Na šta misle muškarci kad kažu da je žena loša u krevetu?

Pa ne liže te bradom valjda haahaha :D

Zato ja i rekoh, veruj mi ne bi toliko žena imalo samopouzdanje da im muškarci iskreno govore kako stvari stoje :D
pa teško je objasniti kako me liže neću da rizikujem da muškarci koji čitaju na poslu moraju da prekrste noge
tek
bradom se zakači sluzokoža nenamerno svakako jer u trenucima strasti ne razmišljaš da li titraš kao leptir krilima
jer u trenucima strasti si, nosi te nešto drugo.
ipak ne podržavam povređivanje u sexu nemoj pogrešno da razumeš.
 
pa teško je objasniti kako me liže neću da rizikujem da muškarci na poslu moraju da prekrste noge
tek
bradom se zakači sluzokoža nenamerno svakako jer u trenucima strasti ne razmišljaš da li si titraš kao leptir krilima
jer u trenucima strasti si, nosi te nešto drugo.
ipak ne podržavam povređivanje u sexu nemoj pogrešno da razumeš.
Meni je vec slika pred ocima, objasni. :D
 
Pogledajte prilog 1490529

Koliko je neko dobar ili loš u krevetu je diskutabilno, jer ono što je nekome loše, drugome je fantastično i obrnuto.
Bez obzira na to po vašem mišljenju ili iskustvu koji su razlozi zbog kojih neke žene smatrate lošim u krevetu ?

Podrazumeva se da ste vi supermeni u krevetu:mrgreen:
Meni je vazda teško odgovoriti kad pročitam da muškarac misli

Stvarno 🤷🏻‍♀️
 
pa teško je objasniti kako me liže neću da rizikujem da muškarci koji čitaju na poslu moraju da prekrste noge
tek
bradom se zakači sluzokoža nenamerno svakako jer u trenucima strasti ne razmišljaš da li titraš kao leptir krilima
jer u trenucima strasti si, nosi te nešto drugo.
ipak ne podržavam povređivanje u sexu nemoj pogrešno da razumeš.

Izvol'te :D

Ne razmišljaš titraš li kao leptir, ali svakako razmišljam upravo o tome da ne oderem nekog :D Bradom jedino ne razmišljam da li sam ti odrao bradu, idi crvena oko usta, to možeš ahahaha
 
Dobra žena u krevetu je ona kojoj popuste sve barijere, tako je boli đon što muški koji je s njom upravo svjedoči.
Čak joj nije svejedno, već je odlutala daleko i uopće nije svijesna toga da se njeno tijelo steže, koprca, curi i dere na sve otvore.

:zper: zaboravio si reci da grize i grebe :mace:
 
:mrgreen:

Ovako:

IMG_20240130_152602.jpg

IMG_20240130_152715.jpg

IMG_20240130_152757.jpg

:mrgreen:
 

Back
Top