Musko-zensko prijateljstvo

Za mene je ovo jedno od najdosadnijih pitanja na svetu....sorry.:D

Postoji ok, ali mislim da ce se pre ili kasnije javiti nesto...neka osecanja ili zelja, ako je to prijateljstvo "blisko":D

Musko-zensko prijateljstvo moze biti iskreno samo ako je on izrazito neprivlacan njoj (u sexualnom smislu) i ona njemu.
...joj...nisam trebala da odgovaram na ovu temu...sad krene ono "moj drug je prelep i ja ga ne zelim...":roll::lol:

Sto se meni izvinjavas sto je tebi dosadno.:roll:.a i ipak si odgovorila na najdosadnije pitanje na svetu..hmm..mora da ti je uzaaaasno dosadno
 
Mislis ne ruzni nego neprivlacni.
Isto

uopste nisam mislila samo i iskljucivo na fizicki izgled
da bi mi neko bio prijatelj, mora da mi se dopadne
da bi mi se dopao, mora mi biti privlacan, to kod mene obicno znaci da na prvi pogled ima interesantnu facu, pametan pogled, da izgleda uredno, i slicno
moze cesto da bude i ruzan po estetskim standarima, ali mora da mi bude privlacan
da ne govorim o intelektualnoj privlacnosti
i, ovde mislim i na zenske i muske prijatelje, sve svoje smatram privlacnim osobama
 
Pa, nije tako, Nina. Da se ne lažemo, svako teži da mu bude lepo prvo oku pa onda idemo dalje. Uvek nam je prijatnije u privlačnom društvu. Privlačno nije samo lepo. A i ono što je meni lepo, tebi nije, tako da moj ružan drug je tebi ružan, meni ne.
 
Сурово. :)

Него мени паде нешто друго на памет... колико се мушкарци уопште друже са женама које им нису привлачне...

E, upravo to..naravno ne mislim samo na fizicku privlacnost. AKo ti je neko totalno neprivlacan neces se ni druziti sa njim....Ali kad ti se neka osoba dopada-ali ne dovoljno da udjes u intimnu vezu sa njom-onda valjda nastupa drugarstvo..
 
no hard filing ali ti si sad u elementu kad ne mozes da gledas coveka objektivno :hahaha:
.......zamislio sam sad udjem kod tebe u office i zakljucam vrata :lol:
i kaznim te gresnu :kpozdrav:
objektivno,,,,,,:hahaha:

:per: missis, ne bih ni dizala pogled sa shlica?????....e dogy (lepa poza aha :lol:) navika je cudo....a moje stanje je za mene normalno i nema spoljnih manifestacija a dokaz je to da se moji prijatelji jos nisu razbezali :hahaha:.......
 
Pa, nije tako, Nina. Da se ne lažemo, svako teži da mu bude lepo prvo oku pa onda idemo dalje. Uvek nam je prijatnije u privlačnom društvu. Privlačno nije samo lepo. A i ono što je meni lepo, tebi nije, tako da moj ružan drug je tebi ružan, meni ne.

E, upravo to..naravno ne mislim samo na fizicku privlacnost. AKo ti je neko totalno neprivlacan neces se ni druziti sa njim....Ali kad ti se neka osoba dopada-ali ne dovoljno da udjes u intimnu vezu sa njom-onda valjda nastupa drugarstvo..

eto, nekako ovako
 

Back
Top