Mrak brak

?

  • Da!

  • Ne!

  • S'kim?

  • Pih, radim to stalno!

  • Sucke Fucke?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mlad, zgodan, preplanuo čistač bazena, baštovan....opslužuje zečice .....a Hju gleda li gleda...milina jedna
Pa, da mu smeta otpustio bi ih i oterao od sebe i iznajmio druge, to mu barem ne bi bio problem... a problem mu nije ni da plati i kupi razne preparate... tako da sam siguran da on samo ne gleda...
 
On je svoju mladost proziveo( i umrece u najsladjem okruzenju koje jedan muskarac moze da pozeli..stotine golih plavusa ),a ti pricas sada o spanskim selima

tako nešto ne može da se generalizuje...šta je za koga najsladje okruženje...ljudi se razlikuju Dragane, a ti površno razmišljaš o ovome pa tako i pišeš....možeš ti to bolje
 
Pa, da mu smeta otpustio bi ih i oterao od sebe i iznajmio druge, to mu barem ne bi bio problem... a problem mu nije ni da plati i kupi razne preparate... tako da sam siguran da on samo ne gleda...

da...živjela Vijagra...koje gluposti...ako bih mogla da biram, vjeruj radije bih izabrala onako opisanog baštovana nego Hjua sa sve njegovim milionima
 
Ja sam Stiv Buscemi. Bred Pit je sisa.

Ne verujem da pola cura na ovoj planeti crkava za njim...

new-orleans-brad.jpg
 
Poslednja izmena:
Cure, da li bi prevarile vaše muževe, momke... šta god... sa nekim kaoooooo... hmmm, npr... Vladom Georgijevim... htedoh da stavim onog drugog, ali sam se onda setio da je...

Enivejz, da li bi sa njim provele jednu noć sucke fucke... ali bez (preteranih) emocija... samo sucke fucke... pa da se onda vratite svom mužu/dečku, kao da ništa nije bilo... "ćao dragi... ubi me treća smena... bole leđa i zglobovi... ajde me malo izmasiraj..."
Da je neko drugi ne bih, al' sa Vladom...bez razmisljanja..odma' bi navalila.;)
 
Cure, da li bi prevarile vaše muževe, momke... šta god... sa nekim kaoooooo... hmmm, npr... Vladom Georgijevim... htedoh da stavim onog drugog, ali sam se onda setio da je...

Enivejz, da li bi sa njim provele jednu noć sucke fucke... ali bez (preteranih) emocija... samo sucke fucke... pa da se onda vratite svom mužu/dečku, kao da ništa nije bilo... "ćao dragi... ubi me treća smena... bole leđa i zglobovi... ajde me malo izmasiraj...

"

...ali ja nemam treću smenu??! :think:
A može dežurstvo??! :mrgreen:
 
Cure, da li bi prevarile vaše muževe, momke... šta god... sa nekim kaoooooo... hmmm, npr... Vladom Georgijevim... htedoh da stavim onog drugog, ali sam se onda setio da je...

Enivejz, da li bi sa njim provele jednu noć sucke fucke... ali bez (preteranih) emocija... samo sucke fucke... pa da se onda vratite svom mužu/dečku, kao da ništa nije bilo... "ćao dragi... ubi me treća smena... bole leđa i zglobovi... ajde me malo izmasiraj..."

Ja sam glasao za ne, mada mi i ona opcija Suche Fucke zvuci vrlo primamljivo. :lol: Mislim ne bi ja sa Vladom on je ionako neki narkos i alkos ne bas sasvim svoj sa nekim neartikulisanim pokretima pogotovo van scene, ima i mnogo boljih frajera na estradi od njega.

Ali ako npr uzmem na primer Ivanu Jordan ili tako neku onda ta ideja i nije tako losa. :) Naravno da bi svi mi hteli lud provod za jednu noc a zasto da ne. Da se dobro izjebes i da te boli uvo za sve. :) Naravno da bi je vratio kuci samo malo uzjebane fricurice i nista drugo. :lol: Al ta opcija Sucke Fucke ostaje u usima kao melodija Sucke Fucke. :lol:
 

Back
Top