muskarci

ja sam shvatila da je to onaj sto se jednom sexa i ode (jednom klepi i ode)
naivna sam, znam :lol:

:rotf:

- - - - - - - - - -

Dobro je da si priznala da si temu otvorila da bi prozivala, s tim ciljem. A neugodno je pratiti teme sa bilo kakvim prozivanjima, pa se tako nakače likovi sa pričom o gnjiloguzim polovnjačama i krene lavina šita. Takve teme baš i nisu smislene, niti korisne.

daco nikoga ne prozivam
i stvarno nema razloga da ubacujes rovca
temu nisam ni postavila ni zamislila kao muskomrzacku
 
i kad pomislim da mi nesto smeta, u ovim godinama zivota, brze bolje mudro ucutim, svesna sopstvenih mana/losih strana/stvari koje bi mi se mogle zameriti bez da se trepne. :malav:

sve dok je dobar sa decom i nezan prema zivotinjama :mrgreen:, dok moze da me zasmeje bukvalno do suza-ja tihujem i u sebi eventualno roncam zbog izvesnih...nedostataka..


ali, najozbiljnije govoreci-ono sto mi smeta kod muskog, ide mi na zivce i kod zenskog pola, nema tu neke prevelike filozofije-
prostakluk na prvom mestu.onaj izvorni, sabanski.
fuj.
 
negde čitam između redova da je ovo tema o histeričnim muškarcima a ne o muškarcima generalno.

na pdfu žene prepoznajem bar jednog takvog sa avatarom koji nosi burku.

od ostalih muškaraca samo taksisti su mi neprihvatljivi kao vrsta ali to je već moja lična frustracija
 
i kad pomislim da mi nesto smeta, u ovim godinama zivota, brze bolje mudro ucutim, svesna sopstvenih mana/losih strana/stvari koje bi mi se mogle zameriti bez da se trepne. :malav:

sve dok je dobar sa decom i nezan prema zivotinjama :mrgreen:, dok moze da me zasmeje bukvalno do suza-ja tihujem i u sebi eventualno roncam zbog izvesnih...nedostataka..


ali, najozbiljnije govoreci-ono sto mi smeta kod muskog, ide mi na zivce i kod zenskog pola, nema tu neke prevelike filozofije-
prostakluk na prvom mestu.onaj izvorni, sabanski.
fuj.

...od veje ništa drugo nisam ni očekivao... osim zdravog razmišljanja...:zag:
 
Ne mislim da je tema uvredljiva. Koliko puta smo zene pretresali. Mozes misliti...
Imamo pravo da nas nesto odbija. Sto ne znaci da sebe dozivljavamo kao savrsenstvo. Ono sto je nekom odbojno, nekom drugom bas moze biti samo simpaticno ili cak privlacno. Niti ocekujemo da nam pripada sve ono sto nam se svidja. Ne moras dobiti/ zasluziti kako god... ono sto zelis. Ali imas potpuno pravo da odbijes sve ono sto ti ne odgovara, bili to muskarci ili zene.
 
Decu jos dok su mala ucimo da ne upiru prstom kad obracaju paznju na likove i pojave, jer to nije pristojno, i od zrelog coveka bi se ocekivalo da ta dopadanja, nedopadanja zadrzi za sebe, u sebi da komentarise, ali kad bi bili korektni ne bi bilo onlajn diskusija i zabave koju one donose.
 
citam na drugoj temi postove, pa da vas pitam
svaka od nas ima svoje izbore kad su muskarci u pitanju, koji su napravljeni malo nagonom, malo zdravim razumom
sta je ono sto vas odbija na prvu kad je muski svet u pitanju
sta je to sto vam je nespojivo sa nekim da bi ste ga postavili na mesto muskarca koji vama moze da bude interesantan

za mene muskarac treba da bude stabilna figura..bez obzira na godine
samouveren, stabilan, pouzdan
uz muskarca mi je nespojiva histerija kao reakcija
kad u njemu izdominira estrogen umesto testosterona
zenama pripada pravo na povremene histericne ispade, koji imaju fiziolosku pozadinu - oscilacija hormona na mesecnom nivou
obicno takvi histericni muskarci imaju i piskave glasove jer estrogen cini svoje

Stariji muskarci.
Sve sto je preko 10 godina od mene starije ... imam neku opciju “out” i nema te teorijske sanse da cu takvog coveka posmatrati kao potencijalnog muskarca za sebe. Momentalno mi to neko postovanje i pogled kao da mi je tata izbiju na prvo mesto. I tako se i postavim.
Naravno, ne volim zenstvene muskrce.
Muskarce koji se mlitavo rukuju otpisem odmah za svaki oblik bliske saradnje.
Muskarce sa kvarnim zubima ili ne daj boze da im fali neki zub(bilo to i osmica) ...
 
Decu jos dok su mala ucimo da ne upiru prstom kad obracaju paznju na likove i pojave, jer to nije pristojno, i od zrelog coveka bi se ocekivalo da ta dopadanja, nedopadanja zadrzi za sebe, u sebi da komentarise, ali kad bi bili korektni ne bi bilo onlajn diskusija i zabave koju one donose.

Pa forum je tako osmisljen da se na njemu iznosi misljenje, diskutuje o svemu i svacemu, pa je sad malo bezveze ocekivati da se o muskarcima cuti. I to na pdf-u Zene. :)
Realno, zene su mnogo cesca tema. Ne samo od strane muskaraca, vec i od strane drugih zena. Pa i na ovoj temi zene prozivaju i kritikuju druge zene, jer im se dopada ili ne dopada ovo ili ono. Ali to je vec posebna prica o...dozivljajima. :)

- - - - - - - - - -

C5E45489-6374-421F-8511-BD621790BF96.jpg
 
Stariji muskarci.
Sve sto je preko 10 godina od mene starije ... imam neku opciju “out” i nema te teorijske sanse da cu takvog coveka posmatrati kao potencijalnog muskarca za sebe. Momentalno mi to neko postovanje i pogled kao da mi je tata izbiju na prvo mesto. I tako se i postavim.
Naravno, ne volim zenstvene muskrce.
Muskarce koji se mlitavo rukuju otpisem odmah za svaki oblik bliske saradnje.
Muskarce sa kvarnim zubima ili ne daj boze da im fali neki zub(bilo to i osmica) ...

Hahaha Čiki prvo natera sagovornika da zine da vidi da li su mu osmice na mestui da ne daj božže nije zapatio karijes pa onda može saradnja
nasmeja me slatko.
 
Bambi pogledaj Ciletov post, tacno sam znao da je tema u duhu cickologije. :)))

- - - - - - - - - -

Stariji muskarci.
Sve sto je preko 10 godina od mene starije ... imam neku opciju “out” i nema te teorijske sanse da cu takvog coveka posmatrati kao potencijalnog muskarca za sebe. Momentalno mi to neko postovanje i pogled kao da mi je tata izbiju na prvo mesto. I tako se i postavim.
Naravno, ne volim zenstvene muskrce.
Muskarce koji se mlitavo rukuju otpisem odmah za svaki oblik bliske saradnje.
Muskarce sa kvarnim zubima ili ne daj boze da im fali neki zub(bilo to i osmica) ...

Brate Cile, kad postanes krezuba baba nece biti obozavalaca, to je neminovnost. :))))
 
Chichi je legenda. :D
Ali eto ona ne voli starije, Bogi voli starije, ja ne mogu da se zamislim sa puno mladjim od sebe i +10 godina razlike mi je ok, ali na kraju svako nadje svog para. Ima nas dovoljno na planeti, pa se proberemo. :D
 
Dive jedina otvara dobre teme. Cak i kada se na prvi pogled cine naivne ili „obicne“ Dive to tako dobro sroci i postavi prava pitanja da se na temi uvek razvije ziva diskusija. A izgleda da ce tako biti i sa ovom temom. :)
Ja stvarno ne mogu da izdvojim nikog drugog osim nje.
Sve ostalo se svelo na chat i na nabrajanje sta smo kupili, pojeli, skuvali, obukli, radili.

Chichi je ranije isto imala dobre teme, u smislu da su bile intrigantne i izazivale ljude da iznose svoje misljenje (citaj - objasnjavaju se sa Chichijem :D), ali sada je vise nigde nema, tako da koristim ovu priliku da je „zestoko“ (vrlo moderan novonovinarski izraz) iskritikujem. :D
Kritika je prihvacena... :lol:

Ali bambi puste pare proklete... :lol: znate pesmu...
Ne stizem od posla... nije da ne biH ja... :lol:
poluimpotentan, može da kresne samo jednom i posle ugine

Ahahahahhs...
Suze su mi krenule :lol:
 
Chichi je legenda. :D
Ali eto ona ne voli starije, Bogi voli starije, ja ne mogu da se zamislim sa puno mladjim od sebe i +10 godina razlike mi je ok, ali na kraju svako nadje svog para. Ima nas dovoljno na planeti, pa se proberemo. :D

Bez obzira koliko je kudili dosta forumskih cura razmislja kao ona, sto se vidi iz prilozenih postova na temi, ono sve smo mi pomalo Cicak. :))))
 
Sad bih nešto rekla ali ne smem. U vezi tog klepanja.:zstidljivko:
Reci molim te...
dok jos nisam otisla na posao...
bas me obradovala tema :lol:
negde čitam između redova da je ovo tema o histeričnim muškarcima a ne o muškarcima generalno.

na pdfu žene prepoznajem bar jednog takvog sa avatarom koji nosi burku.

od ostalih muškaraca samo taksisti su mi neprihvatljivi kao vrsta ali to je već moja lična frustracija
Jaooo munja... jeste
On je meni odbojan od starta...

Svi ti picopevci sto dodju ovde pa kaskaju za mnom i pljuckaju... eto ... dive... to su ti histericni muskarcici
:lol:

Ali sta ce duse ... trude se da nadomeste manjak u gacama :heart:
Treba imati razumevanja i pruziti im podrsku
Bambi pogledaj Ciletov post, tacno sam znao da je tema u duhu cickologije. :)))

- - - - - - - - - -



Brate Cile, kad postanes krezuba baba nece biti obozavalaca, to je neminovnost. :))))

Pa jeste... ne kazem da nije...
Ali sad dok jos imam prst! Mislim zube... ima da biram :malav:

- - - - - - - - - -

Chichi je legenda. :D
Ali eto ona ne voli starije, Bogi voli starije, ja ne mogu da se zamislim sa puno mladjim od sebe i +10 godina razlike mi je ok, ali na kraju svako nadje svog para. Ima nas dovoljno na planeti, pa se proberemo. :D

A ja sam skontala da mladje moze... :rumenko:
Dvostruki standardi jbg :malav:
 
Hahaha Čiki prvo natera sagovornika da zine da vidi da li su mu osmice na mestui da ne daj božže nije zapatio karijes pa onda može saradnja
nasmeja me slatko.

A ne zna da današnja omladina većinom ni nema osmice, ne niknu im jer nema mesta za njih Ček, ček...čini mi se da ni Čičku nisu sve izrasle, pisala je nešto o tome...:rotf:
 

Back
Top