Muškarci koji VOLE da plaćaju...

mackica ns:
...'prodavačicama ljubavi'...

Da ovo ne bi prešlo u rasparavu kakvih je ovde btw bilo već milion :roll: o moralnosti ili nedajbože u raspravu o legalizaciji ovog 'najstarijeg zanata' - mene zanimaju samo muškarci koji pored svega (žene, devojke, dece...) dobro - deca nisu čak ni važna u celoj priči; znači muškarci koji pored žene ili devojke koja ih recimo sasvim zadovoljava sexualno; ipak ponekad imaju potrebu za prostitutkom...
I to baš, isključivo - da bude prostitutka; znači nije stvar u nedostatku sexa, pa varanje, ljubavnica i sve to... Samo da povremeno bude baš qrva...

Neke eventualne moje pretpostavke:
- kompleksi koji traže poniženje druge osobe; ili obrnuto - osećanje nadmoćnosti: kao - platio sam te, sad ćeš da radiš šta ja hoću
- potreba da se oseti (da li je ovo pravi izraz :? ) druga p... (da ne budem baš vulgarna); a da se ne traže ljubavnice niti nešto što će ugroziti brak
....
Ne znam, verovatno ima još objašnjenja...
Eto, to je pitanje - zašto neki muškarci baš vole (da plaćaju) qrve?

Zato STO NIJEDNA ZENA na svetu nije idealna ljubavnica i ne moze da pruzi SVE,BAS SVE, iako to muskarci znaju da kazu (posle dobrog svrsha)-'baby nezamenljiva si'.Ne zavaravajte se.
 
snoshaj efendija:
mackica ns:
...'prodavačicama ljubavi'...

Zato STO NIJEDNA ZENA na svetu nije idealna ljubavnica i ne moze da pruzi SVE,BAS SVE, iako to muskarci znaju da kazu (posle dobrog svrsha)-'baby nezamenljiva si'.Ne zavaravajte se.

Ma, znas sta...sigurno i zene znaju da ne mogu tek tako lako da kazu partneru - e bas si bio los- ..., ili -mnogo sam bolji sex imala ranije-....i to ne rade iz vise razloga....
1- vas -seksualni ponos- je neverovatan...mislim da se sva vasa pamet (u 90% slucajeva)svodi na to -kakav sam u krevetu...da li sam bolji...najbolji....(ja inace nikad nisam pitala takve stvari partnera....NE ZANIMA ME kakva je bila prethodna....)
2-opada vam -libido- ...ako se slucajno ijedna kritika iznese u vezi toga kakav je u krevetu....
3-muskarac pada u depresiju.....gleda da tu vezu sto pre okonca da bi nasao onu koja ce -da mu -dize- moral....Da, da...do te krajnosti dolazite samo zbog toga....
4-ima jos ali me mrzi vise da pisem....
Znaci...ne pali se....ne moguce je i da zeni bar nesto ne zasmeta ....ili ne pozeli jos nesto u sexu....Ali sigurno nece odmah otrcati da se pofirca sa prvim na koga naidje.....ili plati za malo promene.....U svakoj pravoj vezi trebalo bi da postoji ljubavi , tolerancije,poverenja.....ako su tebi ti pojmovi uopste poznati....
 
mackica ns:
...'prodavačicama ljubavi'...

Da ovo ne bi prešlo u rasparavu kakvih je ovde btw bilo već milion :roll: o moralnosti ili nedajbože u raspravu o legalizaciji ovog 'najstarijeg zanata' - mene zanimaju samo muškarci koji pored svega (žene, devojke, dece...) dobro - deca nisu čak ni važna u celoj priči; znači muškarci koji pored žene ili devojke koja ih recimo sasvim zadovoljava sexualno; ipak ponekad imaju potrebu za prostitutkom...
I to baš, isključivo - da bude prostitutka; znači nije stvar u nedostatku sexa, pa varanje, ljubavnica i sve to... Samo da povremeno bude baš qrva...

Neke eventualne moje pretpostavke:
- kompleksi koji traže poniženje druge osobe; ili obrnuto - osećanje nadmoćnosti: kao - platio sam te, sad ćeš da radiš šta ja hoću
- potreba da se oseti (da li je ovo pravi izraz :? ) druga p... (da ne budem baš vulgarna); a da se ne traže ljubavnice niti nešto što će ugroziti brak
....
Ne znam, verovatno ima još objašnjenja...
Eto, to je pitanje - zašto neki muškarci baš vole (da plaćaju) qrve?

Pa ja nikad nisam placao .... al u poslednje vreme mozda je bolje platiti i ne razmisljati , ne trpeti zvanjkanje i zvocanje zarad povremenog sexsa .... oces mir platis i molim lepo .... a i to je postenije nego da placam skupe poklone sponzorusama
 
random_cloud_form:
iluzionista:
Evo jednog protupitanja: Zasto zene placaju muske *****?

zanimljiva tema....
mada ne bih upotrebio termin muska *****, postoje agencije gde zene unajmljuju muskarce da ih izvode u pozoriste, na vecere i slicno. bitno im je drustvo, komunikacija, romantika, vezbanje i upustanje u musko-zenske odnose, ne toliko seks, nesto kao u onom film s endi garsijom i mik dzegerom.

to je mozda cak i lep posao, samo jos nije zastupljen u nasoj sredini.
stavise, bilo bi super upasti u te svetske tokove i biti tako na usluzi recimo holivudskim bogatasicama i glumicama kad su smorene. pozove me npr britani marfi i kaze, htela bih da iznajmim tvoje vreme da idemo zajedno za vikend u veneciju. spremim se, pokupim je i odemo. na kraju krajeva, ako ima da me plati dovoljno zasto joj ne bih i seksualni uzitak pruzio?

sto se muskaraca koji placaju seks tice a u vezi su i imaju uspesan seks, hmmm???
pa pored razloga koje ste pobrojali mozda i nekakvo indirektno kaznjavanje supruge zbog necega a koja je eventualno dominantna pa sa prazni na njenom supstitutu. sve u svemu, takvo ponasanje sigurno ne bi bio jedini simptom da je njihova veza u ozbiljnoj krizi...

a ti si bas istrazivao musku prostituciju kod nas?
pa zene traze i seks, valjda ga traze i gospodje u godinama i neke mladje koje hoce da isprobaju nesto.
 
Tja. Naravno da osudjujem ovakvo ponasanje (iako sam muskarac) i to je samo dokaz da im ta veza i nije bas najsjajnija... odnosno mozak nisu bas upalili kad su ulazili u istu / pravili decu ili sta vec..

A mnogo manji problem je ovo od problema sa zenama... :twisted:
Majka dvoje dece... muz na poslu, deca u krevetcu, a ona se satire od.... ucenja :lol:
 

Back
Top