Muškarci koji VOLE da plaćaju...

mackica ns:
Šta rade one uopšte :?:
Ja ne mogu ni da zamislim da je to nešto više ili drugačije od onoga što i mi kao devojke ili žene radimo :?
Zato i mislim da je ili taj osećaj nadmoćnosti (koji nad nama nemaju 8) ); ili samo ovo drugo - samo da je neka druga.

Verovatno da, ne rade nista posebno, kao ni bolje. Sigurno da mnogo toga zavisi od samih zelja osobe, koja odlazi kod prodavacice ljubavi.
Neko trazi, ono sto si ti rekla - Osecaj nadmocnosti, dominaciju. Nazovi to kako zelis.
Neko drugi, opet trazi analni ili oralni sex, koji nema sa svojom partnerkom (ako je ima, naravno).
Neko trazi samo sex i nista vise.

Kao sto rece Hanibalka, ako bi i otisao kod prodavacice ljubavi, bila bi to cista radoznalost.
Mada, iskreno, zao bi mi bilo novca koji bih morao da dam. Samo pomislim, sta bih drugo mogao da uradim ili kupim za te pare. Stipsa sam, priznajem! :lol: :lol:

Uostalom, ja i nisam kompetentan da pricam o ovome, samo nagadjam. Ako ikada budem otisao, prenecu vam utiske, tj. reci zasto sam otisao i platio sex. 8)
 
iluzionista:
mackica ns:
Eto, to je pitanje - zašto neki muškarci baš vole (da plaćaju) qrve?

A zasto ne? Kao nema zena koje placaju prodavacima ljubavi? :roll:

Stvarno mi je dosta ovakvih jednosmernih pitanja: Zasto muskarci ovo, zasto muskarci ono... Pogotovo sto to nije svojstveno samo muskarcima. Vec i zene rade isto (ili slicno).

I ne postoje samo dva razloga. Pogotovo ne prvi. Koliko ja znam, oni koji zele da ponizavaju se bave nekim totalno drugim i mnogo opasnijim stvarima (S&M)... I tu si isfulala 100%...

Onaj drugi i jeste jedan od 1000 razloga zbog kojega muskarci posecuju *****. Ali nije jedini...

Evo jednog protupitanja: Zasto zene placaju muske *****?
Jao, iluzionista, što si takav :?
Rekla sam da ne osuđujem, pitam zato što me interesuje. I nisam pitala zašto žene (koje to uopšte rade) plaćaju sex, prosto zato što me to ne interesuje...
Ako tebe baš interesuje, mislim da žene plaćaju samo zbog nedostatka sexa - ili su same, ili ga nemaju u vezi/braku...
A čini mi se da postoje muškarci (nisam rekla svi :idea: ) koji baš vole da budu sa qrvom, iako imaju redovan sex sa partnerkom... Eto, samo me zanima neki razlog za to; i moguće da sam fulala sa prvom pretpostavkom; da znam ne bih vas pitala :P Samo da znaš da postoji i mentalno ponižavanje, ne mora to da bude samo fizičko...
 

Nisam nikada platio sex, ali sam pomislio u nekoliko navrata da bi bilo sasvim zanimljivo steći novo iskustvo. Iz radoznalosti bih probao. Muškarci inače to rade, zato što je takav sex najbrže ostvarljiva opcija, oni koji su zauzeti - zato što nema emocija, mogu da probaju raznorazne stvari u krevetu koje sa ženom, devojkom ili ljubavnicom ne rade. U prilog plaćenog sexa ide i ferplaj varijanta, pružanje profesionalne obrade za sopstveni novac, sex sa nekim kome je to posao je, takođe, izazov.
Zanimljiv mi je bio drugar, koji je nakon plaćenog sexa u jednom Bg striptiz baru rekao "Ta devojka je baš fina, studira, iz dobre je porodice"...takvi su moji ortaci...verujem da 99,99% muškaraca uošte osim fizike ni ne pomisli kasnije na takvu cicu.
Kao malo "oslobađanje", nema misli, nema vezivanja, a i korisno je za zdravlje.
 
Ja sam imala zelju da svome bivsem momku platim prostitutku... I da ih gledam...
Zasto?
Iz radoznalosti, voajerizma, dominacije, perverzije, svijesti da radim nesto sto je (kao) drustvenio neprihvatljivo...
I uradila bih to vjerovatno, da je on bio mnogo zagrijan za tu moju ideju... Ali, nije... Samoljubivog kakav jeste, nije ga pretjerano privlacila zelja da spava sa zenom koja ga ne zeli, nego to radi zbog novca...
 
mackica ns:
A čini mi se da postoje muškarci (nisam rekla svi :idea: ) koji baš vole da budu sa qrvom, iako imaju redovan sex sa partnerkom... Eto, samo me zanima neki razlog za to; i moguće da sam fulala sa prvom pretpostavkom; da znam ne bih vas pitala :P

Sorry. Ne znam takve, pa ne mogu da ti odgovorim konkretno. Stvarno mislim da je to mali broj muskaraca.

mackica ns:
Samo da znaš da postoji i mentalno ponižavanje, ne mora to da bude samo fizičko...

Ima u S&M-u i toga... Ali je razlika u tome sto su oba partnera svesni svojih uloga u tom odnosu i zeljni njihovog ozivljavanja (do nivoa koji je prihvatljiv za obe strane).

S&M u stvari predstavlja psiho-fizicku igru... I tu je cesto fizicki deo zanemaren (ili mu se ne posvecuje dovoljno paznje) u njegovim blazim varijantama.
 
mislim da je radoznalost jedan od najvaznijih razloga (kako "to" radi profesionalka?)
neobavezan sex je nekad ljekovit...bez puno razgovora, objasnjavanja, paznje...i brige sta ce ona nakon svega reci (ako se momak upetlja sa komsinicom, mogla bi komsinica da otvori usta, da se pohvali, pa onda decko ulazi u beskrajne rasprave za zenom/djevojkom)
Vrlo vaznu ulogu igra prostitutka kod dugo nevinih momaka


A da li bih platila muskarca-ne bih, radje bi sebi platila jednu rasnu zensku.
 
Ako je sve onako kako si započela temu, onda postoji mogućnost da pokušava da ispuni svoje erotdsko-perverzne snove, koje kući nemože jer svoju ženu voli i plaši se eventualno njene reakcije kada bi radio šta bi radio i govorio šta mu pada napamet u toku odnosa. Možda samo poštuje previše svoju ženu. :?:
 
Gazdarica:
Ne radi se o (ne)kreativnosti, nego o nedostatku zelje za posjedovanjem mesa... Jer, prostitutka i nije nista drugo do meso...
A njemu to ne treba... Ionako mu ona ni tehnicki ne bi mogla pruziti nista, sto mu ja vec nisam pruzala... Naprotiv...
E, super, baš sam na ovo mislila 8)
Izgleda da ovde nema takvih, ili niko neće da prizna; izgleda da ću ostati bez odgovora, ali da pokušam još jednom :?

Muškarci i želja za posedovanjem mesa. Ima pored sebe ženu, znači - osobu, partnera; ali pored toga ima potrebu i za čistim 'mesom', koje može smatrati svojim vlasništvom na tih par sati, jer ju je platio... Što ženu, naravno ne može...
A pored toga, kao što reče gazdarica - tehnički mu ne može pružiti više nego njegova žena... I recimo da se ne radi o poštovanju žene tako što sa njom neće izvoditi raznorazne krevetske eksperimente; nego samo o tome da nju ne može smatrati vlasništvom, nego ravnopravnim partnerom...
Zato sam mislila da je neki opasan kompleks u pitanju :? Mada, iluzionista reče da sam fulala :P
Nekako me interesuje više psihička želja baš za prostitutkom, nego fizička - sexualna - potreba ...
 
iluzionista:
Evo jednog protupitanja: Zasto zene placaju muske *****?

zanimljiva tema....
mada ne bih upotrebio termin muska *****, postoje agencije gde zene unajmljuju muskarce da ih izvode u pozoriste, na vecere i slicno. bitno im je drustvo, komunikacija, romantika, vezbanje i upustanje u musko-zenske odnose, ne toliko seks, nesto kao u onom film s endi garsijom i mik dzegerom.

to je mozda cak i lep posao, samo jos nije zastupljen u nasoj sredini.
stavise, bilo bi super upasti u te svetske tokove i biti tako na usluzi recimo holivudskim bogatasicama i glumicama kad su smorene. pozove me npr britani marfi i kaze, htela bih da iznajmim tvoje vreme da idemo zajedno za vikend u veneciju. spremim se, pokupim je i odemo. na kraju krajeva, ako ima da me plati dovoljno zasto joj ne bih i seksualni uzitak pruzio?

sto se muskaraca koji placaju seks tice a u vezi su i imaju uspesan seks, hmmm???
pa pored razloga koje ste pobrojali mozda i nekakvo indirektno kaznjavanje supruge zbog necega a koja je eventualno dominantna pa sa prazni na njenom supstitutu. sve u svemu, takvo ponasanje sigurno ne bi bio jedini simptom da je njihova veza u ozbiljnoj krizi...
 
samo, da ne ispadne da ja ovde propagiram i hvalim ove prefinjenije vidove prostitucije i rad sa elitom. naprotiv, i takav posao ume coveku da dosadi. a i naporan je.
Zamislite tu monotoniju, svakog jutra zvoni budilnik, ne ustaje ti se a moras na posao. Utapas se u jutarnje sivilo grada, svi nekud zure... Radni narod je vec napolju i hita na posao, u fabrike, rudnike, na skele... Uh da, i ti si medju njima.... Mora se zaraditi za hleb. Pogotovu nama terencima nije lako. Pogledas u notes sta imas zakazano za danas - aha zezanje u dzakuziju sa skarlet dzonson, pa pauza za rucak a onda na tenis sa kidmanovom. A kad se vratis konacno kuci, ko da si kopao, nemas snage ni da s drugarima izadjes na pivo ili pogledas neki dobar film
 
random_cloud_form:
da ne ispadne da ja ovde propagiram i hvalim ove prefinjenije vidove prostitucije i rad sa elitom. naprotiv, i takav posao ume coveku da dosadi. a i naporan je.
Zamislite tu monotoniju, svakog jutra zvoni budilnik, ne ustaje ti se a moras na posao. Utapas se u jutarnje sivilo grada, svi nekud zure... Radni narod je vec napolju i hita na posao, u fabrike, rudnike, na skele... Uh da, i ti si medju njima.... Mora se zaraditi za hleb. Pogotovu nama terencima nije lako. Pogledas u notes sta imas zakazano za danas - aha zezanje u dzakuziju sa skarlet dzonson, pa pauza za rucak a onda na tenis sa kidmanovom. A kad se vratis konacno kuci, ko da si kopao, nemas snage ni da s drugarima izadjes na pivo ili pogledas neki dobar film
Ma da bolje istovarati cement čitav dan...
 
nisam ni prochitao pitanje...al ne zanima me...danas se svet vrti oko mene..........Ja vishe volim da ucenjujem za sex...mislim ono...tipa navatam je s ljubavnikom ...slikam...i posle pretim da il da se rsamo il dajem slike muzhu....a ponekad trazhim i kesh....pa platim sex
:)
 
Zašto muškarac odlazi kod prostitutke....

Zato što ona "zavredjuje svoj novac"

Jezik koristi , ali ne za pričanje.
Ruke koristi , ali ne za otimanje.
Oči koristi , da pronadje najveću strast.
Nos koristi , ali ne za špijuniranje.
Lukavstvo koristi da bude uvek nova i drugačija...

Treba razlikovati kurvu... od mrtve kobile....

Prva aktivno traži i manipuliše muškarcem,
druga mirno prihvata sudbinu i leži ko mrtva kobila.....Druga nije nimalo "naivnija" od prve , čim na svom nivou oseti priliku za korist....


Zašto muškarac hoće da ode kod *****....Kad nije ispoljen u seksu, bez obzira na razlog....

Više , ni to nije zanat , kao što je pre 15 godina bio.....Mnogo konkurencije koja ništa nezna , ali ništa ni ne naplaćuje....

Da se ne uvrede.... Znaju sve cake u vezi seksa i svršavanja(ne u vezi bolesti) , ali neznaju za seks koji ispunjava , a ne ispražnjava....

P.S. postoje intezivni vibratori, koji će uvek i za kratko vreme dovesti ženu do svršavanja.... Da li je i zadovoljavaju?.....
 
mackica ns:
...'prodavačicama ljubavi'...

Niko ne VOLI da tjapla,neki to jednostavno HOTJE,ne zove se dzabe "najstariji ZANAT" ...potpuno to podrzhavam i zhao mi je shto sam obetjao sebi samom da nikad netju platiti "onu stvar",no,onima koji imaju ovakav pristup se to chesto i olupa o glavu,"plate" na ovaj ili onaj nachin :roll: :lol:
-mislim da je posredi diskrecija samog sexualnog china,koji mozhe imati i devijantnije sklonosti,nastranosti,"shtafelaj" psiholoshkih igara...etc.Tu je i opushtenost,verovatno ima i pomalo svega shto si ovde pisnula,no,moje mishljenje je da je stvar u kanalisanju svega onoga shto zhelimo da zadrzhimo za sebe...
 

Back
Top