Na čijoj je strani Bugarska?

Na Ukrajinskoj strani ka vas cijeli svijet naravno.
FnFVQTLWQAMYNyp.jpg


Bugari dosta oružja guraju ukrajincima, ZARAĐUJU NA TUĐOJ NESREĆI.

Vlast ppodržava Ukrajinu a narod kontra, podržava Putina. :kafa:
 
Na čijoj je strani Bugarska u rusko-ukrajinskom sukobu? Da li je na strani Ukrajine koju podržava NATO pakt ili je na strani Rusije budući da su Bugari mahom pravoslavci a Rusija je pretežno pravoslavna zemlja a ujedno i najveća pravoslavna zemlja? Ili su pak Bugari neutralni i ne oglašavaju povodom toga?
Znaš kako kažu, kad pitaš Bugare o politici, oni ti odgovore s dvije priče - jednu o prošlosti, drugu o budućnosti, i onda ti ništa nije jasno. Tako da, kad pitaš kojoj su strani, vjerojatno će ti reći: "Eh, pa ne znamo baš, ali zato imamo dobru rakiju!"
 
Uopšte nemaju dobru mastiku. To što Makedonci i Bugari zovu "Mastika" je zapravo Uzo ili obična komovica sa anisom, a prava grčka mastika je nešto drugo. Ako kupuješ to tamo probaj samo Пещерска златна, sve ostale su industrijsko smeće od etil alkohola.
Ako sam dobro razumeo to je rakija od šljiva u koju se naknadno doda anis ?
Sad videh da sam lupio , komovica je rakija od grožđa a uzo je ta rakija od grožđa na koju se doda anis.
 
Na čijoj je strani Bugarska u rusko-ukrajinskom sukobu? Da li je na strani Ukrajine koju podržava NATO pakt ili je na strani Rusije budući da su Bugari mahom pravoslavci a Rusija je pretežno pravoslavna zemlja a ujedno i najveća pravoslavna zemlja? Ili su pak Bugari neutralni i ne oglašavaju povodom toga?
Za Ukrajinu sa tihom ali brojnom pro-ruskom manjinom. Sećam se jednog bugarskog šofera koji dolazi u moju firmu da je na početku sukoba svršavo na dzaveline poslate Ukrajini.
 
Питање из наслова делује ми као ехо прохујалих времена.
Бугари су оригинал Хрвати, има чак и онај прстен неког кана
са натписом Кробат. Они су тек стручњаци за промену стране у правом моменту.
То су одлике источних степских племена, стављају се у службу тренутно јачег у сукобу.
 

Back
Top