NA MESECU JE BILO ŽIVOTA

Neko je zagrizao kolacic:D
ok,evo jedan citat:
"Službeni" svemirski program je pokrenuo Predsjednik Kennedy u svom inauguracijskoj poruci kada je spomenuo da će Sjedinjene Države spustiti čovjeka na Mjesec do kraja desetljeća. Iako nedužna poruka njezin koncept je omogućio ljudima na vlasti da kroz razne kanale dobiju ogromne količine novca i da od Amerikanaca prikriju stvarni svemirski program. U SSSR-u je sličan program služio istoj svrsi. U stvari zajednička baza vanzemaljaca, Sjedinjenih država i Sovjetskog saveza već je postojala na Mjesecu u vrijeme Kennedyevog govora. 22. Aprila, 1962. svemirska letjelica se spustila na Mars i potvrdila postojanje okoliša koji bi mogao podržavati život. Nedugo zatim u velikoj tajnosti počela je konstrukcija kolonije na Marsu. Danas na Marsu postoje gradovi naseljeni posebno odabranim ljudima iz različitih kultura i zanimanja sakupljenim po čitavoj Zemlji. Sve te godine javnosti su nametane suprotnosti između Sovjetskog saveza i Sjedinjenih država, a u svrhu financiranja projekata od važnosti za Nacionalnu obranu, iako smo u stvari bili najbliži saveznici.
Otkada je počela naša saradnja sa vanzemaljcima došli smo u posjed tehnologije iznad naših najluđih snova. Letjelica nazvana "Aurora" postoji u "Area 51" i njome
se redovno leti u svemir. To je jednostepena letjelica nazvana "TAV" (trans atmospheric vehicle, trans atmosfersko vozilo) i može poletjeti koristeći se sedam milja dugom pistom, odletjeti u orbitu, vratiti se koristeći se vlastitom snagom, i sletjeti na istu pistu. Mi danas imamo i letimo na vanzemaljskim letjelicama na atomski pogon u "Area S-4" u Nevadi. Naši piloti su izveli interplanetarna putovanja u ovim letjelicama i bili na Mjesecu, Marsu, i drugim planetima sa ovim letjelicama. Lagalo nam se o stvarnoj prirodi Mjeseca, te planeta Mars i Venera, kao i o stvarnom stanju tehnologije koju posjedujemo u ovom trenutku.

Postoje područja na Mjesecu gdje rastu biljke i čak mijenjaju boju sa godišnjim dobima.
Ovaj sezonski efekt se događa jer Mjesec nema, kao što se tvrdilo, uvijek tačno istu stranu okrenutu prema Zemlji i prema Suncu. Postoji područje koje kolebljivo ulazi i izlazi iz područja tame po sezonskim osnovama i pokraj ovog područja rastu biljke. Mjesec ima nekoliko ljudski stvorenih jezera na i ispod površine, a posmatrani su i snimljeni oblaci u njegovoj atmosferi. Posjeduje gravitaciono polje i čovjek može hodati na njegovoj površini bez svemirskog odjela dišući pomoću boce kisika nakon dekompresije kao i svaki ronilac. Vidio sam fotografije i neke od njih su zapravo objavljene u knjizi "We Discovered Alien Bases On The Moon" Freda Stecklinga.
...Toliko od mene ovde.:)


Ljudi,ja nemam reci! Owaj text je extra! Znaci prvo sto govori o tome da ljudi jesu u sawezu sa wanzemaljcima.Drugo,ljudske kolonije zive na mesecu,i jos ima biljaka i jezera! Znaci,jos imaju i letelicu...Fenomenalno!

Jedan deo texta mi je zapao za oko :

U stvari zajednička baza vanzemaljaca, Sjedinjenih država i Sovjetskog saveza već je postojala na Mjesecu u vrijeme Kennedyevog govora. 22. Aprila, 1962. svemirska letjelica se spustila na Mars i potvrdila postojanje okoliša koji bi mogao podržavati život. Nedugo zatim u velikoj tajnosti počela je konstrukcija kolonije na Marsu. Danas na Marsu postoje gradovi naseljeni posebno odabranim ljudima iz različitih kultura i zanimanja sakupljenim po čitavoj Zemlji. Sve te godine javnosti su nametane suprotnosti između Sovjetskog saveza i Sjedinjenih država

Znaci ljudske kolonije na Marsu i Mesecu,plus te dve drzave su saradjivale zajedno,a receno je da su jedna protiv druge.

Sta se swe nece zataskati...
 
Slusajte me,wi o mesecu tako govorite,jer je to najpoznatije znanje o mesecu.Ali wi niste bili tamo,i ne znate jel on ima atmosferu,ili ne.Pod dva,na marsu ima uslowa za zivot,znaci garant,plus ima i atmosferu.To sto ne werujete u to,znaci da werujete u postojeca znanja o marsu i mesecu,ali nije tako.Mnogo toga se ne iznosi u jawnost pa niko ne zna istinu.Ali ja tvrdim na Marsu ima extra uslowa za zivot,a za Mesec,pa za pocetak ce se zivot razvijati pod kupolama kolonija.Sta ce dalje biti,widecemo :D
 
Ne mogu da citam sve ovo, ali ni ne znam sta ste se raspricali toliko kad uslovi na marsu su za coveka nemoguci za zivot....pre svega nema vode,drugo nema amosfere a ima sigurno jos mali milion razloga....tako da ne verujem da je ikada bilo zivota...:whistling:

Isto tako ljudi ne mogu da zive pod vodom. Sta se svi hvatate za ljude. Nismo mi jedini oblik zivota! Mozda ima zivota kao sto su gljive...

@tema

Ne verujem nista u onom textu. Mislim, da je to sad kao neka tajna, zar bi onaj lik tek tako to nasao?:confused: A i tesko da se uopste nadje na netu. Drugo, sasvim je nelogicno pola od onih stvari, protive se pravilima fizike.
 
Месец нема атмосферу. Превише је мале масе да би могао да је задржи.
Даље, треба правити разлике између појмова "облик живота" и "разумни живот". Под облицима живота можемо да подразумевамо и папрат и гљиве, али под разумним животом само цивилизацију у најширем смислу.
Да, на Марсу има воде, скорашње мисије су то потврдиле, али у облику пермаслане неколико центиметара под површином, што је веома далеко од доказа о постојњу живота. Чак и да је на Марсу некада било живота (што је јако мало вероватно) разума није било. О Месецу нећу ни да коментаришем. Разумни живот не може да се развије у вакуму, а ако се држимо предпоставке да је Месец некада имао атмосферу морамо и да се сложимо да ју је брзо изгубио, а да је за настанак живота и касније разума потребно пуно времена, много више него што је Месец имао атмосферу. Остаје теорија да те "рушевине на Месецу" (у које заиста сумњам) нису аутохтоне већ остаци, рецимо (сада улазим у научну фантастику) базе цивилизације која је била у пролазу истражујући сунчев систем. Али то отвара проблем реалности међузвезданог путовања...
 
Nemojte se bre raspravljati......;)

Forum i sluzi za to...;)

Nego sta vi mislite zasto je americki milijarder Charles Simonyi vec 2puta otisao u svemir (jutros se vratio) i to za kratak period,gledajuci koliko ga kostala karta,mozda je hteo da bolje vidi "nesto"?!!

A ti ne bi otisao da makar vidis kako je tamo gore?:lol:

Kad ima para, sto da ne...
 
Nego sta vi mislite zasto je americki milijarder Charles Simonyi vec 2puta otisao u svemir (jutros se vratio) i to za kratak period,gledajuci koliko ga kostala karta,mozda je hteo da bolje vidi "nesto"?!!

Е баш је он ишао да види да ли је тамо било живота...Много њега брига...Он је отишао да види свемир који је прелеп...Човеку се свидело први пут, а има пара, па реко што да не оде још једном...Јбг има се може се...;)
 
Slusajte me,wi o mesecu tako govorite,jer je to najpoznatije znanje o mesecu.Ali wi niste bili tamo,i ne znate jel on ima atmosferu,ili ne.Pod dva,na marsu ima uslowa za zivot,znaci garant,plus ima i atmosferu.To sto ne werujete u to,znaci da werujete u postojeca znanja o marsu i mesecu,ali nije tako.Mnogo toga se ne iznosi u jawnost pa niko ne zna istinu.Ali ja tvrdim na Marsu ima extra uslowa za zivot,a za Mesec,pa za pocetak ce se zivot razvijati pod kupolama kolonija.Sta ce dalje biti,widecemo :D
Morash razumeti da je svemir napunjem uglavnom negostoljubivim svetovima, shto znamo definitivno, gde zivot i ako se razvije, moze brzo nestati. Dobar deo nadjenih planeta su Vruci Jupiteri, shto nije dobro za planete koje su recimo iza njega jer ne chisti prostor od asteroida. Znachi retkost je da se nadju uslovi povoljni za RAZVITAK zivota.
 
Poslednja izmena:

Back
Top