Muskarci obozavaju ZENE

Ne poznajem te i ne znam kako se ponasas... ja sam samo navela ponasanje vecine muskaraca u momentu kada se pojavi konobar... a da li je to seljakanje ili ne, ne znam...

Da i nisam dodao, vi jedva cekate da tip dzipi sa placanjem, jer jedva vadite novce iz tog novcanika. To sam imao prilike videti za drugim stolovima u kaficu.
Bas za tebe sam mislio da odudars od ostalih, pa si me razocarala. Bas tuzno, a nikad ne bi rekao smrc.:(
 
Ја сам можда "сељак" (а нисам), али ако сам било кога, а не само девојку, позвао на пиће, платићу целу туру, а не попола или само део, или да чекам да се неко маши за новчаник. Једно од најглупљих кафанских искустава ми је када је једна девојка скочила и платила што смо попили она и нас још двојица, чак сам се ту мало и посвађао са тим другаром око тога.
 
@bogart
...ako sam pila egal sa vama ili chak manje, svejedno... zashto ne bih platila?

Е, тако је и ова девојка контала. А мени је било страшно глупо. Прво, ја сам је позвао, друго, нисмо раније седели нигде, па да је остала "дужна" или да је на њу ред, и треће, у питању је био локал где смо другар и ја били мање-више редовни. Не умем да опишем, назови то мушким "бусањем" што каже ПИЛ, или џентлменством, али тад ми је било глупо...
 
Da volis ga do zadnje kinte.:hahaha:

nisi duhovit...zato bolje cuti...

A musko nije vazno,ajoj koliko u ovoj drzavi ima muskaraca supaka. Ko vas yebe, neka vas i yebu zene medju te rogove kad ste supci.:hahaha:

Jedna cura je tu dobro napisala, svaka joj cast.

"Zena koja te ne postuje, ne moze te ni voleti":ok:

pa da i ja sam to videla cim sam procitala tvojih par postova na ovom forumu.....
a ovo "ZENA KOJA TE NE POSTUJE, NE MOZE TE NI VOLETI" se odnosilo na sasvim drugu stvar koliko sam ja mogla da shvatim.....
 
A musko nije vazno, ajoj koliko u ovoj drzavi ima muskarca supaka. Ko vas yebe, neka vas i yebu zene medju te rogove kad ste supci.:hahaha:

Jedna cura je tu dobro napisala, svaka joj cast.

"Zena koja te ne postuje, ne moze te ni voleti":ok:

ako je tebi normalno da muskarac ima rogove to je tvoj problem aliu nemoj da opisujuci sebe (ajoj koliko u ovoj drzavi ima muskarca supaka ,yebu zene medju te rogove kad ste supci) prikazujes druge muskarce...a trebao si da procitas i moje prethodne postove pa bi mozda nesto i shvatio...ocigledno da je povrsnost uzrok tvog primitivizma i ovde na forumu...:rtfm:
 
Poslednja izmena:
ako je tebi normalno da muskarac ima rogove to je tvoj problem aliu nemoj da opisujuci sebe :(ajoj koliko u ovoj drzavi ima muskarca supaka ,yebu zene medju te rogove kad ste supci)...a trebao si da procitas i moje prethodne postove pa bi mozda nesto i shvatio...ocigledno da je povrsnost uzrok tvog primitivizma i ovde na forumu...:rtfm:

Povrsno citam nekoga samo kad primetim da je dosadan i da ni sam nije siguran u ono sto zeli napisati.
 
Ја сам можда "сељак" (а нисам), али ако сам било кога, а не само девојку, позвао на пиће, платићу целу туру, а не попола или само део, или да чекам да се неко маши за новчаник. Једно од најглупљих кафанских искустава ми је када је једна девојка скочила и платила што смо попили она и нас још двојица, чак сам се ту мало и посвађао са тим другаром око тога.

Oduvek se podrazumevalo da onaj ko zove na piće i plaća to piće, ali valjda to ne znaju svi?
Ima muškaraca kojima je blam da žensko plaća piće, večeru, ručak, šta bilo, čak i kad nisu sa njom u vezi, ja sam npr. takvim drugovima, kolegama, prijateljima, dala novac da oni plate za mene, u slučajevima kada nisam bila pozvana, već je celo društvo odlučilo da negde odemo zajedno na piće ili jelo. I to nije morao baš svako da vidi.
Nekako je i meni glupo da plaćamo svako za sebe, pa tamo konobar računa ko je koliko popio ili pojeo, i plaćanje traje duže od nego jelo i piće zajedno.Najčešće je jedan od muškaraca sve platio, pa smo se mi posle "raskusurali" ako je bilo potrebno.I nismo baš brojali u svaku paru, izeš onda i taj ručak, i to piće...
 
Ја сам можда "сељак" (а нисам), али ако сам било кога, а не само девојку, позвао на пиће, платићу целу туру, а не попола или само део, или да чекам да се неко маши за новчаник. Једно од најглупљих кафанских искустава ми је када је једна девојка скочила и платила што смо попили она и нас још двојица, чак сам се ту мало и посвађао са тим другаром око тога.

Hej, kad pozovem pa platim sve, nije vazno pol naravno, ali posto dugo nisam imao devojku srpkinju navikao sam da zene placaju isto tako, opusteno, nekad ja nekad one, why not? Uostalom, zene danas imaju sve vise para i vole da ih potrose, pogotovu kad su uspesne prse se kintom, pa sta cu ja :-)
 

Back
Top