Musko-zensko prijateljstvo

Ovaj mali iz teme latinoamericke me podseti..jel tvrdite da postoji musko-zensko prijateljstvo ali ono gde su bas bas bliski, cesto se cuju, vidjaju, imaju potrebu jedan za drugim a da apsolutno nista ne postoji u "romanticnom smislu" ni sa jedne ni sa druge strane?
ZNaci ne racunam ono poznanik, koleginica, ili od momka drugar pa smo dobri..nego bas bas bliski kao prijatelji, a bez sexualne privlacnosti sa obe strane?

Ne postoji!!!
 
Тврдим да постоји. У ствари кад мало размислим, постоји више жена које јако, јако ценим него типова.

Стицајем околности, већина ме не пали сексуално ни мало, али има и обрнутих случајева. У таквим ситуацијама себи разумом лепо разложим неке ствари...кажем себи...јесте, она је објективно јебозовна девојка, али таквих има на сваком кораку, а ако већ имамо неку пријатељску приврженост, штета кварити...
 
Не знам... ваљда постоји чим се јављају људи који имају тако нешто. Ја мислим да онако нешто што пише у првом посту баш и није могуће, али то опет више говори о мени него о томе, тако да...
 
Ovaj mali iz teme latinoamericke me podseti..jel tvrdite da postoji musko-zensko prijateljstvo ali ono gde su bas bas bliski, cesto se cuju, vidjaju, imaju potrebu jedan za drugim a da apsolutno nista ne postoji u "romanticnom smislu" ni sa jedne ni sa druge strane?
ZNaci ne racunam ono poznanik, koleginica, ili od momka drugar pa smo dobri..nego bas bas bliski kao prijatelji, a bez sexualne privlacnosti sa obe strane?
Da li tvrdimo?Niko nista nije tvrdio,ti si otvorio temu,lm mislim da je to tzv. "Musko-zensko prijateljstvo" moguce,jedino ako je muskarac gay,a zena str8 ili da su oboje gay,(eventualno da je muskarac str8,ali da je impotentan,ali nisam siguran,jer zelja je i dalje prisutna) u svakoj drugoj kombinaciji po meni nema iskrenog prijateljstva.
 
uh kad ovo cujem.
evo ovako, vec sam pisala o tome.
svog najboljeg druga poznajem od osnovne skole, on je stariji 5 godina.
ustvari me muvao posle jednog vremena. i tu je bila prekretnica.
mogli smo da vise nemamo kontakte. mogao je on da digne nos. ili ja. ali ne.
znali smo da sve to sa nama vredi i to je tako islo. vise niko nista od nas nije pomenuo vezano za muvanje. bile su karte na sto i sve kristalno jasno. i tako sam srecna zbog toga:)
drugi moj dobar drug, oboje smo bili u dugim vezama i nikad nista nije imalo mesta da se prekoraci druzenje. NIKO OD NJIH NIJE ***** A JA NISAM LEZBEJKA.
 
Mislim da postoji prijateljstvo između muškarca i žene, ali ako se oni intenzivnije i svakodnevno druže vremenom se verovatno upali neka vatra ljubavi bar sa jedne strane, tako da teško može da se održi to prijateljstvo, i da traje večno. Takođe, kad se devojka uda, ili muškarac oženi to druženje se proređuje.:)
 
Takođe, kad se devojka uda, ili muškarac oženi to druženje se proređuje.:)

Pa to bas i nije tacno, zavisi od ljudi. Evo ja cekam jednog svog muskog prijatelja da dodje na kafu, vidjamo se bas cesto i dosta sati provodimo zajedno.
Najvise mi idu na **** likovi koji kad nadju nekog, zaborave na prijatelje.
Prijatelji su moja osnovna potreba, a ne zamena za partnera po potrebi.
 
Ovaj mali iz teme latinoamericke me podseti..jel tvrdite da postoji musko-zensko prijateljstvo ali ono gde su bas bas bliski, cesto se cuju, vidjaju, imaju potrebu jedan za drugim a da apsolutno nista ne postoji u "romanticnom smislu" ni sa jedne ni sa druge strane?
ZNaci ne racunam ono poznanik, koleginica, ili od momka drugar pa smo dobri..nego bas bas bliski kao prijatelji, a bez sexualne privlacnosti sa obe strane?

mislim da prosecno radoznaloj osobi mora da kroz glavu bar nekada prodje ono "kako bi izgledalo sa njim/njom", a da se pri tome misli na prijatelja, cak i onog iz detinjstva...sad, da li ce neko otici dalje od te pomisli, dozvoliti masti da se razbukta i nesto probati, to je drugo pitanje....mislim, ja cak i za ljude koji mi se povrsno dopadaju s' vremena na vreme zamislim kako bi izgledao poljubac, veza, sex, a kamoli sa nekim koga volim npr. 20 godina, cenim ga kao osobu, smatram ga pametnim, dobrim, simpaticnim, etc, a sve to moram da osecam da bih nekoga nazvala prijateljem...
 
Ne znam, covece, ja ne kapiram ljude koji imaju fobiju od suprotnog pola. Ne kapiram da je nekom seksualni nagon ispred svega. I onda kao "necu da se druzim sa suprotnim polom, jer hocu sve da ih pojebem". Koliko treba da si rob, koliko treba da si ogranicen? Pa imam milion zajednickih interesovanja koje mogu da delim sa suprotnim polom, vise nego sa zenskim...ono, roknula bih se, da me silom odvoje od mojih muskih prijatelja. :neutral:
 
a koliko ti imas prijatelja?
mislim ne mozes da ih imas vise od deset lupam..
prijateljstvo neki duhovni spoj....
i tanka je granica izmedju upadanja u "klopku" ako postoji fizicka privlacnost....
onda dolazi do toga da moras da je preskocis.....da ne bi usao u drugaciji odnos..ja licno mogu da preskacem te prepreke...
ali vis postoje i liberalniji odnosi.....od ogranicavanja sebe i svojih nagona...
sloboda je ludilo bre :P
 
Ovaj mali iz teme latinoamericke me podseti..jel tvrdite da postoji musko-zensko prijateljstvo ali ono gde su bas bas bliski, cesto se cuju, vidjaju, imaju potrebu jedan za drugim a da apsolutno nista ne postoji u "romanticnom smislu" ni sa jedne ni sa druge strane?
ZNaci ne racunam ono poznanik, koleginica, ili od momka drugar pa smo dobri..nego bas bas bliski kao prijatelji, a bez sexualne privlacnosti sa obe strane?

Za mene je ovo jedno od najdosadnijih pitanja na svetu....sorry.:D

Postoji ok, ali mislim da ce se pre ili kasnije javiti nesto...neka osecanja ili zelja, ako je to prijateljstvo "blisko":D

Musko-zensko prijateljstvo moze biti iskreno samo ako je on izrazito neprivlacan njoj (u sexualnom smislu) i ona njemu.
...joj...nisam trebala da odgovaram na ovu temu...sad krene ono "moj drug je prelep i ja ga ne zelim...":roll::lol:
 

Back
Top