toliko alkohola da s eu crkvi umoci hleb u vino i na sahranama da se malo zalije...za ostalo alkohol ne treba.

- - - - - - - - - -

osim ako se ne koristi u medicinske svrhe i dezinfekciju :D

Све је то зло
Пиј пуши уништавај себе кога боли, немош да уништаваш друге
 
To ti je isto kao da država dozvoli prodaju droge na svakom ćošku a onda hvata i kažnjava narkomane .
Da uporedim sa biblijom . Bog namjestio Adamu i Evu i zmiju i drvo a onda isterao iz raja zbog grijeha .

Адам је био упозорен, знао је врло добро шта му следује
Дрога није легализована, дуван јесте
И за дрогу има закона где је она легализована
 
sudeci po postovima pre bih rekla da ti pijes. :lol: mene zabole za alkohol i dal ce ga zabraniti ili ne...al za cigarete mislim da ce gospoda iz vlasti ispooshiti

Да
Алкохол и таблете
Ти бре све што радиш приписујеш другоме :zima2:
Не пијем, не пушим, не дрогирам се...барем још увек не
 
Да видиш како се у Русији смањио број пушача
Само забране и казне
И повећати цену цигарета и дувана

Duvanski dim ubija" - čuje se sa svih televizija.

Ali, obolelih od raka je sve više.

Japan i Grčka imaju najveći broj pušača na svetu, ali najmanji broj obolelih od raka pluća. Suprotno njima - Amerika, Australija, Rusija i neke južno pacifičke zemlje imaju najmanji broj pušača, a medju prvima su po broju obolelih od kancera pluća.

- - - - - - - - - -

Svet u frkama svih mogućih oblika , a Srbija bi da ne puši na javnom mestu.
Jehbeš budale.

Puše na svim ostalim poljima pa ko veli da ne smrde na duvanski dim dok jedu paštetu i dok Edi Rama voza dron po Beogradu.
 
Duvanski dim ubija" - čuje se sa svih televizija.

Ali, obolelih od raka je sve više.

Japan i Grčka imaju najveći broj pušača na svetu, ali najmanji broj obolelih od raka pluća. Suprotno njima - Amerika, Australija, Rusija i neke južno pacifičke zemlje imaju najmanji broj pušača, a medju prvima su po broju obolelih od kancera pluća.

- - - - - - - - - -



Puše na svim ostalim poljima pa ko veli da ne smrde na duvanski dim dok jedu paštetu i dok Edi Rama voza dron po Beogradu.

Поред разног загађења
Не мора још неко додатно да те трује дуванским димом
Нисам стручњак за канцер
Не знам шта је све окидач
 
Pušači poštuju gde je zabranjeno
U Srbiji svakako ne!

Zakon se ne poštuje ni sada niti će se poštovati ubuduće.

Vlastodršci donose zakone da bi izgledalo kao da stvarno vode računa o interesu građana. I ne pada im napamet da taj zakon sprovedu.

Štetnost duvanskog dima nije bitna. Pušači su silovatelji! Sve u svojoj okolini siluju duvanskim dimom jer čim neko zapali svi oko njega moraju da udišu taj smrad. Štaviše ovo je još gore od silovanja jer na Planeti ne postoje ni jedna jedina pluća koja su građena za duvanski dim. Svaka su pluća građena samo za čist vazduh.

Pušači će reći: "Pa ti se skloni." Upravo to i jeste logika svakog silovatelja: beži ili ću te silovati jer je meni došlo ...

Upoređenje sa Matijevićevim viršlama je besmisleno jer ako ih neko jede čak i u najvećoj gužvi, ostali ne moraju da ih jedu. Isto je tako besmisleno upoređenje sa industrijskim zagađenjem. Industrija i prevoz su neophodni. Osim toga mnogo je veće dejstvo dima od cigarete koja je udaljena par metara od nepušača nego dima iz fabričkog dimnjaka koji je udaljen kilometrima.

Znam da će pušači sada osuti paljbu po meni jer ne mogu da ospore ni jednu reč od onoga što sam napisao. Biće to dokaz više da sam u pravu.
 
Dok ne uvedu zakon da se pogledom na pušača sa minimum 134 metra dobije rak u roku odmah , smatram sve ovo neozbiljnim.

ЕУ је пријатељ човечанства и водич рачуна о нашем здрављу.

А ЕУ спрема закон по којем све пушаче треба послати у конц логоре а њихову имовину под окриљем специјалнег "Пуш Пореза" треба поделити сиромашним избеглицама из ратом захваћеног Марока, као што је Ахмед (23) који има само ајфон 5.

Фредерика Моргенини од среће задовољно подврискује.
 
Pušači su glavna prepreka u uspostavljanju novog svetskog poretka ; misle svojom glavom !!!

Па добро, нећемо претеривати. Пушачи се трују и умреће раније због своје зависности.

Али хајка социјамдемократске аждаје на пушаче одмах ствара симпатију за свакога кога не воли ЕУ и америчке демократе.
 

Back
Top