"muškarci treba da plate na dejtu, a mi ćemo šminku!" influenserka uzburkala mreže, oglasio se stručnjak

Ја кажем да треба зато што је ти изводиш а не она тебе. Ти бираш где ћете да идете. Ти износиш предлоге. Она их прихвата или одбија. Ако хоћеш да чујеш њено мишљење, онда ти одлучујеш да чујеш њене предлоге и на теби је да их приватиш или одбијеш.

Ти играш активну она пасивну улогу. Она је та која чека, и која своје интересовање исказује индиректно, путем малих сигнала. Ти си онај који прилази и прави први корак.

Ту има поштовања али нема равноправности. Ако те она одбије, онда те је одбила. Не љутиш се. Не досађујеш јој. Не присиљаваш је. А ни она тебе не вуче за рукав. Не тера те да је водиш у кафић или ресторан. Сам доносиш одлуку је л вредна труда или не.

Али знам ја, сад ћеш да кажеш да је то затуцани начин размишљања из доба краљице Викторије . . .
Nije brate tako. Previse si otisao na sam ti vodis, zoves, zakljucujes, odlucujes, platjas. Ne ide to tako. Mozda kod nekih tuta zena koje nemaju trunke Ja. Ali nisu ti zene danas takve. I hvala Bogu da nisu takve.
Vidi Sveto, nije problem pokazati muskost, ali to nije muskost, to je naivcina koja se previse trudi. I takav na kraju ispusi.
A ja ne volim da ispusavam. Nije mi u karakteru- zodijaku. Ja sam praktican, upravo muska crta. Ako cu da je vodam okolo i ja sve odlucujem, nek ponese lanac i ciniju. Moram da pazim, da ne skrene, ne popiski se na trotoar.
 
Ma svi se doteruju ne zaebaj. Aj mozda to ide zenama vise na novcanik, ali pogodi sta? Zene se doteruju zbog drugih zena i pozorista. Tako da to otpada kao argument.
A i da je to vece ekskluzivno za njega opet nece svu sminki staviti na sebe, ceo ruz istrositi i istrljati na usta, vec samo jedan mali malo deo.
I ako cemo vec to da racunamo.
To ti dodje nekih 1 posto.
Dakle od tih 200 dindzi kafe dodje 2 dinara.
 
:roll:
Koliko sirovo...i glupo.
Jeste li vi imali najobičniju devojku 20/21. veka ili bar sestru, drugaricu, ne
Шта је поента твојих писанија у којима често мораш да објашњаваш шта си стварно мислила?

Шта ја хтедох рећи је да је робија стално се топ сређивати јер можда иза ћошка чека потенцијални, него живети опуштено и средити се кад ти је до тога.

А сад иди води негде другде те феминистичке битке, мене не интересују.
 
Шта је поента твојих писанија у којима често мораш да објашњаваш шта си стварно мислила?

Шта ја хтедох рећи је да је робија стално се топ сређивати јер можда иза ћошка чека потенцијални, него живети опуштено и средити се кад ти је до тога.

А сад иди води негде другде те феминистичке битке, мене не интересују.
Brzo si pustio noktiće
 
Nije brate tako. Previse si otisao na sam ti vodis, zoves, zakljucujes, odlucujes, platjas. Ne ide to tako. Mozda kod nekih tuta zena koje nemaju trunke Ja.

Има она своје Ја.

- Поштује се њено "Не". Нико је не присиљава да ради нешто што неће.

- Поштују се њени критеријуми. То значи да мораш да испуниш њене услове да би те признала за ауторитет. Не користиш никакве трикове да их заобиђеш.

- Поштује се њено мишљење и њени савети. Разуме се да жене боље виде одређене ствари него мушкарци.

- Поштује се све оно што она зна да ради самостално тј. без твоје помоћи.

Vidi Sveto, nije problem pokazati muskost, ali to nije muskost, to je naivcina koja se previse trudi. I takav na kraju ispusi.
A ja ne volim da ispusavam. Nije mi u karakteru- zodijaku. Ja sam praktican, upravo muska crta.

Ти си заправо лењ :) И оне који нису трпаш у исти кош као оне који се превише труде.

И хоћеш да жене надокнади ту твоју лењост.

Јеси ти свестан да си добрим делом феминиста?

Ako cu da je vodam okolo i ja sve odlucujem, nek ponese lanac i ciniju. Moram da pazim, da ne skrene, ne popiski se na trotoar.

Само сам једном у животу видео жену како пишки на тротоару. И то је била нека старица, није била жена за удају.

Нико не каже да требаш да доносиш сваку њену одлуку.
Нити ико каже да требаш да доносиш одлуке уместо ње.

Заправо, пожељно је да све своје одлуке доноси жена јер те тиме растерећује.
Али то може само ако је савршена.
А и онда мораш да обраћаш пажњу јер увек постоји могућност да драга некада у будућности направи грешку а да је не примети.
 

Back
Top