Muškarac kao žrtva nasilja

Svaki dan ga bijem drvenom klompom po glavi, onom holandskom, i vređam ga, baš ga navređam i onda mu još kažem- e sad ti neću dati nikada do večeras, a možda ni tada..
A i tada, samo ću sebe da zadovoljim a tebe ću ostaviti tako jadnog kakav već jesi, đubre jedno...
Mislim....:roll:

Izvini, stvarno ti je dobra tema... ali nisam mogla da izdržim...
Ima, sigurno i tog nasilja...
Mada, po meni je najgora ona varijanta iživljavanja kad ga žena ni ne maltretira, nego stalno od sebe pravi žrtvu i time ga veže za sebe, ne da mu da diše i uništava ga kojekakvim izjavama, kao jadna ona, kako je njoj teško, on nju ništa ne razume....
I natrpa mu jedan lep paketić krivice da ga nosi na grbači ni kriv ni dužan... samo zato što je ona psihopata....

Svaki dan ga bijem drvenom klompom po glavi, onom holandskom, i vređam ga, baš ga navređam i onda mu još kažem- e sad ti neću dati nikada do večeras, a možda ni tada..
A i tada, samo ću sebe da zadovoljim a tebe ću ostaviti tako jadnog kakav već jesi, đubre jedno...
Mislim....:roll:

Izvini, stvarno ti je dobra tema... ali nisam mogla da izdržim...
Ima, sigurno i tog nasilja...
Mada, po meni je najgora ona varijanta iživljavanja kad ga žena ni ne maltretira, nego stalno od sebe pravi žrtvu i time ga veže za sebe, ne da mu da diše i uništava ga kojekakvim izjavama, kao jadna ona, kako je njoj teško, on nju ništa ne razume....
I natrpa mu jedan lep paketić krivice da ga nosi na grbači ni kriv ni dužan... samo zato što je ona psihopata.
...

:lol:bogami ima toga jos..ali da odgovorim cheri da je svaciji izbor biti pored takve osobe i tesko da 'zrtva' uopste priznaje sebi da je zrtva..zasto bi je mi sa strane onda tako posmatrali

Zasto kad su ovakve teme sam ja kuci i kucam sa tel? :sad2: Srpsko porodicno pravo ne poznaje instituciju maltretiranja muskarca, on npr ne moze podneti tuzbu za silovanje. Verujem da je cest koliko i maltretiranje zena,ali se o tome manje prica. Skoro smo spominjali tretman cutanjem,tu su onda suze, emotivne ucene koje realno sve mh ponekad koristimo i udaramo na emocije. Postoje odnosi gde muskarac je prosto ugnjetavan psihicki,ali nece to priznati da ne ispadne slabic. Postoje oni koji su zrtve laznih suza a toga nisu ni svesni....

I natrpa mu jedan lep paketić krivice da ga nosi na grbači ni kriv ni dužan... samo zato što je ona psihopata....

Srpsko porodicno pravo ne poznaje instituciju maltretiranja muskarca, on npr ne moze podneti tuzbu za silovanje. Verujem da je cest koliko i maltretiranje zena,ali se o tome manje prica. Skoro smo spominjali tretman cutanjem,tu su onda suze, emotivne ucene koje realno sve mh ponekad koristimo i udaramo na emocije. Postoje odnosi gde muskarac je prosto ugnjetavan psihicki,ali nece to priznati da ne ispadne slabic. Postoje oni koji su zrtve laznih suza a toga nisu ni svesni....

Ово су, по мени, два најгора вида психичког малтретирања, којих мушкарац често није ни свестан. z:(

nasilje žena prema muskarcima

šta mislite, u kojoj meri ima toga?
kako izgleda kada žena maltretira muškarca?

psihički + (ebe te u zdrav mozak,nisam gledao tu djevojk a ona tebe jase ko mazgu)
fizički? da li je i ovo moguće? + (jes opali samar kada gledam neku djevojku a ja to sasvimslucajno)
seksualno + (ovome se nadam z:mrgreen:)
emotivno + (ti ispoljavas svoje emocije a ona kaze ma ne znam ja to)
ucene? + (e biraj ili oni ili ja nema druge)

Ima dosta ali eto mi muskarci dobre duse pa se slazemo sa vama purivatrama!z:lol:

psihički
fizički? da li je i ovo moguće?
seksualno
emotivno
ucene?

....zene obicno prvo izigravaju fine i nevine persone i poput pastira svoju ovchicu frulicom namamljuju u zamku ,kad se jednom ovchica nadje u oboru za njega su sva predjashnja interesovanja i sreca zavrshen ,sad igra kako pastirica svira ............z:dm:

Normalna i zdrava osoba koja sebe naziva mu$karcem nikada ne mozhe biti maltretirana!
Jeste li primetili da devojke uglavnom trazhe tipove koji su bar za 10cm vi$i od njih? To nije samo zato $to su nesigurne u svoju zhenstvenost, vec zato $to zhene izmedju ostalog trazhe mu$karca koji je jachi od njih poznajuci tu svoju mrachnu zlostavljachku stranu koja bi do$la do izrazhaja da im je muzhjak mali i nikakav.

Ako frajer vrati ženi za to što ga mlati, daleko je verojatnije da će se naći pod udarom zakona nego žena koja ga recimo mlati 10 godina - tu je frajer u daleko lošijoj poziciji, a žena zlostavljač će time zapravo postići svoj cilj.
Tj muškarci su možda fizički jači, ali su pred zakonom i javnošću slabiji, jer ako ju on namlati, nitko neće imati "suosećanja" zbog toga što ona njega zlostavlja xy godina.
da
jedan muškarac - žrtva doslovce kaže
"A onda ti se unese u lice i kaze: Isprovociracu te da me prebijes, pa si onda na*ebao"
a zašto to trpi?
kaže, uglavnom zbog dece, oni su razvedeni
Srpsko porodicno pravo ne poznaje instituciju maltretiranja muskarca, on npr ne moze podneti tuzbu za silovanje. Verujem da je cest koliko i maltretiranje zena,ali se o tome manje prica.
da li je moguće silovati muškarca
kako?
znam jednu koja muza ucenjuje na raznorazne nacine i to ne zarad nekih visih ciljeva vec najegoisticnijih i meni je to odvratno.
pa zašto to radi i na koje načine?

Jedino ako je neka jaca od njega i ako se on brani sto je malo verovatno:lol:
pa može ona da bude jača od njega
ali kako će on postići erekciju?
ne može

palo mi je na pamet da muškarac može da siluje muškarca
ali to nije tema
a može i žena pomoću nečega
nemam pojma
vibrator, flaša, nešto treće
ali ne znam da li to može da se smatra silovanjem?
verovatno ne

e ovo su izjave nekih zlostavljanih muškaraca, prenosim sa drugih sajtova
ovde izgleda nema takvih iskustava
srećom

Ja sam lično takođe prošao pakao, i u braku i posle njega. Bilo je tu svega i svačega, ali najupečatljivije je kada je recimo u jednu ruku uzela bebu, a u drugu nož i mahala njime zato što sam došao sa posla 2 sata kasnije (iako je radila na istom mestu kao i ja i znala je da u slučaju potrebe moram da ostanem i pozavršavam šta imam)

Tuga zbog dece je najteza stvar u zivotu.
Razmisljam svakoga dana vec 3 godine. Borim se da mogu da provedem sa njima vreme van kuce i bez njenog prisustva, jer mi ona to uskracuje
Ona kaze mladjem sinu, da ako je ne bude slusao kaznice ga, i on je u strahu.

Vredjanje, ponizavanje pred decom i drugima, pretnje drugim licima i institucijama, urlanje, lupanje vrata, dovodjenje u kucu nekih nepoznatih muskaraca, pretnje deci- da ukoliko budu provodili vreme sa ocem nece dobro proci, napadanje fizicko i provociranje recima:"Ajde pi*ko, udari me, pa ces da vidis! Ajde ajde udari me..." i guranje i udaranje po glavi i telu, ucene da nece biti sa svojom decom ukoliko joj ne da vise novca ili ukoliko se ne iseli iz kuce da bi njoj ostalo sve sto je on stekao

Ukoliko on cuti i trpi, ona nastavlja sve silovitije, sa ciljem da ga dovede do toga da pukne i da nasrne na nju.
Ukoliko on prijavi policiji sta se desava, ona izjavljuje kako on nju napada, a ona se jadna samo brani!

Muskarac je uglavnom kriv ako je ugnjetavan. Zena je naravno smrad ako to pokusava i ne voli ga cim radi nesto tako, jer da ga voli ne bi joj to padalo na pamet. No kao i sve u zivotu tako i u tome treba biti pametan imati snagu kao pravi muskarac i odupreti se.

E sad zasto kazem kao pravi muskarac, zato sto ona kad njega maltretira ili radi mu nesto negativno on je taj koji to mora otpilit. I ja da sam zensko trazio bi tipa koji ima snage da me odyebe kad sam smrad prema njemu, e sad iz kog razloga je to bitno.
Iz razloga sto za koju godinu ako je on mlakonja prema zeni i ne moze je odyebat, on je mlakonja i prema zivotu. Vecina ljudi nikad ne dodje u situaciju da padne na dno u zivotu, ali neki ipak dodju, a to niko od nas ne zna da li ce mu se desiti. Mlakonja ce dici ruke od svega kad se to desi, zena kao i svaka zena ce plakati, a deca ce ispastati. A pravi muskarac ce prelomiti brzo i uhvatiti se u kostac sa zivotom i problemom i brzo isplivati (vrlo je retko da neko ne ispliva - skoro i da ne postoji).

Inace kod nas od 100 brakova, 95 ih zene torbaju u tikvu. Ali imaju i pravo, kad su se udale za mulce. Ni ja ne bi bio bolji.z:)

Flaša?

soma_bottle.jpg

Moram jos napisati. Zena kao zena uvek izaziva vraga i maltretira muskarca sve do granice dok ga ne navade da je udari, ali tu je opet kriv muskarac. Jer od mojih bivsih prijatelja papucara mene su njihove zene postivale, a njih (svoje muzeve) ne. A pitam se zasto, jer sam im ja pokazao di im je mesto i nisam im dao da me yebu, a sve do jedne su pokusale.
Naravno postoje zene koje tukao ih ili ne tukao, razgovarao ili ne one ce uvek biti lude. E od takvih se na vreme covek mice ili ako provali ranije ni ne ulazi sa njima u vezu.

Inace kad te navede toliko daleko da je pozelis udariti onda je treba ostaviti zauvek. Imao sam iskustvo sa jednom prijateljicom, i ispravno sam postupio.
Bas mi je drago sto znam kako se radi sa zenama i zadovoljan sam sobom zbog toga.z:)

a onda ga pošalješ na spavanje bez večere z:D
A pravi muskarac ce prelomiti brzo i uhvatiti se u kostac sa zivotom i problemom i brzo isplivati (vrlo je retko da neko ne ispliva - skoro i da ne postoji).
ok, ali čovek prelomi a maltretiranje se nastavlja
npr. neće da se iseli iz stana, tvrdi da je njen
i to se godinama vuče po sudovima
a po zakonu ne možeš da joj uskratiš da koristi stan dokle god traje sudjenje za imovinu
itd
flaša ili flašica nije bitno samo da se ne zaglavi z:)

psihički
fizički? da li je i ovo moguće?
seksualno
emotivno
ucene?

Mislim da su retki slucajevi kada zena fizicki maltretira muskarca.Cuo sam neke price tipa:"Sacekala sam ga da dodje kuci pijan,dala sam mu jos da pije dok se nije onesvestio od alkohola,e kad se obeznanio odrala sam ga od batina!"
Takvi slucajevi su vise u domenu urbanih legendi i od toga nema nista.Muskarci su specijalisti za tabanje i zavrtanje ushiju.
E sad,koliko god takvo ponasanje ne ide u prilog nama mushkarcima i koliko god to svi mi osudjivali ja to na neki nachin mogu da razumem a shto se tiche modrica i preloma to sve zaraste i prodje...A za shta su onda zene specijalisti??
E to je posebna pricha!Ni jedan mushkarac nije psihofizichki sposoban za takvu vrstu psihichkog maltretiranja kao shto je sposobna jedna prosechna zena!!
To su razne tehnike ponizavanja,ucene,omalovazavanja,ignorisanja,nipodashtavanja....takvo maltretiranje ostavlja oziljke i modrice koji ne zarastaju i ne prolaze.Vecina mushkaraca osetila je tu vrstu maltretiranja i oni koji jesu znaju shta je afektno stanje,shta je bol i shta je patnja.
Upravo ovakvi tretmani kojima zene podvrgavaju mushkarce u velikom broju sluchajeva i dovode mushkarca u stanje totalne nemoci kada i dolazi do upotrebe fizichke sile kao jedinog preostalog mushkog argumenta.
Na zalost izgleda da zene imaju usadjenu tu sadistichku crtu i ne dao Bog nikome da dozivi tu vrstu maltretiranja.
Sve me to podseca na onu epizodu "Opstanka"(mnogi od vas se secaju ove serije o zivotinjama koja se davala u okviru "Shkolskog obrazovnog programa") kada muzjak neke tamo ptice danima gradi neko gnezdo koje visi sa drveta i kada ga napravi zenka ulazi u inspekciju i obavezno mu srushi ono shto je muchenik napravio!Tek iz petog puta,iz samo njoj znanih razloga jer muzjak uvek jadan pravi isto,ona prihvati gnezdo i ne srushi ga....
Verujte mi,znam kako je toj jadnoj ptici.

Poslednja izmena:

Back