Muke za Beogrdjane, kreće alergija

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.260
Nepovoljne vremenske prilike na kratko su presekle emitovanje polena u vazduhu, ali sa prvim povećanjem temperatura očekuju se problemi sa alergijama, rekla je Mirjana Mitrović, rukovodilac grupe za monitoring alergenog polena - Agencija za zaštitu životne sredine. Ona je ukazala da se Beograđani javljaju ovih dana i osećaju karakteristične simptome alergija - svrab očiju i curenje iz nosa.

Sa prvim danima februara krenuli su poleni na čitavoj teritoriji Srbije i u Beogradu.
Prisuto je preko devet alergenih polenovih zrna. Među prvima je polen leske, tu je jova, jasen, tisa i čempresi, brest,
a kreće na osunčanijim mestima da cveta i breza i u ovom periodu njeno zrno predstavlja najveću opasnost alergičnim osobama

Clip4.jpg

link

Kako vi izlazite na kraj sa ovim polenskim alergijama ?
 
Nisam do sada imala problem sa alergijom ali zadnjih dana nesto sam više nego obicno kijala..
Ono sto mi zaista smeta je kada topola pocne da cveta i oni njeni beli cvetovi kao paucina kada pocnu da lete i u nos ulaze i u usta :) a Beograd je pun topola ..ima i svuda
 
Samo Sambrozija Srbina Spasava

satanizovana biljka otelotvorenje djavola bla bla

a indijanci ga koristili vekovima kao magicnu biljku koja preventivno leci sve boljke
sta fali, oberi, posusi pa ga mesaj sa vegetom. postepeno unosivaj i pojacavaj koncetraciju. za koju godinu smejaces se glupostima poput "alergije"
 
Nepovoljne vremenske prilike na kratko su presekle emitovanje polena u vazduhu, ali sa prvim povećanjem temperatura očekuju se problemi sa alergijama, rekla je Mirjana Mitrović, rukovodilac grupe za monitoring alergenog polena - Agencija za zaštitu životne sredine. Ona je ukazala da se Beograđani javljaju ovih dana i osećaju karakteristične simptome alergija - svrab očiju i curenje iz nosa.

Sa prvim danima februara krenuli su poleni na čitavoj teritoriji Srbije i u Beogradu.
Prisuto je preko devet alergenih polenovih zrna. Među prvima je polen leske, tu je jova, jasen, tisa i čempresi, brest,
a kreće na osunčanijim mestima da cveta i breza i u ovom periodu njeno zrno predstavlja najveću opasnost alergičnim osobama

Pogledajte prilog 1305585
link

Kako vi izlazite na kraj sa ovim polenskim alergijama ?

Proveo sam mnogo, jos od detinjstva, a i sad provodim vreme u prirodi, kad god je to moguce, pa sam vremenom stekao imunitet.

Alergican sam, doduse, na deterdzente, sterilizatore, odmascivace, i lose parfeme, a jos malo vise sam alergican i na birokratiju i BS!

E sad ko zivi u sterilnoj sredini, pa izadje napolje, a nema imunitet... Bogami, mrka kapa.
 
Samo Sambrozija Srbina Spasava

satanizovana biljka otelotvorenje djavola bla bla

a indijanci ga koristili vekovima kao magicnu biljku koja preventivno leci sve boljke
sta fali, oberi, posusi pa ga mesaj sa vegetom. postepeno unosivaj i pojacavaj koncetraciju. za koju godinu smejaces se glupostima poput "alergije"
Imam par primeraka - sta se skuplja? Seme?
Ono cesto ne razlikujem procvetalo zelje od ambrozije.

ima tu i cicak. I on je za nesto.
 

Back
Top