"muškarci treba da plate na dejtu, a mi ćemo šminku!" influenserka uzburkala mreže, oglasio se stručnjak

Dobro je pitanje.
Mlad muskarac mora da prodje kroz to. Iskustvo. I kada ga steknes onda prepoznajes.
A tema je: da li treba da plati - dakle ocekuje se - bon ton sta vec.
A ja kazem ne. Jer ce biti i kod one koja se dvoumila, ti podmazes pitjem, umesto da je pustis da se sama potrudi da dodje sebi ako ce i onda respect cao.
ja mislim da treba biti realan
iskreno, uopste nije vazno toliko ko ce platiti pice i kada
koliko je zapravo vrlo bitno da su oboje realni
jel realno gledano realnost je bitna a ostalo je vec sporedno
 
Не разумеш да оном реченицом, "ја ћу платим пиће, она се истрошила да изгледа добро", имплицираш да изгледаш средње жалосно.

Плати пиће, али немој да га плаћаш јер мислиш да она иде годинама у теретану да би добро изгледала за твој састанак, јер није.
Да изгледам средње жалосно, морао бих да подигнем кредит за БМВ М5. Овако се не брукам.
 
ja mislim da treba biti realan
iskreno, uopste nije vazno toliko ko ce platiti pice i kada
koliko je zapravo vrlo bitno da su oboje realni
jel realno gledano realnost je bitna a ostalo je vec sporedno
Pa brate ali to je s realnom devojkom. O tome pricam a ne nekom ulicarkom umisljenom da je dama.
 
P evo.
Imas one koje kad izadju odmah i jasno ti daju do znanja zasto su izasle. Nema sta da pogadjas i analiziras previse. Sve ko podmazano. Samo da ne zabrljas, tipa da prdnes.
A imas i ove koje se ustezu, nisu sigurne, fine, pa ono nece da ti povredi osecanja ali ne smeta da popije pola kafica nakon tvog dzentlmenskog: m neee, ma daj ajde da se opustimo i lepo druzimo - samo nemoj da cutis.
E onda ti i dusu otvori, lepo konzumira novacnik, dobijes prazan poljubac zahvalnosti u obraz i i to je to.
Никад нисам имао овакав сусрет...
 
Не разумеш да оном реченицом, "ја ћу платим пиће, она се истрошила да изгледа добро", имплицираш да изгледаш средње жалосно.
Valjda to implicira da ona izgleda loše kad joj treba sve to.
Mada ni to ne implicira jer nije trošak samo teretana i šminka nego kozmetika, kosa, skuplja odeća, obuća, razni propratni detalji tipa nokti, nakit, a sve zarad toga da bude lepa potencijalnom zahtevnom muškom oku.
 
Valjda to implicira da ona izgleda loše kad joj treba sve to.
Mada ni to ne implicira jer nije trošak samo teretana i šminka nego kozmetika, kosa, skuplja odeća, obuća, razni propratni detalji tipa nokti, nakit, a sve zarad toga da bude lepa potencijalnom zahtevnom muškom oku.
muskom okcu su dupcad mlogo bitnija od recimo sitnije nokata
i recimo celjusti kojima se klinci iz nokata dadu iscupati
ko sto onda mali radojica sitnije zuba svoji dozivao da mu klince pod noktima vade
 
Nisi pratio temu. Neke osobe kazu da procenjuju karakter muskarca po tome da li platja pitje ili ne.
pa ne znam ja to
kako neke 'one[ procenjuju neke 'njih

to je irelevantno
ono sto je zapravo bitno i sta treba da bude u fokusu je to sto se ne zna ni sta se treba piti
 
Valjda to implicira da ona izgleda loše kad joj treba sve to.
Mada ni to ne implicira jer nije trošak samo teretana i šminka nego kozmetika, kosa, skuplja odeća, obuća, razni propratni detalji tipa nokti, nakit, a sve zarad toga da bude lepa potencijalnom zahtevnom muškom oku.
Па не, она се потрудила, он није па ће да плати. Тако звучи.

А то све купиш због њега или иначе имаш?
 

Back
Top