МУП објавио документе у вези са Сашом Јанковићем

они га нису сменили 2012 да не би било свеопште кукњаве како *доводе своје а склањају туђе кадрове*...дакле показали су добру вољу за некога за ко је касније (а и пре...) био само нечији пион ...ја сам навео шта је све Вучић могао том Јанковићу да сдтави на терет (за почетак његово ћутање кад су га ти исти нишки жандарми претукли 2008 кад је пребијен и Ранко Панић који после и преминуо...дакле тај Саша Јанковић је жешћа сподоба и из безброј разлога не заслужује да се налази на том месту..поготово не сада...и подсећам те,овде није реч дал је имао дозволу већ о моралној (и кјјривичној) одговорности некога чијим се пиштољем у његовом стану неко убио..даклче све и да је имао уредну дозволу и све и да се заиста тај човек сам убио-где је његова одговорност што је неко у његовом стану имао приступ његовом пиштољу?зашто није било даље истраге и некаквог епилога у том смеру?па овде се месецима дрви о познанству Дачића са неким Мишом Бананом а овде не сме ни да се постави питање везе Јанковића и тог човека који је био у ЊГОВОМ стану у време тог догађаја а који је касније био један од осумњичених за убиство Аркана?и шта,сад ћете све да припиошете некаквој тобожњој *хајци власти против политичог неистомишљеника*?па замисли да су неком из власти ископали овако нешто....

Није ти пало на памет да је Саша Јанковић на власти? Он је на челу важног државног органа. Бирала га је скупштина.
 
jankovića je reizabrala još skupština u ostavci pre promene vlasti , a što se tiče jankovića samoga njega je na to mesto postavila DS stranka kojoj on i danas pripada- tako da priča o nezavisnom organu i ličnosti pada u vodu!
A ovo što je iskopano samo pokazuje koliki je bio uticaj porodice janković još tada , sada se javila i porodica poginuloga i rekla da je slučaj zataškan 95-e , a da je u slučaj umešan i poznati kuvar Mišić (paklena kuhinja) kao i Grubač jedan od optuženih u slučaju ubistva Arkana- a fazon da je janković imao barutni prah na ruci , a vadi se da nije bio kući a njegova tri druga jesu bila kod njega i jedan je izvršio samoubistvo sa njihovim pištoljem!!!??? .
- Mislim!!! pa niko nije sisao vesla? Koga on zahebava? Obični kriminalci i ništa drugo!
 
Дакле, неко из МУП-а је добио задатак да нађе нешто о Саши Јанковићу. Онда је копао, копао и ископао. Затим је копирао податке из електронске базе података и омогућио да буду доступна лицима којима та документација не би смела да буде доступна ван редовних процедура које постоје у МУП-у.
Kako mali Perica zamišlja rad "službe".

A suština je da je neko uvek imao papire u fijoci i na osnovu njih i postavio Sašu Jankovića na mesto na kome se nalazi. Jer se takvima najlakše manipuliše. Onda je došlo vreme za manipulaciju, zabraniti objavljivanje podataka iz sudskih procesa u kojima je bilo dosta ljudi iz DS.a, pa onda napasti vladu i predsednika svim sredstvima uključujući i instituciju zaštitnika građana i poverenika za informacije.
 
Poslednja izmena:
jankovića je reizabrala još skupština u ostavci pre promene vlasti , a što se tiče jankovića samoga njega je na to mesto postavila DS stranka kojoj on i danas pripada- tako da priča o nezavisnom organu i ličnosti pada u vodu!
A ovo što je iskopano samo pokazuje koliki je bio uticaj porodice janković još tada , sada se javila i porodica poginuloga i rekla da je slučaj zataškan 95-e , a da je u slučaj umešan i poznati kuvar Mišić (paklena kuhinja) kao i Grubač jedan od optuženih u slučaju ubistva Arkana- a fazon da je janković imao barutni prah na ruci , a vadi se da nije bio kući a njegova tri druga jesu bila kod njega i jedan je izvršio samoubistvo sa njihovim pištoljem!!!??? .
- Mislim!!! pa niko nije sisao vesla? Koga on zahebava? Obični kriminalci i ništa drugo!

Mozda je sve ovo tacno. Postavlja se pitanje zasto to izlazi na videlo kada je dodirnut nedodirljivi. Najpre njegov brat a onda, kroz 7-struko helikoptersko ubistvo i on licno. Jer, prica "nisam znao ali da su me pitali i ja bih rekao da idu da spasavaju dete muzlimanske veroispovesti" za svakoga ko razmislja svojom glavom je dovoljno. Dakle, Jankovic (o kome ja nemam pozitivno misljenje jer je u sluzbi zapadnih sila bas kao i vlast i skupstinska opozicija) je postao problem tek kada je dirnuo Vucica. Tvoja prica o "raspustenoj skupstini" je maska za neupucene koji ne kapiraju da je i "raspustena skupstina" vecinskog SNS-SPS (ja ne pravim razliku izmedju njih) sastava kao i sada.
A, ako je "obican kriminalac" zasto ga ne razrese jer imaju dovoljnu vecinu da mogu izglasati da je danas 29. februar?
Ko ne poznaje sistem Vuciceve propagande, taj mora u 1. razred da se upise. Njemu Miskovic, Pajtic, Radulovic ... a sada i Jankovic sluze samo kao sredstvo prpagande a ne kao stvarni slucajevi koje treba procesurati.
No, to i nije nase najvece zlo. mnogo vece zlo je sto medijskim spinom ogroman broj postenih ljudi nije u stanju da to prepozna.
 
A hvala Bogu, Srbi su kratkog pamcenja, pa smo svi zaboravili da je Gospodar bio glavni za sve bezbednosne strukture tokom svog PPV-ovanja.

Kada je valjda, uz pomoc Bebe, prikupio sve sto je mogao da pokupi iz DB-ovskih vremena o svakom, onda se, zaboravili smo, `povukao jer je bio preopterecen poslom`.

Samo sto se nikada nije povukao.

http://www.istinomer.rs/stav/analize/vucic-ne-napusta-mesto-sefa-biroa-za-koordinaciju-rada-sluzbi-bezbednosti/

Neću uopšte da branim Jankovića, što se mene tiče mogli su da ga skinu i pre, ne bih uopšte postavljao pitanje.

Ali je upotreba kompletnog mehanizma medijske satanizacije tako očigledna...juče Pink prikazuje specijalnu emisiju, u kojoj stručna pitanja postavlja perjanica "poštenja" u Srbiji, onaj gmaz Vučićević, sa sve ekipom proverenih SNS analitičara i stručnjaka...

Pa se pitam dokle...uvek ista pesma...stvaranje "neprijatelja" i njihova medijska obrada, pozivi, pitanja , čuda...

Ako im je smetao Janković, lepo skupštinska većina izglasa smenu i završeno gađanje...niko se počešao ne bi zbog toga.
 
Neću uopšte da branim Jankovića, što se mene tiče mogli su da ga skinu i pre, ne bih uopšte postavljao pitanje.

Ali je upotreba kompletnog mehanizma medijske satanizacije tako očigledna...juče Pink prikazuje specijalnu emisiju, u kojoj stručna pitanja postavlja perjanica "poštenja" u Srbiji, onaj gmaz Vučićević, sa sve ekipom proverenih SNS analitičara i stručnjaka...

Pa se pitam dokle...uvek ista pesma...stvaranje "neprijatelja" i njihova medijska obrada, pozivi, pitanja , čuda...

Ako im je smetao Janković, lepo skupštinska većina izglasa smenu i završeno gađanje...niko se počešao ne bi zbog toga.

Problem je sto su pritiscima uspeli da sklone sve koji su smetali i ugasili sve kanale odakle se moglo cuti nesto protivu Gospodara. Pri tom, mislim na stampane i elektronske medije sa nacionalnom frekvencijom. Ostale su ti dve saljive emisije gde nema iznosenja ozbiljnih argumenata i dokaza i nekolicina internet portala koje prati mozda 5% stanovnistva.

S druge strane, Jankoviceva pozicija visokog drzavnog funkcionera mu omogucava da daje izjave i obraca se javnosti. Pri tom je i funkcija pod budnim okom EU sa kojom Gospodar ne zeli da se zamera. Zato je savrsen scenario da ga nateraju da sam podnese ostavku, jer bi zvanicno smenjivanje bilo suvise otvoreno zabadanje prsta u oko EU.

To je sva filozofija.
 
Problem je sto su pritiscima uspeli da sklone sve koji su smetali i ugasili sve kanale odakle se moglo cuti nesto protivu Gospodara. Pri tom, mislim na stampane i elektronske medije sa nacionalnom frekvencijom. Ostale su ti dve saljive emisije gde nema iznosenja ozbiljnih argumenata i dokaza i nekolicina internet portala koje prati mozda 5% stanovnistva.

S druge strane, Jankoviceva pozicija visokog drzavnog funkcionera mu omogucava da daje izjave i obraca se javnosti. Pri tom je i funkcija pod budnim okom EU sa kojom Gospodar ne zeli da se zamera. Zato je savrsen scenario da ga nateraju da sam podnese ostavku, jer bi zvanicno smenjivanje bilo suvise otvoreno zabadanje prsta u oko EU.

To je sva filozofija.

Ne slažem se sa tobom samo iz razloga što sam duboko ubeđen da je Gospodar dobio odrešene ruke, i od strane EU i od strane SAD, da on i njegova banda rade u Srbiji šta god hoće, samo da odrade posao oko Kosova.

Naravno, bez velikog talasanja. Oni su već ubedili i jedne i druge da ako neko drugi bude odrađivao oko Kosova, oni će praviti probleme (setiti se mitinga 2008, i paljenja Jarinja, i jedno i drugo je delo ekipe DB-a koja podržava sadašnji režim), pa je onda bolje podržati njih...:per:
 
Ne slažem se sa tobom samo iz razloga što sam duboko ubeđen da je Gospodar dobio odrešene ruke, i od strane EU i od strane SAD, da on i njegova banda rade u Srbiji šta god hoće, samo da odrade posao oko Kosova.

Naravno, bez velikog talasanja. Oni su već ubedili i jedne i druge da ako neko drugi bude odrađivao oko Kosova, oni će praviti probleme (setiti se mitinga 2008, i paljenja Jarinja, i jedno i drugo je delo ekipe DB-a koja podržava sadašnji režim), pa je onda bolje podržati njih...:per:

To oko Kosova stoji i to je tacno.

Ali nikom, ni EU, a ni nama, svakako, ne odgovara da dobiju potpunog apsolutistu opet, kao sto su se sa Slobom zajebali. Treba im da Gospodar bude jak i da ima vecinsku vlast u Srbiji sve dok ne okonca i formalno ono zbog cega je podrzan. Ali ako nema nikoga ko ce da ga povremeno kljuca i povuce za povodac kad zatreba, onda su izgubili kontrolu nad njim. Rekao bih da je Zapad postao svestan da su na pogresnu kartu igrali i da je rec o teskom bolesniku, zato je brze-bolje na medijsku scenu uleteo CNN.

Cisto jos malo detalja za analizu: Jasno je valjda, kao dan, da je Gospodar nemacki covek, on je taj koji redovno trci u Brisel i Berlin. Toma je Putinova luda lutkica, pa je Americi zapao jedino krmak Dacic kao pesak u sahu. S obzirom da od Dacica nema `leba i da ce ga Gospodar sahraniti svojim DB-ovskim metodama i podacima koje o njemu ima, te da i sam Gospodar malo trci u Brisel, malo u Moskvu, ocigledno je da Ameri gube bitku u Srbiji.

Objektivni problem za celu Srbiju i stanovnistvo Srbije je sto nam u ovom trenutku stvarno treba neko sredstvo za zauzdavanje pomahnitalog Gospodara, makar to dolazilo sa Zapada. U suprotnom, moze se desiti da je Zapad podrzao dolazak na vlast Islamsku drzavu u Evropi, olicenu u nacinu vladavine ludog cvikerasa.
 
To oko Kosova stoji i to je tacno.

Ali nikom, ni EU, a ni nama, svakako, ne odgovara da dobiju potpunog apsolutistu opet, kao sto su se sa Slobom zajebali. Treba im da Gospodar bude jak i da ima vecinsku vlast u Srbiji sve dok ne okonca i formalno ono zbog cega je podrzan. Ali ako nema nikoga ko ce da ga povremeno kljuca i povuce za povodac kad zatreba, onda su izgubili kontrolu nad njim. Rekao bih da je Zapad postao svestan da su na pogresnu kartu igrali i da je rec o teskom bolesniku, zato je brze-bolje na medijsku scenu uleteo CNN.

Cisto jos malo detalja za analizu: Jasno je valjda, kao dan, da je Gospodar nemacki covek, on je taj koji redovno trci u Brisel i Berlin. Toma je Putinova luda lutkica, pa je Americi zapao jedino krmak Dacic kao pesak u sahu. S obzirom da od Dacica nema `leba i da ce ga Gospodar sahraniti svojim DB-ovskim metodama i podacima koje o njemu ima, te da i sam Gospodar malo trci u Brisel, malo u Moskvu, ocigledno je da Ameri gube bitku u Srbiji.

Objektivni problem za celu Srbiju i stanovnistvo Srbije je sto nam u ovom trenutku stvarno treba neko sredstvo za zauzdavanje pomahnitalog Gospodara, makar to dolazilo sa Zapada. U suprotnom, moze se desiti da je Zapad podrzao dolazak na vlast Islamsku drzavu u Evropi, olicenu u nacinu vladavine ludog cvikerasa.

Mislim da Gospodar za sada uspešno zadovoljava i Nemce i USA.

Da USA nije zadovoljna, to bi, siguran sam, vrlo direktno i vrlo brzo osetili.
 
Ekskluzivno: Li Osvald nepravedno optuzen. Kenedija je ustvari ubila Dzeki, pistoljem Sase Jankovica.

Брус Ли је убијен нунчакама Саше Јанковића

Ljudi ajde da malo povucemo rucnu. Jankovic je dosmanlijska smradina. Ne mogu da budem na njegovoj strani samo sto se sada setio da pljune na SNS i to posle 3 godine kada mu je dupe postalo ugrozeno. I on je strani placenik. Tu je tacka.

a ko je kome mogao te 1995. da zataška slučaj... dajte se malo zapitajte, pre nego bilo šta napišete...
drdoktore, potpuno si u pravu...
 
Neću uopšte da branim Jankovića, što se mene tiče mogli su da ga skinu i pre, ne bih uopšte postavljao pitanje.

Ali je upotreba kompletnog mehanizma medijske satanizacije tako očigledna...juče Pink prikazuje specijalnu emisiju, u kojoj stručna pitanja postavlja perjanica "poštenja" u Srbiji, onaj gmaz Vučićević, sa sve ekipom proverenih SNS analitičara i stručnjaka...

Pa se pitam dokle...uvek ista pesma...stvaranje "neprijatelja" i njihova medijska obrada, pozivi, pitanja , čuda...

Ako im je smetao Janković, lepo skupštinska većina izglasa smenu i završeno gađanje...niko se počešao ne bi zbog toga.

Prethodnike držiš u rezervi...pošto smo ti i ja ološ, u suštini imamo isti interes, da jašemo raju...

Igramo igru...danas ja, sutra ti...glumimo razliku...i jašemo...:per:

Problem je sto su pritiscima uspeli da sklone sve koji su smetali i ugasili sve kanale odakle se moglo cuti nesto protivu Gospodara. Pri tom, mislim na stampane i elektronske medije sa nacionalnom frekvencijom. Ostale su ti dve saljive emisije gde nema iznosenja ozbiljnih argumenata i dokaza i nekolicina internet portala koje prati mozda 5% stanovnistva.

S druge strane, Jankoviceva pozicija visokog drzavnog funkcionera mu omogucava da daje izjave i obraca se javnosti. Pri tom je i funkcija pod budnim okom EU sa kojom Gospodar ne zeli da se zamera. Zato je savrsen scenario da ga nateraju da sam podnese ostavku, jer bi zvanicno smenjivanje bilo suvise otvoreno zabadanje prsta u oko EU.

To je sva filozofija.

To oko Kosova stoji i to je tacno.

Ali nikom, ni EU, a ni nama, svakako, ne odgovara da dobiju potpunog apsolutistu opet, kao sto su se sa Slobom zajebali. Treba im da Gospodar bude jak i da ima vecinsku vlast u Srbiji sve dok ne okonca i formalno ono zbog cega je podrzan. Ali ako nema nikoga ko ce da ga povremeno kljuca i povuce za povodac kad zatreba, onda su izgubili kontrolu nad njim. Rekao bih da je Zapad postao svestan da su na pogresnu kartu igrali i da je rec o teskom bolesniku, zato je brze-bolje na medijsku scenu uleteo CNN.

Cisto jos malo detalja za analizu: Jasno je valjda, kao dan, da je Gospodar nemacki covek, on je taj koji redovno trci u Brisel i Berlin. Toma je Putinova luda lutkica, pa je Americi zapao jedino krmak Dacic kao pesak u sahu. S obzirom da od Dacica nema `leba i da ce ga Gospodar sahraniti svojim DB-ovskim metodama i podacima koje o njemu ima, te da i sam Gospodar malo trci u Brisel, malo u Moskvu, ocigledno je da Ameri gube bitku u Srbiji.

Objektivni problem za celu Srbiju i stanovnistvo Srbije je sto nam u ovom trenutku stvarno treba neko sredstvo za zauzdavanje pomahnitalog Gospodara, makar to dolazilo sa Zapada. U suprotnom, moze se desiti da je Zapad podrzao dolazak na vlast Islamsku drzavu u Evropi, olicenu u nacinu vladavine ludog cvikerasa.

Mislim da Gospodar za sada uspešno zadovoljava i Nemce i USA.

Da USA nije zadovoljna, to bi, siguran sam, vrlo direktno i vrlo brzo osetili.

Kopirao sam ove komentare citajuci ih redom i na kraju odustao od komentara posto ste sve uglavnom razjasnili onako kako i ja mislim.
U svemu ovome mene jedino raduje Vuciceva izjava na koga se "jezi".
 
10272_03-strip.jpg
 
А када мученик стиже још и да ради, када се не скида са "малих екрана наших ТВ пријемника" (мислим да је Радован Трећи, не сећам се више :) )?

Сећате се недавне мистерије због одсуства у јавности председника Руске федерације? Неких десетак дана.

Неприсуство у јавности премијера у трајању од два-три дана би нанело ненадокнадиве штете националној економији. Све би стало. Нико не би знао шта треба да ради, а да му Кабинет не каже.

Ипак, случај Јанковића мора да се детаљно истражи, без обзира на застарелост и на то ко га је активирао после толико година.

Све полиције на свету знају - до истине се најлакше долази када се извршиоци кривичних дела посвађају око плена и онда је образац једноставан - углавном све што тврде за себе је лаж, а опет већина исказа против опонената је истинита.
 

Back
Top