NAČIN NA KOJI SE OPUŠTATE......................

topmodelsica:
Tacno kao Severina u spotu Adam i Seva "Veceras ja ulazim u klub....ne vidim dobro jesi li to ti, i to ne s jednom manje vise nego s tri, gledaj tjelo gledaj vrat...", tacno tako podignem noge i ruku iznad glave, ali to ne da se tako opustim, nego kad sam potpuno opustena.

moraces mi objasniti podrobnije kako to radish, nisam te bas razumio slab sam sa gimnastikom!
 
betmenov_prijatelj:
moraces mi objasniti podrobnije kako to radish, nisam te bas razumio slab sam sa gimnastikom!

Zaturim se lagano za to vreme levu ruku spustam na stomak, prvo dizem levu nogu, lagano, ali obavezno na visoko, na vrh naslona od fotelje, nikad na nesto nisko, zatim desnu nogu lagano preko leve prekrstim kod clanka a desnu ruku visoko iznad glave spustim na kosu na glavu sa leve strane malo pozadi. :D
 
Samantha Jouns:
Drugarice + kafa,..i mazenje macke....to me UVEK opusti od stresa,...

Mazenje macke tako zamara... :roll: Nece ni da trepne ni da mase repom, vise volim da mazim kucence, kuce samo sto ne progovori, zna da se raduje, mase repom, i skakuce... Stvarno sam sebicna kad toliko volim kucice a necu da izdvojim vreme i da imam obavezu za jedno kucence da ga imam za sebe.
 
topmodelsica:
Mazenje macke tako zamara... :roll: Nece ni da trepne ni da mase repom, vise volim da mazim kucence, kuce samo sto ne progovori, zna da se raduje, mase repom, i skakuce... Stvarno sam sebicna kad toliko volim kucice a necu da izdvojim vreme i da imam obavezu za jedno kucence da ga imam za sebe.


Taman sam mislila da ti dam bar jedan + ... kad ono ga usra u trenutku. Pa kako toliko voliš kučiće, a nećeš ni jednom da se posvetiš :shock: .... kakva je to ljubav?????
 
Danas sam uspeo da odvojim 10 minuta, da sednem na klupu u parku i iskuliram.
Ne pamtim kada sam poslednji put to uradio.
Sunce sija, trava ozelenela, zaista divan prolećni dan.
Problem je samo što sam uvek u gužvi i žurbi, tako da pored silnih obaveza nikada ne stižem da odvojim neko vreme za kuliranje.
Palo mi na pamet da bih možda mogao da odvojim svaki dan po 10 min. za kuliranje u parku, kao neku vrstu terapije. :)
 

Back
Top