MUŠKA OBUĆA

Ako hotjesx do jaja patike, kupi neke Nike air max.. Skroz su nafurane, motne i tako to. Datjesx stejtment sa njima.. JEdini je problem sto su oko 14-15 hiljada :D.
Druga opcija ti je da kupisx neke Nike obicxne tike, to se wetj mozhe natji za te pare, mada pazi da ne kupisx bele, posto koliko sam razumeo nositjesx ih cesto.

Bas tako pises, ili sta...?
 
Nike Courtballistec 1.3
Nisu lose ubacujem ih u uzi izbor :D
Ako hotjesx do jaja patike, kupi neke Nike air max.. Skroz su nafurane, motne i tako to. Datjesx stejtment sa njima.. JEdini je problem sto su oko 14-15 hiljada :D.
Druga opcija ti je da kupisx neke Nike obicxne tike, to se wetj mozhe natji za te pare, mada pazi da ne kupisx bele, posto koliko sam razumeo nositjesx ih cesto.

Sad si mi pomogao samo tako....

Mislim Nike airmax ili Nike obicne

To sam i sam znao bez tvoje pomoci:roll:

Daj konkretan izbor!
:cmok:
 
Nisu lose ubacujem ih u uzi izbor :D


Sad si mi pomogao samo tako....

Mislim Nike airmax ili Nike obicne

To sam i sam znao bez tvoje pomoci:roll:

Daj konkretan izbor!
:cmok:

PA swe zawisi od twog ukusa, ako si iz BG-a, idi u nike shop ili uopsxte pogledaj malo po knez mihajlowoj, Imasx i ok neke druge patike.
Mogao bi i neke Sketerke iz urban shopa, ali su skupe, oko 9000 su, ali su po meni ok :P.
Msm ono najwazxnije je nesto sto se tebi swidi, mozhesh da kupis i neke najjeftinije patike, ako su tebi gotiwne, kupi te. Marka ne znacxi basx toliko :D
 
Nisam ja ni rekoa da mi je bitna marka samo sam predlozio maxierice ali ne zelim bas njih u potpunosti jer ih vec pola grada ima, nisam iz Bg-a inace.
Generalno patike su ovako za sve, setnju, izlaske, skolu ...
Nemam ja para da ppunim orman sa po 13 pari parika za svaku priliku po jedne:lol:
Bitno mi je i najbitinije da se meni svidjalu ali bitno je da isto tako budu drugima upadljive za oci, ne zelim da mi zavide mislim:roll: ali da to opet bude nesto koliko toliko IN
 
Nisam ja ni rekoa da mi je bitna marka samo sam predlozio maxierice ali ne zelim bas njih u potpunosti jer ih vec pola grada ima, nisam iz Bg-a inace.
Generalno patike su ovako za sve, setnju, izlaske, skolu ...
Nemam ja para da ppunim orman sa po 13 pari parika za svaku priliku po jedne:lol:
Bitno mi je i najbitinije da se meni svidjalu ali bitno je da isto tako budu drugima upadljive za oci, ne zelim da mi zavide mislim:roll: ali da to opet bude nesto koliko toliko IN

onda nemoj maxerice, prewishe su skupe da bi se nosile swaki dan, a swake patike ako nosis swaki dan syebatje ti se wrlo brzo, a i tu je problem sa neprijatnim mirisima .. Zato ja imam uwek po 3-4 para koje koristim. Poz.
 
onda nemoj maxerice, prewishe su skupe da bi se nosile swaki dan, a swake patike ako nosis swaki dan syebatje ti se wrlo brzo, a i tu je problem sa neprijatnim mirisima .. Zato ja imam uwek po 3-4 para koje koristim. Poz.

Pa valjda je logichno da cje da ih nosi svaki dan, necje da da 15.000 da bi ih nosio jednom godishnje :D
a i imaju neke jeftinije, pogotovo na raspordajama mogu i za 10.000 da se nadju :) bar zhenske,za mushke ne znam

@tema

ako hocjesh neshto IN (kao shto si reko) idi u bilo koju nike, reebok, addidas prodavnicu (zavisi shta hocjesh) i tamo imash izlozhene nove modele..
sigurno nisu stavili neshto od pre 10 god..
pa nadji shta ti se svidja..;)
 
338252-2.jpg
2bc1243033ba88aebd1cf733a8d0dbb7-1-3.jpg

Evo ovde prodaju preko oglasa 180icu najbolja patika ikad bez preterivanja
 
Pa valjda je logichno da cje da ih nosi svaki dan, necje da da 15.000 da bi ih nosio jednom godishnje :D
a i imaju neke jeftinije, pogotovo na raspordajama mogu i za 10.000 da se nadju :) bar zhenske,za mushke ne znam

@tema

ako hocjesh neshto IN (kao shto si reko) idi u bilo koju nike, reebok, addidas prodavnicu (zavisi shta hocjesh) i tamo imash izlozhene nove modele..
sigurno nisu stavili neshto od pre 10 god..
pa nadji shta ti se svidja..;)

Ni jedne patike nisu predwidjene da se nose swaki dan.. Ima fazon, kada nosis patike swaki dan uzastopno, wrlo lako se usmrde/syebu. Zato je uwek pozeljno barem dwa para.
 
pa sto gledas klinke? :neutral:
Zato sto volim i zato sto ne zmurim dok hodam
Ja imam owe, i josx jedan par, mrzi me da trazim na sajtu drugi xD.Meni deluju ok. Mozda prewishe ozbiljno doduse za teen:D
Inace sad najbolja patika ikad :D. Msm da preterujes xD.

Pa kad probas 100 modela veruj da nema razloga za preterivanje..nikad udobnija patika i sto se tice kvaliteta na trzistu nema bolje..inace model je star 20ak godina..ne bi ga radili ponovo da ne valja:ok:
 
patike .... za izlazak :neutral: air max
jos samo da nadjes bijele
pa nabacis suskavi donji dio trenerke
pa crnu koznu jaknu
pa zaglibis kosu sa previse gela
...
:neutral:

To nije taj stil za air max. Air max su ti kao reperske izworno. Ali sada mogu sa bilo cxime. Inacxe dobre su i skejterke neke. A cipele ili tako nesto, jednostawno je glupo nositi ih
 
Bogami bas te 180ice ne nose..mogu soma evra da stavim posto ih ja chekicam jedno 3 para da nabacim;)

ма везе ти немаш. ;)
само сам хтео да проверим твоје знање из области ваздушастих, набуџених патика.

даклем, ер макс кец и двојка су модели из осамдесетих, после следи ер макс 90 који се појавио баш те године, затим 91. године појављује се мени омиљен модел ер макс класик. исте године на у продају се пушта и ер макс 180.

повратак у деведестете: ер макс класик
377476-1.jpg



ах '90те :heart:
очи боје дуге сад ми требају
срце пуне туге да обуздају
ове ноћи дуге другу гледају
очи боје дуге мира не дају
 
To jeste dvojka al mi je ona dizelaska previse..totalno drugi tip ljudi nosi 180icu..jedino sam imao bele platnene sa svetlo plavim znakom tih 90ih..posle nabavio iz inostranstva tek kad se pojavise neke zelene sa belim i prodo ih posle mesec dana kad su svi nabavili..uglavnom nosim modele koji se tesko nalaze ili ih nema ovde..slikacu ID 180icu nikad vidjenu
 

Back
Top