NA FORUMU........USAMLJEN I TUZAN.........

Ma Frida idi bre.......... prvo sam mislio da me ostavljaš.... sa "onim"......... a onda si me skroz zbunila.

Ma izgleda da sam stvarno umoran. Odoh sad. Ajd vidimo se!!!
c010.gif
 
dekart1973:
Ma ko ti se sviđa na forumu??? Kome se obraduješ???
d018.gif


Samo da nije: "Sliku svoju ljubim".
d046.gif
Pre nego sto sam se registrovao, reko sam sebi da ovde ne dolazim da bih jurio drustvo i ribe, nego cuo sta ljudi imaju da kazu. Vremenom su neke osobe zadobile moj respekt i volim da ih citam i da diskutujem sa njima. Uz to igrom sudbine ovde postoji i osoba koja mi je mnogo vise od obicnog forumasa. Mislim da je to vec pola foruma odavno provalilo.
Eto... simple.
 
ja prvo otishla na filozofiju i tamo prvo spazila Patka i onda obidjem sve podforume na kojima on postavlja teme .... inace sam mislila da se ovde razmenjuju neka mishljenja itd.... pa i moze se to raditi ..... sa frozenom volim da pricam jer je on dosta intelektualan tip , pa se s njim moze shto bi se reklo ,sporiti .... a ima simpa ljudi ,al to je ono sve - ko zna kakav je u stvari... i tako ,rezervisana sam zapravo ..
 
kao prvo koliko vidim na forumu sam najmladji.Asto sam na forumu bre brate dosadilo mi ovo njihovo tudjinsko foliranje kako kaze Gejsa nostalgija po svom jeziku po nasem srpskom zezanju.a i interesantno je da porazgovaras sa intresantnim ljudima da das tvoje misljenje ,da cujes tudje mada osecam da velika vecina preuvelicava svoja dostignuca.mnogo puta se zamislim kakvi su u stvarnosti svi ti frajeri i ribe.a onda pomislim a mozda oni isto tako misle,ebiga sta to mene udarilo na romantiku sad cu da se rasplacem.PS 31 stizem kuci odlepicu.
 
slucajna_prolaznica:
Vidim da moj brat provodi dosta vremena ovde, pa reko' da vidim da l' ima sta zanimljivo. :)
Salu na stranu, mislim da ljudi uglavnom dolaze na forume i chat kako bi mogli, sakriveni iza slike koju stvaraju o sebi na netu, da iskazu svoje misljenje. Ili se mozda nadaju da ce upoznati nekoga vrlo slicnog sebi. A to je mozda i pozitivno. Jer ako trazimo nekog ko je slican nama, znaci da, ustvari, ipak sebe volimo. Ja sam trenutno ovde zato sto mi ponestaje ljudi sa kojima mogu da pricam o nekim stvarima koje mene zanimaju. Da l' su ljudi postali toliko povrsni ili potpuno egocentricni, pa misle samo na svoje zivote i nemaju vremena za druge?
A o cemu bi ti to volela da pricas? Cim su ljudi na netu znaci da imaju vremena....
 

Back
Top