NA FORUMU........USAMLJEN I TUZAN.........

raindog:
ja sve vreme proveravam da me mozhda pera putem pp nije obavestio da je ipak odluchio da mi da shansu,al nishta josh ....eeeee :mrgreen:
Nacekaces se :lol:
Nego jes da ti se mora priznati da one slicice sto si okacila i nisu tako lose... slikane od pozadi... ali opet to ne menja tvoj mozak ni malo... Tako da kad bi davao sansu nekoj od vas pre bi dao tvojoj devojci(mladjoj) nego tebi... Ebi ga dupli kec si... uvek 11-a na listi... :lol:
 
Pa dobro, razlozi za dolazak na forum su različiti.............. (ili manje više slični?)

E sada, interesuje me koliko osoba na forumu vam je simpatično, za koga ste se možda "vezali", ko vam je drag??? OTVORITE DUŠU, recite volim tog i tog, ili tu i tu....... ili samo simpatičan mi je taj i taj.................ta i ta..........
d026.gif

(Ono ko vam nije drag bolje da izostavimo!)

Pozdrav!
 
frida-kahlo:
....tebe nema danima...a i ti si na mojoj listi , i ti si na kraju...ti si slag !! :sad:


nema me...avaj propadoh...izgubljen tumaram hodnicima zhivota slushajutji odjeke svoje napatjene dushe zheljne bliskosti i spoznaje...oh


na listi a?...wow super lepo je kad te ljudi cene...heh na kraju a?...valjda na vrhu (: ...fali jagoda da budemo komplet (: ...mada sam ti vidjao nik zapravo nisam chitao tako da ne znam dal si samo josh jedan frik s ljubavi i sexa il si neko vredan paznje i liste...no svejedno fala na komplimentu prija...

haaaaah jestel videli blavori kako sam ja shlag na torti!!!...in your face
 

Back
Top