На концерту у Сплиту повици "Србе на врбе"

Срамота, такве ненормалне људе у затвор, а и оне који су слично викали у Брограду на митингу поводом проглашења независности Косова и Метохије, иста багра.

немој ти да браниш хрвате, тамо се спроводи систематско етничко чишћење над србима,срби морају да мењају презимена у хрватска,не могу да се запосле!! ситуација у србији је 100000000 пута боља него у хрватској што се тиче људских права:ok:
 
немој ти да браниш хрвате, тамо се спроводи систематско етничко чишћење над србима,срби морају да мењају презимена у хрватска,не могу да се запосле!! ситуација у србији је 100000000 пута боља него у хрватској што се тиче људских права:ok:

Ко их брани? Ово што си написао је тачно.
 
Срамота, такве ненормалне људе у затвор, а и оне који су слично викали у Београду на митингу поводом проглашења независности Косова и Метохије, иста багра.

Ne, ne mozesh da poredish te dve stvari nikako. Ti ljudi su u tom trenutku bili maksimalno revoltirani chinom proglashenja nezavisnoti...

Nemoj biti naivan. Tako je bilo i uvek ce biti.

Pa ako ce tako i dalje da bude, onda ce se naci neki Srbin da uzme pravdu u svoje ruke, pa ce im biti djavo kriv.
 
Odyebi........lepo sam ti rekao,nemam sta da raspravljam........nisi to rekao,rekao si oni koji su vikali na protestu-Kosmet je Srbija.

A to tvoje stalno podmetanje fashizma srbima mozes da nabijes u dupe.

Где сам то рекао? Зашто лажеш? Не могу да верујем, да и поред тога што сви виде постове, ти измишљаш и лажеш.
 
За чега, што сам рекао да они који вичу фашистичке пароле нису нормални?

Odyebi........lepo sam ti rekao,nemam sta da raspravljam........nisi to rekao,rekao si oni koji su vikali na protestu-Kosmet je Srbija.

A to tvoje stalno podmetanje fashizma srbima mozes da nabijes u dupe.

И овај пост ће бити пријављен, јер почињеш да претерујеш.

Odyebi........

Ne, ne mozesh da poredish te dve stvari nikako. Ti ljudi su u tom trenutku bili maksimalno revoltirani chinom proglashenja nezavisnoti...



Pa ako ce tako i dalje da bude, onda ce se naci neki Srbin da uzme pravdu u svoje ruke, pa ce im biti djavo kriv.

Shiptarski provokator.
 
Срамота, такве ненормалне људе у затвор, а и оне који су слично викали у Београду на митингу поводом проглашења независности Косова и Метохије, иста багра.

немој да подмећеш фашизам србима,србомрсцу!!!
 
Где сам то рекао? Зашто лажеш? Не могу да верујем, да и поред тога што сви виде постове, ти измишљаш и лажеш.

Срамота, такве ненормалне људе у затвор, а и оне који су слично викали у Београду на митингу поводом проглашења независности Косова и Метохије, иста багра.

Ovde si rekao.

Poslednji put ažurirao/la Stvaran : danas u 13:44

I jos si po starom dobrom obicaju prepravio poruku,mogu samo da naslucujem njen originalni sadrzaj.
 
Срамота, такве ненормалне људе у затвор, а и оне који су слично викали у Београду на митингу поводом проглашења независности Косова и Метохије, иста багра.

srbi koji protestuju zbog nezavisnosti kosova su ista bagra kao hrvati koji svaki dan napadaju srbe? ovo je za ban,prijavljen si za antisrpsku kampanju
 
За чега, што сам рекао да они који вичу фашистичке пароле нису нормални?

Прво: твој пост је ПРОТИВ УСТАВА СРБИЈЕ јер очигледно подржаваш УНИШТЕЊЕ И РАСПАРЧАВАЊЕ ДРЖАВЕ... и још зановеташ што су Срби викали...
 
Ovde si rekao.

Poslednji put ažurirao/la Stvaran : danas u 13:44

I jos si po starom dobrom obicaju prepravio poruku,mogu samo da naslucujem njen originalni sadrzaj.

Наравно да лажеш, као и на оној теми. Модератор је поставио и оргиналан пост, на мој захтев и доказао да лежеш. Ти си цитирао оргиналну поруку "Брограду" и "Београду".
 
Прво: твој пост је ПРОТИВ УСТАВА СРБИЈЕ јер очигледно подржаваш УНИШТЕЊЕ И РАСПАРЧАВАЊЕ ДРЖАВЕ... и још зановеташ што су Срби викали...

У чему је мој пост против устава? Шта лупеташ?
 

Back
Top