Muškarci koji pišaju sjedeći...

animiertes-spass-lustig-bild-0233.gif
Znači piškiš stojeći? Opasna si ti...
 
Ovu temu sam na mnogim nekadašnjim forumima otvarao. Komentari su bili raznorazni, da nisam normalan, di mi to pada na pamet itd. Kako me nije stid to pisati, imam li što pametnije. I da ne nabrajam više. Inače kakav je Vaš stav o tome?!
Doma sjedim, a svugdje drugdje stojim. Nema previse filozofije :)


Postoji valjda opcija ignore pa nece biti naporan :D

 
Ovu temu sam na mnogim nekadašnjim forumima otvarao. Komentari su bili raznorazni, da nisam normalan, di mi to pada na pamet itd. Kako me nije stid to pisati, imam li što pametnije. I da ne nabrajam više. Inače kakav je Vaš stav o tome?!
Pravi muskarac pisa stojeci. Cak i kada ***** ustane i pisa preko. Da ga rastvori. Ako nema daske, pravi muskarac pisa i u cosak. Da je pored njega prava zena, cutala bi i ocistila. Ako zena nije prava ona ce zvocati, ali ce i dalje pocistiti. Zasto? Pa, to pitajte zene. One vole te fetise. Neki vole da kenjaju i ne vuku vodu. Zato je svakoj zeni u interesu da bude veci deo vremena gajbi, jer ako je nema nekoliko dana to moze da zakori, a onda sve moze da joj se skupi ispod nokta dok guli. Sta ja znam. Kako ko voli. Opet kazem neki smatraju da obavezno za srecu mora malo da se pusti i po carapama ili papucama. Nije zdravo bos na plocice, a opet dobro je protiv uroka.
 
Ovu temu sam na mnogim nekadašnjim forumima otvarao. Komentari su bili raznorazni, da nisam normalan, di mi to pada na pamet itd. Kako me nije stid to pisati, imam li što pametnije. I da ne nabrajam više. Inače kakav je Vaš stav o tome?!
Da ti pravo kazem nije losa ideja. Pogotovu u sred noci, ustanem, spavam jos uvek i treba sad klimavim nogama da stojim, pa se onda jednom rukom oslonim na plocice, glavu na rame i dremam. Ovako lepo ko covek sednes. Odakle li nama to ucenje da moramo stojeci sve ko konobari.
 
Jesam sedeo posle neke operacije....od tada i ne pomišljam.
Kad fulam obrišem odmah...nema neke mudrosti... nije to redovna pojava pa da sam se naradio u životu oko toga :confused: .
Daleko više me mrzi da se skidam da bih seo.
Mislim neka radi kako ko hoće kao da je bitno.
 

Back
Top