Na današnji dan prije 22 godine počela agresija i okupacija RSK

Zasto se oporbeni gradjanisti toliko grcevito drze floskule o tome kako je rezim u Beogradu kriv za Oluju?

Krvati 100 godina proteruju Srbe sa tih krajeva.

Odgovornost najvise lezi u licima koja su prosugoslovenski nastrojena, a koja zive u Srbiji. Takve treba bambusati do besvesti dok ne shvate koliko je to zla tvorevina na duzi rok bila za sve one koji su za sebe izgovarali da su Srbi.

Pa rekao je vožd 2 meseca pre Oluje ga Glina nikad neće biti Hrvatska , dje ba zapelo ?
 
Najveći šugosloveni i poklonici crvenog ustaše,kako onda tako i danas,dolaze iz ličkih i kraiških delova bivše šugoslavije.Kleli su se i još uvek se kunu u neko bratstvo sa njihovim dželatima a to je crvenom ustaši josipu bio i cilj,dok se taj isti josip uvek izjašnjavao kao hrvat!
Inaše se slažem da bi trebalo drakonski kažnjavati svako veličanje srboždera josipa broza

ni čisti Šumadinci nisu bolji, uništeni smo
 
Boga mi tada su imali podrsku samo Nemacke a sada celog NATO. Ipak smo mi sada odigrali na pogresnu stranu. Mada imali smo srece nismo toliko izginuli. Obicno nas bar milion izgine.

Ретардиране су ти провокације, ко да си рват. Сви на овом форуму знају да је НАТО дао подршку и у БиХ и у НДХ2. Без њих ни рата неби било.
 
Zasto se oporbeni gradjanisti toliko grcevito drze floskule o tome kako je rezim u Beogradu kriv za Oluju?

Krvati 100 godina proteruju Srbe sa tih krajeva.

Odgovornost najvise lezi u licima koja su prosugoslovenski nastrojena, a koja zive u Srbiji. Takve treba bambusati do besvesti dok ne shvate koliko je to zla tvorevina na duzi rok bila za sve one koji su za sebe izgovarali da su Srbi.

Ajajaopp.Briši ovo,napucaće te tvoji.Pa vođa ti je jedan od takvih.Zar misliš da bi iz nesrećnih Čipuljića došao u BG,džaba dobio stan i dobre državne poslove,neko ko nije bio projugoslovenski nastrojen i neko ko nije ljubio ikonu ćopavog hrvata na svom zidu svakodnevno.
 
Vidi dokle god ovu Srbiju vode restlovi crvenog ustaše broza i dok ima Srba koji mu se i dan danas klanjaju Srbima neće biti bolje!
Ту грешиш мало, пријатељу.
Док год вама четнајама и комунцима ваша свађа буде преча од Србије- Србима боље бити неће.
Не знам који су гори; рекао бих да сте исти, по питању задртости, штетности и инатности.
 
Poslednja izmena:
Ti si ''ratovao'' kako jesi zato što si mislio da ćeš se kad rat prođe opet ljubiti sa ustašama.Baš nezgodno.

Ja ratovao pa ih kao volim a ti češao za to vrijeme goozicu pa ih kao mrziš ?
Jel tako ?

- - - - - - - - - -

Де си бре ти ратовао тупсоне, ко зна колико пута си овде ухваћен у тим лажима са екипом која нам овде продаје ретардиране глупости. Ви сте ратовали, а ми се мућкали у јајцима. То можеш да продаш још само екипи србомрзаца са форума. Негде сте начули неке приче, нешто сте негде прочитали и сада нам продајете муда за бубреге, вртите исте небулозе годинама иако сте зилион пута ухваћени у лажима. Јадни сте.

Imam 63 godine i ti ćeš meni reći da lažem derle jedno tupavo i nevaspitano ?
 
Jako dobro znam kako stoje stvari . Devedeset druge sam bio tri mjeseca u Kninu u kasarni Milan Stanivuković .
Pravili smo vojsku Krajine koja će ličiti na nešto . Svakodnevna obuka na Crvenoj zemlji po zimi .
Među nama nije bio ni jedan Kninjanin . Oni su po kafićima pili viski i pušili marlboro uparađeni maskirnim
uniformama , gumenim opasačima i koltovima . Znao sam da će se razbježati bez ispaljenog metka kad zapuca
mada su imali i Oganj i haubice 152 mm . Znam to jer sam obišao sve položaje . Bila je tada u Drnišu i jedna
kozačka jedinica . Oni su jedini ličili na vojnike a ostali na jad i bijedu .
Sjećam se kako nam se general Đukić ( mali kompleksaš ) hvalio genijalnim planom odbrane Knjina a vidjeli smo
kako je taj plan i ostvaren . Da ima časti skinuo bi uniformu i čuvao ovce .

Jedino smisleno u ovome tvome je da je Djukic bio budala. Te price ovi vs oni, ist Slavonija protiv zapadnog dijela Krajine, Knin protiv Benkovca, Kordun i Banija protiv Like i Dalmacije su produkt naseg tipicnog primitivizma i neznanja.

Dakle ti tvrdis da u roku od par mjeseci odziv u Kninskom korpusu je preko 100% u vecini jedinica i taj korpus ostvaruje sve zadatke bez veci problema izlazi pred Sinj, Zadar i Sibenik, ostaje bez ijednog vojnika za dan?Hmm.:think:
 

Taj isti Jarčević, kog nam iz Srbije kao nekog sa iskustvom SMIPa poreklom iz Krajine, preporučuje lično Sloba,
za mjesto ministra inostrani poslova, .....boluje od česte srpske bolesti kasnog paljenja!
Ko i svaki genetski poltron, ....progovara samo sa gazdina vežnja!

TRAGEDIJA KRAJIŠKI SRBA, NJI'OVA PRODAJA, DESILA SE DAVNO, DAVNO, .....prije tog!
U tom operativnom timu zaduženom za Srbe preko Drine, sjedio je i Slobodan Jarčević
koji nam ,......pazi, .....poslje svega otkriva u čem je saučestvova!!


Druže, ....eksere u mrtvački kovčeg istorijsko političkog bića Srba iz Rvacke,
udario je predsjednik predsjedništva SFRJ BORA JOVIĆ,
danas u Srbiji privilegovani bivši predsjednik,
pa ti vidi šta nam se i dalje događa, ....koliko li će tek novi Jarčevića naknadno da nam istinu otkriva!/B]
 
Poslednja izmena:

Back
Top