Perfektno žensko telo

Нисам стекао утисак да је тема отворена с циљем да се рафално постављају слике а да чланови "ерективно" реагују на исте.

Некако сам мислио да је концепт теме да неко каже шта највише воли да види на женском телу, можда постави слику као пример и да онда дозволи другим члановима да реагују -- али не "ерективно" већ вербално да објасне шта им се свиђа а шта не.

Већ постоји тема "Еротске фотографије". Разлика је што тамо нема коментара. Можда би модератори требали да отворе тему "Еротске фотографије и ерективне реакције" и да часте Напокона што им је смислио назив?
 
Нисам стекао утисак да је тема отворена с циљем да се рафално постављају слике а да чланови "ерективно" реагују на исте.

Некако сам мислио да је концепт теме да неко каже шта највише воли да види на женском телу, можда постави слику као пример и да онда дозволи другим члановима да реагују -- али не "ерективно" већ вербално да објасне шта им се свиђа а шта не.

Већ постоји тема "Еротске фотографија". Разлика је што тамо нема коментара. Можда би модератори требали да отворе тему "Еротске фотографија и ерективне реакције" и часте Напокона што им је смислио назив?
P prokomentarisemo mi. Sta sad Svetozare, izvini ali nismo svi elokventni kao ti jbga. Neki ljudi se lakse izrazavaju slikovito i sturijim komentima. Ili ke forum samo za esejiste i jalovi akademizam?
 
Ovako je Tajms magazin predstavio perfektno žensko telo 1955. godine

Pogledajte prilog 1536249

Da i važi i danas? Šta zamerate?
Kako za vas treba da izgleda perfektno žensko? Telo.
Treba da je malo atletski gradjena tj da se naziru plocice na stomaku a da nisu jasno vidljive, duge noge, sise srednje velicine, izbacena guza i moze rupa izmedju nogu.
Screenshot_2024-04-28-12-40-54-670-edit_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Screenshot_2024-04-25-20-47-19-672-edit_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
 
Eee lepo pošto sam par provokatora sa ove teme bacio na ignore, to savetujem i ostalima potpuno je nebitno šta pišu i rade jer se ne uklapaju sa ovom izuzetno perspektivnom temom.

Otvaram i novu temu pa se pridružite zajedno da uživamo 🤗

Pogledajte prilog 1538533

Kao što rekoh ignore je najveća kazna za takve.
Mmm desna noga na ramena i gnjurimo
 
Sta sad Svetozare, izvini ali nismo svi elokventni kao ti jbga. Neki ljudi se lakse izrazavaju slikovito i sturijim komentima.
На одговарајућјој теми са одговарајућим правилима.

Ili ke forum samo za esejiste i jalovi akademizam?
Не. Али сад си направио један мали проблемћић, Напоконе. Назваио си озбиљније, и самим тим продуктивније, разговоре јаловим.
 
На одговарајућјој теми са одговарајућим правилима.


Не. Али сад си направио један мали проблемћић, Напоконе. Назваио си озбиљније, и самим тим продуктивније, разговоре јаловим.
Ok brate sta god, premestili su temu, otvorili novu, evo vam ove uzivajte.
 

Back
Top