Muški parfemi koje žene žele da osete

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.260
Dobri parfemi su pravi magnet za žene, a to one same i potvrđuju. Pripadnice lepšeg pola otkrile su da ne mogu da odole muškaricma koji na sebi nose zavodljive, muževne i snažne parfeme i one su uspele da odaberu 10 parfema koji su po njihovom mišljenju obavezni i koji se moraju naći u kupatilu svakog muškarca.Ako želite da budete omiljeni u ženskom društvu i da mirisom privlačite poglede i misli ženskog pola, onda vam savetujemo da potražite neki od ovih parfema.
Žene su izabrale 10 muških parfema koji su po njima obavezni u 2020. godini, a evo o kojim parfemima je reč:

Tom Ford Noir
Penhaligon`s Juniper Sling
Jo Malone London Huntsman
Dior Sauvage
Paco Rabanne 1 Million
Chanel Bleu de Chanel
Creed Aventus
Boss Bottled by
Hugo Boss Boss Bottled
Tom Ford Neroli Portofino
Diesel Only the brave tattoo
(muški magazin)

Šta da vam kazem dragi moji...Ako želite da privucete pažnju neke žene, koristite jedan od ovih parfema za muškarce :lol:
p.s. sapun i voda se podrazumeva
 
Pazi koja je to nebuloza od strane zena....
Pa muskarac bira parfem koji njemu godi, a ne da bude papucar jos pre nego sto umoci...drzimo se reda, prvo umakanje pa cmakanje pa onda vristanje par puta pa papucarenje..
Ja biram parfem koji se dopada mojoj ženi pod uslovom da nije odvratan meni. S druge strane se sećam nekih žena s kojima se ništa nije desilo samo zato što su imale smrdljive parfeme i toaletne vode.
 
Pa pitanje je tu da li ti biras ili samo prihvatas a ona bira i kupuje...
Ali to je interna stvar...

Ovde je u zaglavlju teme magnet za zene...
A tu jedino ako je tema na tinejdzerima i u rubrici nezreli muskarci moze da prodje da muskarac po tim kriterijumima bira miris...
Posle se te iste zene koje ocekuju ovakve rezultate zale da nema pravih muskaraca..
Pa ocigledno zasto ih one ne nalaze....
 
Nalaze, samo ih je sramota da kažu i time ''blate'' sebi reputaciju.
Moguce, reputacija nasla sam pravog muskarca je blacenje u tim krugovima.
A priznajem da sam ja totalno nezreo muskarac, jer zena moze da stavi veto na neki miris, ali ne moze da bira miris koji se njoj svidja da bude na meni...
Kakva to psiha mora da bude da bi se tako ponasala...
Kao sto rekoh, miris mora da godi i da se svidja muskarcu koji ga nosi...
Ja inace pristajem da nosim hulahopke ili kako se to zove helanke , uz mudostitnike na zabavama gde je maskenbal, iz zelje neke zene, to mi nije blamaza, ali to su takve situacije a ne moj zivotni ili radni prostor..
Eto i tu ima uslova, jer bez tih dodataka, bilo bi previse vulgarno , helanke ocrtavaju kamilje stopalo a kamoli nece moj alat..
Pretpostavljam svi kostimi elfova imaju takve dodatke.
 
Mislim da parfem koji biramo same nam najviše i odgovara, te ostaje kao neka vrsta trajnog koda za osobu kojoj smo ih namenili.
U drugim situacijama je to miris čoveka koji je nas je osvojio nečim.
Jasno je da od situacije do situacije to nije primenljivo, i da je ipak najbitnije da svi odajemo miris negovanosti, dobre higijene, bavljenja zdravljem.
Armani Code se u mom slučaju pokazao kao strašan katalizator.
Upravo sam kanila pisati o Armani Code, taj parfem dugo kupujem ocu za rođendan i baš mislim da mu priliči.
Naravno, isti taj parfem na nekom drugom bi mi drugačije delovao, možda čak kao sasvim neki drugi miris.
Na nekom ne detektujem mirise bez obzira kako to bio skup i jak brend, ne razmišljam o tome i ne navode me da ih zapamtim-na nekom drugom osetim i običan Nivea dezodorans.
Od iste firme sam baš dobro zapamtila parfem:
1598551899540.png

Bez pardona bih ga i sama koristila koliko mi se dopao.
Divnoća neka, gospodstveno, lepo, upečatljivo, ali ne za one koji vole ''diskreciju'' kada su u pitanju mirisi.
 
Poslednja izmena:
Zene najvise uzbudjuju muskarci koji su negovani,a odaju od sebe pomesan miris dobrog toaletnog sapuna,pomesan sa mirisom mosusa.ta kombinacija
mirisa,odaje jedan jedinstven miris,koji potseca na prirodni miris muskih testisa i ejakulata.Dokazano je na velikim anketama.da ta smesa mirisa,
izaziva nadrazaj zenskih polnih organa.
A nama miris ribice na +37
 
Žena valjda zna koji miris joj je privlačan, e sad miris ugodan a muškarac nije. Šta onda, miris se ogadi?
Parfemi u kompoziciji sa različitim tipovima kože deluju drugačije.
Ima nekih koji se baš osete nepogrešivo-kod žena je to onaj Versaće Crystal Noire, to mora da se oseti da je to to... kod muških parfema ima takvih takođe, Paco Rabanne, Million, to je toliko postalo kliše da se pomalo smatra i uvredljivim.
Gde je mašta, gde je originalnost, gde je osećaj da ne želimo svi da se uniformišemo... Ta dva parfema su mi tako dosadna i neinspirativna da za ljude koji ih nose uglavnom mislim da idu samo na mainstream, sve bi probali samo ako je popularno.
 
Parfemi u kompoziciji sa različitim tipovima kože deluju drugačije.
Ima nekih koji se baš osete nepogrešivo-kod žena je to onaj Versaće Crystal Noire, to mora da se oseti da je to to... kod muških parfema ima takvih takođe, Paco Rabanne, Million, to je toliko postalo kliše da se pomalo smatra i uvredljivim.
Ne znam, meni je brut naj naj, mada ni on više nije što je bio.
 
internet prosečne cene za parfem u američkim dolarima:

Tom Ford Noir $120
Penhaligon`s Juniper Sling $220
Jo Malone London Huntsman $190
Dior Sauvage $80
Paco Rabanne 1 Million - $50
Chanel Bleu de Chanel -$80
Creed Aventus -$220
Boss Bottled by
Hugo Boss Boss Bottled - $50
Tom Ford Neroli Portofino -$120
Diesel Only the brave tattoo -$50
 

Back
Top