Muskarci obozavaju ZENE

pa ne znam sta da ti kazem mozda je to patrijahalo vaspitanje kod njega i ciganija kod nje a i zena se oseca zenstvenija ako joj ti platis a i ti se osecas muzevnije u svakom slucaju ****** nema za dzabe pa bio ti mali princ a ona sultan od bruneja jer kada se svedu racuni koga je briga ko kome placa bitna je ljubav

Pa ti bi po tome i sestru istandario, jer ti je svaka zena pichka.:hahaha:
 
Ma kakvo muvanje?

Sta je vama ljudi? Pricamo o izlasku u grad muske i zenske osobe koje su poznanici. A da pri tome muska osoba ima daleko manje love i lafcina je a zenska lezi na keshu i cigani se a pri tome jos i glumata kako je ona ne znam sta i gadi se na sponzoruse.

Drugovi su mi samo jednom dozvolili da platim turu, i to je situacija bila takva da sam platila u momentu kada nisu bili tu, pa nisu uspjeli da se bune... i bilo je krajnje neprijatno posle... i nikada vise se ne bih uhvatila za novcanik kada su oni u pitanju...

Ako smo samo poznanici, nista vise, onda placa onaj ko pozove na pice, bar je obicno tako...
 
Drugovi su mi samo jednom dozvolili da platim turu, i to je situacija bila takva da sam platila u momentu kada nisu bili tu, pa nisu uspjeli da se bune... i bilo je krajnje neprijatno posle... i nikada vise se ne bih uhvatila za novcanik kada su oni u pitanju...

Ako smo samo poznanici, nista vise, onda placa onaj ko pozove na pice, bar je obicno tako...

Apsolutno, ali ako krene vise tura, da li je normalno da ona ne pozove nijednu?
 
pa moram da ti kazem da ovi klinci pogresno razmisljaju...previse su nadobudni i puni sebe...ali vremenom ce shvatiti koliko zena vazna u zivotu...:rtfm:samo za to treba iskustva...

pehar.jpg
 
pa moram da ti kazem da ovi klinci pogresno razmisljaju...previse su nadobudni i puni sebe...ali vremenom ce shvatiti koliko zena vazna u zivotu...:rtfm:samo za to treba iskustva...

A musko nije vazno, ajoj koliko u ovoj drzavi ima muskarca supaka. Ko vas yebe, neka vas i yebu zene medju te rogove kad ste supci.:hahaha:

Jedna cura je tu dobro napisala, svaka joj cast.

"Zena koja te ne postuje, ne moze te ni voleti":ok:
 
Сад бих те са задњим динаром звао на пиће и вечеру... па макар то био само ребрасти чипс и туборг-лемон на клупи испред трафике... али Санта Фе ти је први пришао, па ћу морати њему да те препустим. :(

mora da se salis..pa ja obozavam rebrasti cips...aaa tek tuborg limun :) ;)
 
Apsolutno, ali ako krene vise tura, da li je normalno da ona ne pozove nijednu?

Pa onaj ko pozove na pice nije duzan da placa deset tura samo zato sto je on inicirao sastanak... ali, meni se cini da muskarci dozivljavaju kao uvredu kada izvadis novac pred konobarom, i po difoltu se tada prse i otimaju da oni plate... ako ti insistiras da platis tri ture, vecina zena ce cetvrtu da ocekuje od tebe, i nece se hvatati za novcanik...
 
Ma kakvo muvanje?

Sta je vama ljudi? Pricamo o izlasku u grad muske i zenske osobe koje su poznanici. A da pri tome muska osoba ima daleko manje love i lafcina je a zenska lezi na keshu i cigani se a pri tome jos i glumata kako je ona ne znam sta i gadi se na sponzoruse.

Мене је једна познаница пре неки дан звала на пиће... а ја ем без динара, ем јој још узео пар цигарета (пошто сам, јел', престао), и шта сад то говори о мени, а шта о њој?
 
Pa onaj ko pozove na pice nije duzan da placa deset tura samo zato sto je on inicirao sastanak... ali, meni se cini da muskarci dozivljavaju kao uvredu kada izvadis novac pred konobarom, i po difoltu se tada prse i otimaju da oni plate... ako ti insistiras da platis tri ture, vecina zena ce cetvrtu da ocekuje od tebe, i nece se hvatati za novcanik...

Niko nista nije insistirao, ipak nisam dovoljno veliki seljak da se ponasam u bircu kako si ti gore navela.:bye:
 

Back
Top