MUŠKA OBUĆA

Pa dobro te mozda ne (nisu lose)..ali opet...

Ali zar nisu te 180ice skuplje od 5, 6 000..?

Platnene su kod nas jedino bile 2006 crne..i ove sa zelenim znakom zenske 2007..sve ostalo je bilo kozno sto se moglo naci po gradu..bile su oko 12 000..ima ih sad po oglasima od 80 do 100e..samo treba obratiti paznju dal je kina ili vietnam..nije bilo mog broja pa nisam proveravao kvalitet
 
Platnene su kod nas jedino bile 2006 crne..i ove sa zelenim znakom zenske 2007..sve ostalo je bilo kozno sto se moglo naci po gradu..bile su oko 12 000..ima ih sad po oglasima od 80 do 100e..samo treba obratiti paznju dal je kina ili vietnam..nije bilo mog broja pa nisam proveravao kvalitet
Te po oglasima su mozda fol. Ne treba ih kupowati.
 
Evo pogledaj ovde..uglavom ovih modela ima po buvljaku za 4500 i to je nevidjeno djubre..odlepljene su na sve strane kad ih u ruci drzis vidi se..ali 180ice nema..mozda su neki drugi kanali..lako se to provali..lepo celu pregledas dal je sve lepo zalepljeno..ulozak kad se izvadi..imo sam vise pari pa bih lako provalio
 
Jel zna neko gde bih mogao da nadjem Air Jordan III patike? To su ubedljivo najjace patike ikad, jedino skroz bele Air Force 1 mogu da im prismrde...
air-jordan-3-retro-fire-red-side.jpg
 
ма везе ти немаш. ;)
само сам хтео да проверим твоје знање из области ваздушастих, набуџених патика.

даклем, ер макс кец и двојка су модели из осамдесетих, после следи ер макс 90 који се појавио баш те године, затим 91. године појављује се мени омиљен модел ер макс класик. исте године на у продају се пушта и ер макс 180.

повратак у деведестете: ер макс класик
377476-1.jpg



ove imam ja..
nego da ti dam predlog..ako oces da das 5-6 hiljada a da budes u trendu,oces da kupias tike koje mozes uvece i po danu,i da ih ne nosi pola grada ne postoji bolji izbor od fred perry tika po meni..
izgleaju extra,i kvalitetne su znam iz iskustva
 
ove imam ja..
nego da ti dam predlog..ako oces da das 5-6 hiljada a da budes u trendu,oces da kupias tike koje mozes uvece i po danu,i da ih ne nosi pola grada ne postoji bolji izbor od fred perry tika po meni..
izgleaju extra,i kvalitetne su znam iz iskustva

нећу те фред перри, ту марку обожавају скинси и остали падавичари.
 
Ja imam wetj 3 para air max patika z:D
owe jedne sto sam postowao, jedne sto su walda 360 ali nisam siguran, i jedne owe wright serija ili kako se wetj zowe
razmisljao sam se da kupim i one nike air force 1, ali nah
bolje skejterke neke smorilo me wishe owo furanje z:D
 
u kom si sad fazonu? skejter i to ili neshto drugo...xD

Ma i dalje sam u tom fazonu
acg trenerka, wersatje kosulja, air max patike owo ono :D
ali se razmisljam da menjam. Nzm izgledam prewisheee sporty, znaci ljudi kad me wide na ulici misle d asam neka poznata licnost z:D
onako crno belo swe, i jos se sija na suncu :D
i jos naucare znaci uzas.
ako me wide sa takwim stilom na faksu, msm d se netju lepo prowesti, ima da misle ljudi da sam neki mafijas :D
 
ma to je skroz in stil :D
ybt majke mi moram da se slikam da me widite xD
znas kako je sporty, a kosulja je isto sporty ima crne dugmice tj onako crno bela, mrzi me da trazim sada na sajtu wersatje xD. Ali skroz je kao rodjena za tu trenerku :D.
A trenerka je owa nowa acg, sto ima dole na nogawicama onako otworen deo, tj polu otwren sa onim kao rupicama, beli deo de pise acg. Blah zasto ti ja owo pricam xD
 
Da li bi neko mogao da mi preporuci neke patike sad za jesen da kupim, nebitna je marka ali da nisu mnogo skupe ne bih preko 5.000-6.000 da dam(mada ni ove pare ne znam gde cu naci) da budu onako moderne, meni se nesto u poslednje vreme dopadaju jako Maxerice i one fine Nikove duboke muske patike ali ove Maxerice gledam svaki drugi u gradu nosi pa ne bih zbog toga, ono vise bih voleo neki svoj trend da nadjem a da opet budu lepe i upadljive;)
Ove duboke mi kaze sestra da mi ne bi lepo stajale jer imam veliku nogu i visok sam:eek:
Pa sam se razocarao malo....

Aj sad vi ako imate da ponudite nesto sto se vama svidja, mogu i cure da prokomentarisu koju rec:per:
ljubi te teta banshee nemoj da uzimas air max niti bilo sta na tu foru,em je skupo,em je ruzno do granica na kojem oci vec pocinju da bole dok pilje u njih.najveci gradski dziberi wannabe i slicni ih nose,sa sve onim prekratkim trenerkama a realno...ne treba ti nesto tako ruzno pa jos za to da platis.

nego ti uzmi lepo neke klasicne patike ili jos bolje skejterke (nema kome dobro ne stoje,a posebno ako si visok i mrsav),ja bas gledala za sebe ovih dana ima za 5000-6000, a sada su popusti pa ima i za 2000-3000 da se nadje...bas ono razni modeli i boje,a i to su najudobnije patike koje sam do sada nosila...sve,sve al samo nemoj air max :D
 
skejterke udobne? :confused:
meni su to nejneudobnije patike koje sam ikad imala, znachi udobnije su one shto chajnezi prodaju :lol:
nije bila neka ono bash shlj marka, kupila sam ih u skechers-u.. em su tvrde, em ti u njima noga izgleda jedno za tri broja vecja..:D
al kako hocjesh..
 
cak je i moja mama koja ih u par navrata uzela od mene konstatovala kako nikad nista udobnije nije nosila,a inace mi stalno ***** sto ih nosim :roll: i volim da mi noga izgleda vece jer imam malo stopalo u odnosu na visinu i volim dzombaste patike a ne one sto lice na baletanke :neutral: ne znam kakve su patike u skecersu,ne kupujem ih.
 

Back
Top