muskarci zenama

ne mora da bije. većina čim ispusti ono matičarsko penkalo dofati se za daljinac ko da će da se udavi bez njega. šta ćeš više?

da, i još čeka prinesi-odnesi od jadnice koja se onda ceo vek pita što se dofaćala za penkalo. valjda da može da jede kolko oće i da i da ne mora mlogo rano da ustane da se šminka.

pojma nemam, da prostiš.
 
Mahom se trude oko žene dok je ne osvoje, posle su po fazonu... lezi lebu da te jedem :razz:

Neki muškarci jednostavno znaju sa ženama (kako, kad, koliko) to ili nosiš u sebi ili ne. Oni koji ženi ne umeju da daju kompliment i koji se jednostavno ne trude oko žene, ili im je iz nekog razloga to sramno da im možda ne bi slučajno nalepili etiketu papučara i pritom kukaju kako su sve napucane sponzoruše i kučke i kako nema normalnih (rekla lija da je grožđe kiselo kad nije mogla da ga uhvati), uglavnom su sami i nesrećni.

Sa druge strane, svakako, kad te neko non-stop obasipa pažnom i izjavama ljubavi počinje da prelazi u hronično davljenje i gubi suštinu i draž.
 
muskarac ako konstantno voli zenu nije seka persa,ne znam sta je tu monotono,zene pa niste vi divlje svinje pa da treba da se lovite.Brate zar nema normalnih zena vise,pa vas takve i treba tuci.Pretpostavljam da su mi neke tinejdyerke sa sela odgovarale,a ne normalne zdrave odrasle zenske osobe.Bar se nadam.A vi zene u lovacki savez,pa navatavajte lovce do mile volje.
 
Meni veoma prija paznja, ljubav i toplina koju osetim svaki put kao dodjem kuci, kad uradi nesto da bi mi pomogao...kad se trudi oko necega...ne smatram da je papucar niti seka Persa zbog toga....pogotovo kad pusti glascinu u pojedinim slucajevima....:lol: trese se zgrada....i nikada mi nece biti dosta da jedno drugom govorimo lepe stvari i ispoljavamo ljubav....:heart:
 
muskarac ako konstantno voli zenu nije seka persa,ne znam sta je tu monotono,zene pa niste vi divlje svinje pa da treba da se lovite
kako koja
Pretpostavljam da su mi neke tinejdyerke sa sela odgovarale,a ne normalne zdrave odrasle zenske osobe
veoma si blizu


odgovor na temu "zar stvarno malo muskaraca pokazuje konstantnu ljubav svojim izabranicama":
je ne mislim tako,verovatno ih ima dosta vise nego sto mislis,ali pokazuju ljubav na razlicite nacine,neko poklonima,neko paznjom,ima i onih koji to "vidljivo" ne pokazuju,ali zivot bi dali za svoju ljubav,ima nas raznih.
 
Postovanje, razumevanje, podrska...
Strast, neznost, ali i osecaj sigurnosti u isto vreme...
mozda zvuci komplikovano, ali neki muskarci jednostavno znaju to da osete
bitno je truditi se i raditi na sebi, ako je osoba vredna toga, razume se

mi smo se nasli
 
Meni veoma prija paznja, ljubav i toplina koju osetim svaki put kao dodjem kuci, kad uradi nesto da bi mi pomogao...kad se trudi oko necega...ne smatram da je papucar niti seka Persa zbog toga....pogotovo kad pusti glascinu u pojedinim slucajevima....:lol: trese se zgrada....i nikada mi nece biti dosta da jedno drugom govorimo lepe stvari i ispoljavamo ljubav....:heart:

Slazem se sa Nevom u potpunosti.

Uospte ne mora da mi svaki dan prica da me voli, to ne bi ni volela da radi. Dovoljno mi je da ja to osetim iz pogleda, dodira, nekih postupaka....

I generalno mislim da malo muskaraca svojim devojkama/zenama pruzaju neznost i pokazuju koliko im je stalo do njih. A zasto? Ne znam... Neka na to pitanje odgovore oni sami.

A to se najvise primeti kod parova koji su zajedno, a kod kojih nema ljubavi, hemije... Ili kod parova gde je ljubav prosla pa su zajedno iz navike ili iz nekog drugog razloga....
 
Meni veoma prija paznja, ljubav i toplina koju osetim svaki put kao dodjem kuci, kad uradi nesto da bi mi pomogao...kad se trudi oko necega...ne smatram da je papucar niti seka Persa zbog toga....pogotovo kad pusti glascinu u pojedinim slucajevima....:lol: trese se zgrada....i nikada mi nece biti dosta da jedno drugom govorimo lepe stvari i ispoljavamo ljubav....:heart:

Ako previše pokazuje emocije i pažnju to nije dobro..jer žene uvek hoće lovca,
pomalo distanciranog i neuhvatljivog, a ako se on pretvori u seka Persu onda ebeš sve to
i pažnju i sve..nije to-to! :D
Vidis zana..posle kazu nije lako sa zenama;)
 
ja na primjer volim da budem dobar prema zeni, i nerviraju me muskarci koji glume kao neke smekere a znam da ih djevojke varaju jer nemaju njeznost i ljubav koja im treba, ps imao iskustva, samo tu se pokazuje zenski mazohizam jer ostaju u takvim vezama. Ili u najmanju ruku traze dalje dok su u vezi jer je muskarac kreten.

generalno moras biti dobar da bi ti se vratilo!
 

Back
Top