moze li zena da uziva u sexu

elem...
citajuci ovde po forumu shvatila sam da i musko i zensko osudjuju zensko ako to isto zensko kaze da voli sex...
dakle zasto ja kao zena ne mogu da kazem volim kad me musko yebe...
:dontunderstand:
ako to pak kazem glasno, reci ce mi da sam ku.rva... :dontunderstand:

zasto je to tako??? :sad2:

seks je najprirodnija stvar na svijetu,a bas to sto djevojka voli seks je ne cini kurvom,***** je ona koja ne uziva u tome ali ce sve jedno to uraditi iz nekih svojih razloga
 
Mora da uziva. Inace bi sex bio veoma glupa rabota za oboje.
A o etiketiranjima... tada bismo se opet vratili na ono da je nedostatak poverenja u stvari strah od "osude"...
mada, nisam bas primetio da te je bilo ko osudio, barem na ovom forumu.

ja nisam nigde rekla da su osudili mene.
nije samo stvar ovde.
mislim generalno.
kao, logicno je da ''nemoralna'' zena slobodno uziva u sexu...
posmatram komentare svojih poznanica...
pre neki dan sam komentarisala sa drugaricom sa kojom sam bas bliska, i neko joj je rekao da samo zena bez imalo samopostovanja moze da slobodno uziva u sexu, i kaze da voli sex... :roll:

kakvi su to ljudi? :dontunderstand:
 
elem...
citajuci ovde po forumu shvatila sam da i musko i zensko osudjuju zensko ako to isto zensko kaze da voli sex...
dakle zasto ja kao zena ne mogu da kazem volim kad me musko yebe...
:dontunderstand:
ako to pak kazem glasno, reci ce mi da sam ku.rva... :dontunderstand:

zasto je to tako??? :sad2:
Sigurna si da nisi citala neki drugi pdf,na primer "dom i porodica"?:lol:
resio sam da ne diram vise one iz natprirodnih,za malo da me ubede u nesto:rumenko:
 
ja nisam nigde rekla da su osudili mene.
nije samo stvar ovde.
mislim generalno.
kao, logicno je da ''nemoralna'' zena slobodno uziva u sexu...
posmatram komentare svojih poznanica...
pre neki dan sam komentarisala sa drugaricom sa kojom sam bas bliska, i neko joj je rekao da samo zena bez imalo samopostovanja moze da slobodno uziva u sexu, i kaze da voli sex... :roll:

kakvi su to ljudi? :dontunderstand:

To nisu ljudi.
 
elem...
citajuci ovde po forumu shvatila sam da i musko i zensko osudjuju zensko ako to isto zensko kaze da voli sex...
dakle zasto ja kao zena ne mogu da kazem volim kad me musko yebe...
:dontunderstand:
ako to pak kazem glasno, reci ce mi da sam ku.rva... :dontunderstand:

zasto je to tako??? :sad2:

Eee draga moja ti očigledno nisi pročitala Priručnik za smerne cure. Tz, tz, pod hitno da ga nabaviš.
Tamo sve lepo piše.
Prvo i osnovno pravilo: sex ne postoji zbog žena već zbog muškaraca. Žene ne smeju uživati u sexu. To je bogohulno....
 
ja nisam nigde rekla da su osudili mene.
nije samo stvar ovde.
mislim generalno.
kao, logicno je da ''nemoralna'' zena slobodno uziva u sexu...
posmatram komentare svojih poznanica...
pre neki dan sam komentarisala sa drugaricom sa kojom sam bas bliska, i neko joj je rekao da samo zena bez imalo samopostovanja moze da slobodno uziva u sexu, i kaze da voli sex... :roll:

kakvi su to ljudi? :dontunderstand:
i ja sam 'nemoralna' :zper:

to su sputani ljudi, sami sebe sputavaju zbog lažnog moralisanja
Eee draga moja ti očigledno nisi pročitala Priručnik za smerne cure. Tz, tz, pod hitno da ga nabaviš.
Tamo sve lepo piše.
Prvo i osnovno pravilo: sex ne postoji zbog žena već zbog muškaraca. Žene ne smeju uživati u sexu. To je bogohulno....
jeste, bogohulno i nemoralno, i sve mi koje uživamo ćemo u pakao :lol: :lol: :lol:
jebbem ja tog muskarca koji jebbe samo zbog sebe, da bi on uzivao :rtfm:
ja ne bih da ga yebbem takvog... :confused:
 

Back
Top