NA MESECU JE BILO ŽIVOTA

Ako ne mozesh da razumesh shta sam rekao, ne vidim svrhu dalje polemike sa tobom.

Pa ako ne mislis da pises smisleno, ne znam sta trazis ovde gde je pisana rec jedini nacin komunikacije.

Pokazi mi vezu u sledecem, i koji je smisao onoga sto si napisao.

Citirao si moj post

Ne, prava istina se nalazi u svakom ljudskom bicu, ali ti treba cistoca duha i mnogo energije da bi pristupio informaciji.

To sto je 99% nesrecnika unistilo svoje zivote i ne moze da dopre niti da prepozna pravu informaciju, iskljucivo je njihov problem.

Na ovo si rekao -

Umm, nije li ochigledno da bi neshto gde je tolka kolichina ljudi, koji slikaju sve to, izbilo u shiru javnost. Ochigledno je manifestacija otvorenog karaktera. Znachi, daaaj molim te.

I ja te pitam kakve to veze ima sa onim sto sam ja napisao? Apsolutna besmislica i non-sens. Ako ti vidis ovde bilo kakav "piece of mind", onda stvarno nemamo ni o cemu da diskutujemo. =)
 
Pa ako ne mislis da pises smisleno, ne znam sta trazis ovde gde je pisana rec jedini nacin komunikacije.

Pokazi mi vezu u sledecem, i koji je smisao onoga sto si napisao.

Citirao si moj post



Na ovo si rekao -



I ja te pitam kakve to veze ima sa onim sto sam ja napisao? Apsolutna besmislica i non-sens. Ako ti vidis ovde bilo kakav "piece of mind", onda stvarno nemamo ni o cemu da diskutujemo. =)
Vrlo selektivno si citirao ono shto sam ja citirao.

Citirao sam ovo:

"lol ne, nego na B92 verovatno? Sorry, kako sam smeo da zaboravim =))

Ne, prava istina se nalazi u svakom ljudskom bicu, ali ti treba cistoca duha i mnogo energije da bi pristupio informaciji.

To sto je 99% nesrecnika unistilo svoje zivote i ne moze da dopre niti da prepozna pravu informaciju, iskljucivo je njihov problem."

Gde je prvi deo posta kljucan i nadovezuje se na prethodnu diskusiju. Tako da molim te, ne pravi se blesav.

Drugi ljudi su razumeli, pa reko ako ti ne mozesh ...
 
Biblija nam lepo govori da smo mi na zemlji jedini

Koliko istine u toj citiranoj recenici...

Znam, vi "progledani" sada ce te imati svoje komentare...
Ali Biblija, tj zaveti su istorijska dokazana cinjenica, a sami spominjani artefakti iz iste (pokrov Isusov, mosti svetaca, barka na Araratu) POSTOJE...

A sem toga, sta jos postoji?
Suplje price za prazne tintare...eto, to postoji na tone.
 
Sad si lego na rudu.

Znaci u Deda Mraza verujemo a u Teletabise ne verujemo?
Sta ako zagrebes malo dublje, sta josh pishe u toj Bibliji?
Nemoj da svrstavash ljude u progledale neprogledale ,to se zove etiketiranje i koristi se u nedostatku poshtovanja prema sagovorniku.
 
Poslednja izmena:
Pa to i ja mislim kada kazem Deda mraz= biblijski pogled na realnost=> Moze

Teletabisi= vreovanje da nema Happy enda=> nemoze

Kako to sad verujemo u jednu doktrinu po kojoj nas je vanzemaljski entitet sa sve planetom na kojoj stanujemo stvorio i rekao......
A u isto vreme se pomalo zlurado smejemo nekim drugim koji su uzasnuti spoznajom da dolazi vreme
zavrsetka turnusa ,29 novembar ..skviiiiiik.
Eto to selektivno verovanje o dobrim vanzemaljcima(religijski) i prihvatanje za argumente tih njihovih dogmi a sa druge strane apriorno nipodashtavanje pomisli da pastir ima zadnje namere prema svome stadu.To mi smeta i na to ti ukazujem.Ako dosadjujem ,necu ti se vishe obracati.
 
Poslednja izmena:
slusaj te u Bibliji lepo piše da smo jedini ne postoje vanzemaljci niti postoji zivot na mesecu.
To sve satanisti rade kako bi narod pridobili verovanju u vanzemaljece i time ih odstranili od ucenja biblije svetog Pisma ko cita bibliju taj zna sa smo jedini u celom svemu+iru
 
slusaj te u Bibliji lepo piše da smo jedini ne postoje vanzemaljci niti postoji zivot na mesecu.
To sve satanisti rade kako bi narod pridobili verovanju u vanzemaljece i time ih odstranili od ucenja biblije svetog Pisma ko cita bibliju taj zna sa smo jedini u celom svemu+iru

Biblija spominje vanzemaljske letelice.
Biblija je stotinu puta modifikovana do sada.

Ko misli da smo jedina inteligentna bica u vaseljeni na osnovu jedne knjige, taj je idiot.
 

Ezekiel glava I, stih I: svemirski brodovi proroka Ezekiela

Glava 1.
1. Godine tridesete, četvrtoga mjeseca, petoga dana, desi se da bijah u zajednici izgnanika na rijeci Kebaru, i otvoriše se nebesa i ja ugledah božanska viđenja.
2. Petoga dana istoga mjeseca — godine pete otkako odvedoše u izgnanstvo kralja Jojakima2 —
3. Riječ Gospodinova dođe Ezekielu, sinu Buzijevu, svećeniku u Zemlji Kaldejskoj, na rijeci Kebaru. Zgrabi me ruka Gospodinova.3
4. Pogledah, kad ono sa sjevera udario silan vihor, veliki oblak, bukteći oganj obavijen sjajem. Usred njega, usred ognja, nešto nalik na sjajnu kovinu.
5. Usred toga nešto kao četiri bića, obličjem slična čovjeku.
6. Svako od njih sa četiri obraza, u svakoga četiri krila.
7. Noge im ravne, a stopala zaobljena sijevahu poput polirane kovine4.
8. Ispod krila imahu na sve četiri strane ruke čovječje. I svako od njih četvoro imaše svoj obraz i svoja krila.
9. Krila im bijahu gore povezana jedno s drugim5. Idući ne okretahu se: svako se naprijed kretaše.
10. I lica im gledahu ovako: jedno čovječje lice, jedno lavlje lice u smjeru desno, lice bika lijevo i lice orlovsko u sva četiri6.
11. Krila im bijahu gore razapeta7. Svako imaše dva krila što se spajahu i dva krila kojima tijelo pokrivahu.
13. A posred tih bića vidjelo se kao neko užareno ugljevlje, kao goruće zublje koje se među njima amo-tamo kretahu; iz ognja sijevaše i munje bljeskahu.
14. Bića trčahu i opet se vraćahu poput munje.
15. Dok ja promatrah, gle: na zemlji uza svako od četiri bića po jedan točak.
16. Točkovi bijahu napravljeni kao bliješteće kamenje tarsisa8, sva četiri istoga oblika; oblikom i izradom bijahu kao da je jedan točak u drugome.
17. U kretanju mogli su ići u sva četiri smjera, a nisu se morali okretati.
18. Naplatnice imahu i kad pogledah, gle, sve četiri naplatnice bijahu u krug pune očiju9.
19. Kad bi bića krenula, krenuli bi s njima i točkovi, kad bi se bića sa tla podigla, i točkovi se podizahu.
20. Kuda ih je duh gonio, onuda se kretahu, a zajedno se s njima i točkovi podizali, jer duh bića bijaše u točkovima.
21. Pa kad bi bića krenula, i točkovi bi krenuli, a kad bi se ona zaustavila, ustavljali se i točkovi; kad se ona sa tla dizahu, i točkovi se s njima podizahu, jer duh bića bijaše u točkovima.
22. Nad glavama bića bijaše nešto kao svod nebeski, nalik na sjajan prozirac, na gore raširen nad njihovim glavama10.
23. A pod čvrstim svodom bijahu im krila razapeta jedno kraj drugog i svakome po dva krila pokrivahu tijelo11.
24. Čuh lepet njihovih krila kao huk mnogih voda, kao gromki glas Svesilnog, kao silan vihor, kao graju u taboru. Kad bi se bića zaustavila, spustila bi mlitavo krila12."
25. Iznad čvrstog svoda nad njihovim glavama čulo se bučanje. Kad bi se bića zaustavila, pustila bi da im krila mlitavo padnu13.
26. Iznad čvrstog svoda14 nad njihovim glavama bijaše nešto kao kamen safir, poput prijestolja; na tom prijestolju, gore na njemu, kao neki čovjek.
27. I vidjeh bliještanje sjajne kovine oko kućišta poput ognja, i ni više ni manje od onog sto je izgledalo kao njegovi bokovi vidjeh predmet sličan ognju i blijesak je zračio oko njega15.
28. Taj blijesak na sve strane bješe poput duge što se za kišnih dana javlja u oblaku. To bijaše izgled onoga što je sličilo na veličanstvo Gospodinovo. Vidjeh, padoh ničice i čuh zov jednoga koji govoraše16.

Glava 2.
9. I pogledah, a to ruka k meni ispružena i u njoj, gle, svitak knjige
10. I razvi se knjiga preda mnom...

Glava 3.
12. Uto me duh podiže i ja za sobom čuh silnu tutnjavu snažnog potresa kada se svjetlosni sjaj Gospodinov podiže sa svojega mjesta18.
13. Bijaše to kao lupanje krila životinjskih bića, što udarahu jedno o drugo, i valjanje točkova sto se s njima kretahu i huka snažnog potresa, kada se svjetlosni sjaj Gospodinov podiže sa svoga mjesta19.
14. Tada me duh prihvati i ponese i ja odlebdjeh u uzbuđenju svog duševnog bića, dok je Gospodinova ruka premoćno na me djelovala20.
15. Tako stigoh u Tel Abib k zajednici izgnanika koja življaše na rijeci Kebaru, onamo gdje stanovahu, te ostadoh među njima sedam dana kao omamljen21.
22. Ondje me opet savlada ruka Gospodinova i on mi reče: «Ustani i siđi u ravnicu da ondje s tobom govorim22!
23. Ustadoh tada i izađoh u ravnicu, i gle, tamo se prikaže svijetleći sjaj Gospodinov, kao divota koju vidjeh na rijeci Kebaru, te padoh ničice23.
24. Tu me prožme životni duh i osovi me na noge i onaj mi govoraše i razgovaraše sa mnom24…



Glava 8.
1. Godine šeste, petog mjeseca, petoga dana, dok sjedjah u svojoj kući, a preda mnom starješine judejske, spusti se na me ruka Gospodinova i zapovjednikova25



2. Pogledah, i gle: tu kao neki čovjek. Od njegovih kao nekih bokova naniže oganj, a od njegovih kao bokova naviše blijeskanje, nešto poput sjaja, poput sjajne kovine26.
3. Ispruži nešto nalik na ruku i uhvati me za kosu na glavi. Uto me duh podiže između zemlje i neba i odvede me u božanski djelujućim viđenjima u Jeruzalem, na ulaz unutrašnjih vrata što su okrenuta prema sjeveru, gdje stoji kumir ljubomore, koji izaziva Gospodinovu ljubomoru27.
4. I gle, ondje bijaše svijetleći sjaj Boga Izraelova, nalik na ono lice što bijah zapazio u ravnici28.

--------------------------------------------------------------------------------
 
slusaj te u Bibliji lepo piše da smo jedini ne postoje vanzemaljci niti postoji zivot na mesecu.
To sve satanisti rade kako bi narod pridobili verovanju u vanzemaljece i time ih odstranili od ucenja biblije svetog Pisma ko cita bibliju taj zna sa smo jedini u celom svemu+iru

tako je!!! na mesecu cak nije krocila ni ljudska noga (ni cizma), nego je to montaza. ako malo znate istoriju, za vreme Hladnog rata bile su 'trke' u svemu, pa i u osvajanju svemira... Sovjeti su prvi lansirali vestacki satelit u svemir, Sputnik. Sovjeti su poslali prvog coveka u svermi, Juri Gagarin. Ameri naravno da pokazu da i oni 'mogu' da budu bolji, navodno lansiraju coveka a mesec... kako da ne...

P.S. Sovjeti su prvi lansirali i kera u svemir xDDD
 
Nove slike su se pojavile o otkrivenom drevnom gradu na mesecu !

Moje je misljenje da ako je covek za nepunih pedeset godina uspeo da od aviona Brace Rajt, dodje do Spejs satla , gotovo je sigurno da je u istoriji zemlje dolazilo do napretka u inteligenciji nekih vrsta, ne moraju biti ljudi,jer zivotni polet ,Elan Vital kako kaze filozof Bergson, uvek je delovao i delovace kada je evolucija zivota u pitanju.
Tako da mozemo predpostaviti da su neke inteligentne vrste takodje isle do Meseca, vratile se na zemlju i nestale kao sto ce ljudska vrsta uskoro nestati. I da tragovi svega toga svakako nisu promakli NASI i Rusima.

Takodje je izvesno da se od naroda krije svako otkrice koje moze promeniti status quo u misljenju ljudi.


lunar-gizmo.jpg


rectangle_e1000462a.jpg



hoagl4.jpg

zasto mislis da ce ljutska vrsta uskoro nestati?
 
Da na mesecu su ziveli nekad ljudi u obliku vuka pa je udario neki meteor i sve ih unistio i ostali kao mali znaci te civilizacije!!!Ta stara civilzacija se plasila da ode na zemlju i par njih je saznalo za meteor i pre nego da udari bili su primorani da odu na zemlju i tamo se krili od nas!I tajno se hranili ljudima uglavnom su lovili za pun mesec jer ih je to podsecalo na njihov dom!!!Otud mit o vukodlacima:DDD
Jel vam se svidja moja teorija:DD
 
Američka misija pre 40 godina na Mesecu je našla tragove civilizacije. Reč je o drevnim ruinama veštačkog porekla, tvrdi bivši rukovodilac foto-službe laboratorije NASA Ken Džonston.

Najzad je otkrivena dugo čuvana kosmička tajna! Naime, bivši rukovodilac foto-službe laboratorije NASA Ken Džonston tvrdi da javnosti nisu otkrivene sve tajne o Mesecu, do kojih se došlo tokom prošlih misija, pa je obelodanio sopstveno znanje o podacima koji bi mogli biti povod za novu kosmičku trku ka Mesecu.

Kako tvrdi Džonston, američka misija je, u vreme iskrcavanja na Mesec pre 40 godina, otkrila i snimila na površini Zemljinog satelita tragove civilizacije.

„To su drevne ruine veštačkog porekla" i „ranije nepoznata tehnologija upravljanja gravitacijom", izjavio je Džonston u utorak, na konferenciji za štampu u Njujorku.

Te podatke vlasti SAD su čuvale u tajnosti, a Džonstonu je, kako je istakao, bilo naređeno da snimke uništi. On tvrdi da je sačuvao nekoliko snimaka.

Američki naučnik je nedavno isključen iz programa Laboratorije za izučavanje reaktivnog kretanja NASA za popularizaciji kosmičkih istraživanja.

Iz revolta sve podatke je dao autorima knjige „Tamna misija - tajna istorija NASA", koja je prošle godine objavljena u SAD i našla se na listi bestselera „Njujork tajmsa".

Ne samo da je posada „Apola" tokom misije na Mesecu snimila ostatke konstrukcija građevina nepoznatih civilizacija, nego su dostavili uzorke drevnih tehnologija, što je izmenilo put istraživanja Meseca.

Autori knjige čak tvrde da je tadašnja vlada SAD zbog otkrića bila spremna da s Moskvom organizuje zajedničku misiju.

"Zašto u 21. veku postoji toliko interesovanje za Mesec, a već 30 godina je taj program ignorisan? Možda je misija ‘Apolo' našla na Mesecu ‘nešto' veoma važno što je NASA zaboravila da nam kaže", pita se Džonston.

Međutim, tvrdnje da su na Mesecu otkriveni tragovi drevne civilizacije predstavnici NASA zasad ne žele da komentarišu, smatrajući ih neozbiljnim.

Šta mislite o tome?

Brate,sestro(šta si već, nisam gledao) da li ti znaš da niko nije sleteo na Mesec? Da li ti znaš da ako niko nije sleteo na Mesec jednostavno ne može da slika ostatke civilizacije i tako nečega? Postavlja se pitanje: Zašto nisu sleteli na mesec? Da bih ti na to odgovorio moram ti objasniti radijaciju otpočetka, a ja jednostavno nemam prste za to. Postavlja se drugo pitanje: Zašto su lagali? Rusi su prvi otišli u kosmos, tj. van Zemljine orbite. Tako je specijalno, bez dokaza lažirana afera APOLO. Postavlja se treće pitanje: Kako stvarno dokazati ne sletanje na mesec? Pa lepo. Kada kupiš prvu nokiju napravljenu videćeš da je njena memorija veća od memorije celog broda.

Amin.

Baj d vej: I ja ih smatram neozbiljnim.
 

Back
Top