НА РЕДУ ЈЕ "САНЏАК" тј.РАШКА ОБЛАСТ !

peti ligamentu ako bi pokusao to da uradis mogao bi da izgubis svih 5 ligamenata + jos neki :kafa:

Znam, znam vi turci ste vješti sa nožem...posebno kada sa istim treba ubijati Srbe.

P.S. Ali drago mi je da vidim reakciju u turaka...čim spomenuh ideju da Srbi upotrijebe vaše metode, odmah se popaliste.
Kako i ne bi...znate dobro o čemu se tu radi.
 
Znam, znam vi turci ste vješti sa nožem...posebno kada sa istim treba ubijati Srbe.

P.S. Ali drago mi je da vidim reakciju u turaka...čim spomenuh ideju da Srbi upotrijebe vaše metode, odmah se popaliste.
Kako i ne bi...znate dobro o čemu se tu radi.

Kako - ja koliko sam vidjela jedna od omiljenih fotki vam je četnik koji drži nož u zubima .. za to im valjda i služi glava ..
 
Nije samo Sandzak u pitanju, zivim u istocnoj Srbiji i vidim sta se radi a cudi me da niko od nadleznih ni q...m ne mrda. Ljudi, ovo kao da je pocelo veliko cepanje Srbije. Izgleda mi da ce jedino Sumadija i Beograd za nekoliko godina da ostanu u Srbiji ako se ta drzava bude tako zvala ili mozda Beogradski pasaluk, ko to zna? Daj Boze da nikad ne saznamo.

Зашто се чудиш... задатак Социјалистичке Интернационале ЧИЈИ СУ ЧЛАНОВИ ЖУТИ ДС А ПРИДРУЖЕНИ ЧЛАН ЈЕ И СПС - ЈЕ ПРЕ СВЕГА УНИШТЕЊЕ НАЦИОНАЛНИХ ДРЖАВА И СТВАРАЊЕ ВЕЛИКИХ ТОРОВА СТОКЕ ОД НАРОДА СА ГЛОБАЛНИМ УПРАВЉАЊЕМ. Председник је Јоргос Папандреу - па погледај шта је урадио од Грчке.:cool:
 
Ne, ne...muje iz Raške oblasti nigdje nisu išli da ratuju...vi ste...cvijeće.
Možda možeš prodati tu priču ovim LDP baljezgarima, ali...znamo se.

Uostalom, ja sam više pričao o uopštenom odnosu između Srba i vas muja, pošto je isti ****** jeste li iz Raške oblasti ili iz Sarajeva...
Samo kažem da mi nije jasno kako Srbi, posle svega onoga što ste nam kroz istoriju radili ne mogu da primijene vaše metode?
Ybt, pa i Ratko Mladić autobusima odvozi žene, djecu i starce iz Srebrenice :eek: a on je kao simbol srpskog zločinca...
Oni tvoji kolju sve redom.

Što se tiče Kosova, samim tim što se raduješ ili ne raduješ našoj nesreći dovoljno govori o tvom odnosu prema Srbiji i srpskom narodu.

Pa u odnosu na takve kao sto si ti i jesmo cvijece ... Srbi su dovoljno primjenjivali te metode, cak i gore , zato su danas i otvorena sva ta pitanja, Kosova, Vojvodine i Sandzaka ...

A ja te pitah da navedes makar jedan slucaj da su u Sandzaku muslimani pocinili neki veci zlocin ??? Narocito iz nacionalnog ili verskog motiva ???

Dok tu vase maslo nije za halve ... Sjeverin, Strpci , Pljevlja, masovna prebijanja i ostalo ...
Otac moje bivse djevojke je samo zbog imena, od arhitekte, dosao na poziciju portira ...

A sto se tice Kosova, sami ste zakuhali, sami ga izgubili ... I sto bih se ja cimao oko Kosova, kad pola Srbije vise puca tuki za tu vukoyebinu ...
 
Pa u odnosu na takve kao sto si ti i jesmo cvijece ... Srbi su dovoljno primjenjivali te metode, cak i gore , zato su danas i otvorena sva ta pitanja, Kosova, Vojvodine i Sandzaka ...

A ja te pitah da navedes makar jedan slucaj da su u Sandzaku muslimani pocinili neki veci zlocin ??? Narocito iz nacionalnog ili verskog motiva ???

Dok tu vase maslo nije za halve ... Sjeverin, Strpci , Pljevlja, masovna prebijanja i ostalo ...
Otac moje bivse djevojke je samo zbog imena, od arhitekte, dosao na poziciju portira ...

A sto se tice Kosova, sami ste zakuhali, sami ga izgubili ... I sto bih se ja cimao oko Kosova, kad pola Srbije vise puca tuki za tu vukoyebinu ...

Pa nisam mu, valjda, ja kriv što je završio muftijin fakultet?
Da li si ti, nesrećo, svestan da u Srbiji ima preko 120 lekara specijalista na birou rada? Da li je do tvojih sivih ćelija doprla informacija da je ekonomska KRIZA u celom svetu? I šta sada mi Srbi trebamo da radimo - možda da hranimo poturice ne bi li one bile srećne i zadovoljne?
Ako ti se ne sviđa, javi se da ti pošaljem avionsku kartu za Istanbul, pa tamo seiri!
 
Pa nisam mu, valjda, ja kriv što je završio muftijin fakultet?
Da li si ti, nesrećo, svestan da u Srbiji ima preko 120 lekara specijalista na birou rada? Da li je do tvojih sivih ćelija doprla informacija da je ekonomska KRIZA u celom svetu? I šta sada mi Srbi trebamo da radimo - možda da hranimo poturice ne bi li one bile srećne i zadovoljne?
Ako ti se ne sviđa, javi se da ti pošaljem avionsku kartu za Istanbul, pa tamo seiri!

A ti si mu imao uvid u diplomu pa znas da je zavrsio Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru ? Ne, nego je studirao u Beogradu ... A i da jeste, ako je drzava akreditovala taj fakultet, nema veze sto je privatni ...
A uostalom, bolje proprati malo o kom periodu i u cemu diskutujemo, ne ubacuj se u diskusiju tek tako ... Pricamo o preteklim sranjima devedestih godina ....

Zato, direktno da ti kazem, odyebi ...
 
Razmišljanje jednog Sandžaklije :
"necemo mi puno samo da pomerimo granicu da bude cio sandzak u CG. eto uz zamenu za to nudimo vam Novu Varos. to je fer. Ja mislim svi bi bili zadovoljno. nama ne treba rep sandzak treba nam samo razvoj. ali to u srbiji nije moguce. tako da smo zadovoljni da smo u CG. pozz sugradzani. "

Sad se i oni okurazili, hoce one 2-3 opstine sto imaju da odvajaju:)

Pa njih ni u Sarajevu ne vole, smatraju ih primitivcima i seljacima, Beograd im je dao 2 ministara, Tadic im dovodi Turke, imaju lokalnu samoupravu, obecavaju im autoput...nista nije dovoljno, masa se lozi na Cericevog malog od palube, onog sto trazi 100 miliona za karikaturu, takav dobija vecinu za nacionalni savet:confused:

Sta raditi po tom pitanju...nista, sta god da kazu i provociraju, samo cutati i gledati nasa posla, sve parole utihnu posle 3 dana ako se niko ne napali na njih.

Treba dati sansu onim umerenim Bosnjacima koji postuju drzavu Srbiju, koja ruku na srce nije ih tretirala ravnopravno za vreme rata u Bosni, neke i ubijala, ali to vreme je proslo, bilo kakvo uplitanje u te nacionalisticke prozivke je totalno nepotrebno, samo cutati i raditi.
 
Sad se i oni okurazili, hoce one 2-3 opstine sto imaju da odvajaju:)

Pa njih ni u Sarajevu ne vole, smatraju ih primitivcima i seljacima, Beograd im je dao 2 ministara, Tadic im dovodi Turke, imaju lokalnu samoupravu, obecavaju im autoput...nista nije dovoljno, masa se lozi na Cericevog malog od palube, onog sto trazi 100 miliona za karikaturu, takav dobija vecinu za nacionalni savet:confused:

Sta raditi po tom pitanju...nista, sta god da kazu i provociraju, samo cutati i gledati nasa posla, sve parole utihnu posle 3 dana ako se niko ne napali na njih.

Treba dati sansu onim umerenim Bosnjacima koji postuju drzavu Srbiju, koja ruku na srce nije ih tretirala ravnopravno za vreme rata u Bosni, neke i ubijala, ali to vreme je proslo, bilo kakvo uplitanje u te nacionalisticke prozivke je totalno nepotrebno, samo cutati i raditi.

5 opstina i jedan grad :mrgreen:

Aman ljudi, koje pomenuo odvajanje Sandzaka, od Bosnjaka ili Sandzaklija , ja jos jednom pitam ???

80% Bosnjaka je umereno i postuju drzavu Srbiju,ali brate sto ove vase patriote umisljaju, i stalno teraju neke teorije zavjere, i tako to , a o Sandzaku je 90 % culo od novina i televizije ...
 
Sad se i oni okurazili, hoce one 2-3 opstine sto imaju da odvajaju:)

Pa njih ni u Sarajevu ne vole, smatraju ih primitivcima i seljacima, Beograd im je dao 2 ministara, Tadic im dovodi Turke, imaju lokalnu samoupravu, obecavaju im autoput...nista nije dovoljno, masa se lozi na Cericevog malog od palube, onog sto trazi 100 miliona za karikaturu, takav dobija vecinu za nacionalni savet:confused:

Sta raditi po tom pitanju...nista, sta god da kazu i provociraju, samo cutati i gledati nasa posla, sve parole utihnu posle 3 dana ako se niko ne napali na njih.

Treba dati sansu onim umerenim Bosnjacima koji postuju drzavu Srbiju, koja ruku na srce nije ih tretirala ravnopravno za vreme rata u Bosni, neke i ubijala, ali to vreme je proslo, bilo kakvo uplitanje u te nacionalisticke prozivke je totalno nepotrebno, samo cutati i raditi.

Dobar post no ako si pročitao celu temu siruacija tamo je O.K. Federacija je već problem.
 
Sad se i oni okurazili, hoce one 2-3 opstine sto imaju da odvajaju:)

Pa njih ni u Sarajevu ne vole, smatraju ih primitivcima i seljacima, Beograd im je dao 2 ministara, Tadic im dovodi Turke, imaju lokalnu samoupravu, obecavaju im autoput...nista nije dovoljno, masa se lozi na Cericevog malog od palube, onog sto trazi 100 miliona za karikaturu, takav dobija vecinu za nacionalni savet:confused:

Sta raditi po tom pitanju...nista, sta god da kazu i provociraju, samo cutati i gledati nasa posla, sve parole utihnu posle 3 dana ako se niko ne napali na njih.

Treba dati sansu onim umerenim Bosnjacima koji postuju drzavu Srbiju, koja ruku na srce nije ih tretirala ravnopravno za vreme rata u Bosni, neke i ubijala, ali to vreme je proslo, bilo kakvo uplitanje u te nacionalisticke prozivke je totalno nepotrebno, samo cutati i raditi.

eh koja si ti cepulja covece bozi,ko da su samo bila neka ubistva i premlacivanja Bosnjaka u Sandzaku. Samo mi kazi ovo posto govorite da je cio vijet protiv vas samo vas eto Bog jedino voli,zasto vam pravoslavna braca Crnogorci okrenuse ledja kad ste tako nevini i dobri? ja kao Sandzaklija iz Crne gore sam zadovoljan sto se CG odvojila od Srbije hvala bogu..
 
Poslednja izmena:
eh koja si ti cepulja covece bozi,ko da su samo bila neka ubistva i premlacivanja Bosnjaka u Sandzaku. Samo mi kazi ovo posto govorite da je cio vijet protiv vas samo vas eto Bog jedino voli,zasto vam pravoslavna braca Crnogorci okrenuse ledja kad ste tako nevini i dobri? ja kao Sandzaklija iz Crne gore sam zadovoljan sto se CG odvojila iz Srbije hvala bogu..

Tebi je Zelen bor postavio jedno dobro pitanje. ;)
 
Pa u odnosu na takve kao sto si ti i jesmo cvijece ... Srbi su dovoljno primjenjivali te metode, cak i gore , zato su danas i otvorena sva ta pitanja, Kosova, Vojvodine i Sandzaka ...

A ja te pitah da navedes makar jedan slucaj da su u Sandzaku muslimani pocinili neki veci zlocin ??? Narocito iz nacionalnog ili verskog motiva ???

Dok tu vase maslo nije za halve ... Sjeverin, Strpci , Pljevlja, masovna prebijanja i ostalo ...
Otac moje bivse djevojke je samo zbog imena, od arhitekte, dosao na poziciju portira ...

A sto se tice Kosova, sami ste zakuhali, sami ga izgubili ... I sto bih se ja cimao oko Kosova, kad pola Srbije vise puca tuki za tu vukoyebinu ...

Gazija,
o kojim metodama ti pricas?

Ja mislim da se ni u jednoj normalnoj zemlji muftija Zukorlic ne bi mogao ponasati onako bahato kao
u Srbiji, pa jos i da preti.

Neka ode u Francusku pa neka tamo pokusa tako da se ponasa - da vidim kako bi prosao.
 
eh koja si ti cepulja covece bozi,ko da su samo bila neka ubistva i premlacivanja Bosnjaka u Sandzaku. Samo mi kazi ovo posto govorite da je cio vijet protiv vas samo vas eto Bog jedino voli,zasto vam pravoslavna braca Crnogorci okrenuse ledja kad ste tako nevini i dobri? ja kao Sandzaklija iz Crne gore sam zadovoljan sto se CG odvojila iz Srbije hvala bogu..

cepulja?! te cobanske izraze zadrzi sa svoja brda...

Kako su prolazili Muslimani po istocnoj Bosni, ovi u Sandzaku su prosli dobro, sa obzirom koliki je bio ratni naboj odmah preko Drine, nista osim sporadicnih incidenata i pokojih ubistava nije zadesilo Sandzak, nikakvo etnicko ciscenje i masovne egzekucije.

Ako pricas samnom onda odgovaraj na ono sto ja pisem, ima onih koji govore da su svi protiv Srba, za Boga to cujem slabije, ali u svakom narodu ima paranoicara koji tako reaguju.

Ja to nigde nisam rekao, i zato na te budalastine necu ni da odgovaram.

Crnogorci su se odvojili, srecan im put, ja imam kucu dole, idem stalno i nemam nikakvih problema sa ljudima, nije funkcionisala zajednica...molim, nema ljutnje... Samo imam protiv onog kriminalca Djukanovica, i njegove mafijaske vlasti...ali to je vas problem, ne zanima me mnogo.
 
Gazija,
o kojim metodama ti pricas?

Ja mislim da se ni u jednoj normalnoj zemlji muftija Zukorlic ne bi mogao ponasati onako bahato kao
u Srbiji, pa jos i da preti.

Neka ode u Francusku pa neka tamo pokusa tako da se ponasa - da vidim kako bi prosao.

Ma o tom periodu 90-ih , posto kolega peti ligament stalno potencira da nam je hobi da koljemo Srbe, i prizeljkuje da Srbi pocnu nas da kolju, kazem da su Srbi primenjivali razne metode ugnjetavanja u tom periodu ....

A da je muftija preterao, vala jes, ali smirice se on cim dobije sto trazi ... A to nije nezavisnost ...
 
cepulja?! te cobanske izraze zadrzi sa svoja brda...

Kako su prolazili Muslimani po istocnoj Bosni, ovi u Sandzaku su prosli dobro, sa obzirom koliki je bio ratni naboj odmah preko Drine, nista osim sporadicnih incidenata i pokojih ubistava nije zadesilo Sandzak, nikakvo etnicko ciscenje i masovne egzekucije.

Ako pricas samnom onda odgovaraj na ono sto ja pisem, ima onih koji govore da su svi protiv Srba, za Boga to cujem slabije, ali u svakom narodu ima paranoicara koji tako reaguju.

Ja to nigde nisam rekao, i zato na te budalastine necu ni da odgovaram.

Crnogorci su se odvojili, srecan im put, ja imam kucu dole, idem stalno i nemam nikakvih problema sa ljudima, nije funkcionisala zajednica...molim, nema ljutnje... Samo imam protiv onog kriminalca Djukanovica, i njegove mafijaske vlasti...ali to je vas problem, ne zanima me mnogo.

Cuj me momak ko sto kazu ko sa upisanim spava upisan se budi,zato necu da se telim o tome koliko ste dobri kad se samo setim da ste od Ogulin - Virovitice dospeli na Srbiju do Nisa ;) Da ste neko i nesto bili bi vise postovani nego danas.

No ovaj kazes da nas Sandzaklije ne vole Sarajlije,a sve me strah vi volite one vase pravoslavne Bosance ili Srbe sa kosova :lol: aha znam o tome.
Najace mi kad cujem da se neki Srbijanac i Bosanac raspravljaju ko je veci srbin pa mu ga onda ovaj zvekne: ma daj ebote ti nisi Srbin ti si Bosanac :mrgreen:
 
Ma o tom periodu 90-ih , posto kolega peti ligament stalno potencira da nam je hobi da koljemo Srbe, i prizeljkuje da Srbi pocnu nas da kolju, kazem da su Srbi primenjivali razne metode ugnjetavanja u tom periodu ....

A da je muftija preterao, vala jes, ali smirice se on cim dobije sto trazi ... A to nije nezavisnost ...

Mislim da muslimanima u Raskoj nikad nista nije falilo ni pre 90ih ni posle.

A sta 'oce muftija?
 

Back
Top