Može li vas neko uvrediti , ako isključite sujetu

Betty:
Hehee...lepo je ovo Zmaj primetio,čovek je praktičan.;)
Ali,ja nisam Zmaj.Samim tim je i pitanje koliko sam praktičan.:twisted:
Nije teško izaći na kraj sa lingvistom koji to i jeste,problem je upustiti se sa lingvistom koji misli da to jeste a usput misli da je lingvistika nešto specijalno.:???:
Hehee...ako malo bolje obratiš pažnju na našu diskusiju videćeš da se ja uopšte neslažem sa tobom,zapravo mislim da je suprotno.:twisted:
Sve ima svoj tok i ponekad i jedna reč znači mnogo,ako hoćeš ili si u stanju to da vidiš.
Btw. novinari obožavaju lingviste na leđima.;)
Usput,jesi li primetila kako ti je proradila sujeta?:-D
 
Tuzni_patak:
PA možda jesi u pravu šakale za isključivanje.

A može li da se ipak kontroliše, ja sam mogao dok sam se vežbao....da isčistim sujetu...

Ako uspeš da dođeš do toga onda si na dobrom putu da je iskoreniš.
Ako si svestan svih svojih mana,vrlina,ako si svestan sebe,okruženja...ako znaš i šta si i ko si i šta hoćeš,još bitnije šta nećeš...onda je to već to.
Šta tada ako izuzmemo ljubav,smrtne slučajeve može da te uvredi ili povredi?
Mada i ljubav i smrtni slučaj uopšte nije to o čemu ovde pričamo.
 
Tuzni_patak:
Pa pre bih rekao da je to odraz ljubavi....
Jer ja tu svoju prekinutu ljubav, sam voleo, i bez obzira na prekid, želeo dobro , i dalje želim dobro...

A ona meni poručuje, da mi nismo jedno za drugo i na taj način mi se zahvaljuje na brizi i upućuje me na novu ljubav sa kojom ću biti sretniji....i pametniji...

Pa tek u takvim situacijama se i vidi ta snaga i veličina karaktera.
 
CaLiMeRo:
Dobro, znas da je nemas, ali da li si je iskorenio... ili je nikada nisi ni imao?

P.S. Ovo tvoje "Znam" u prethodnom postu je napisala ona sujeta koju nemas... hi hi hi

To se može tvrditi i da sam drugačije odgovorio.;)
Pročitaš sve što sam napisao na ovoj temi,posebno odgovor tebi i onda sve to povežeš i dobiješ odgovor.A,ako bude potrebno,mogu i da crtam.:twisted:
 
CaLiMeRo:
Samo nemoj da mi crtas te nasmejane djavolcice... :lol: Citala sam sta si pisao, zato te i pitam sve ovo.
Uzgred, ja mislim na tu temu kao TP u poslednjem postu (vracanje sujete u pogodnim situacijama i okruzenju).

Možda se varam,ali kod TP sam prepoznao nešto što je jako lično i što budi rečeno baš i nema neke velike veze sa tvojim i mojim da kažemo prepucavanjem.Hehee...
Mislim da si mogla da zaključiš da sam verovatno bio sujetan,ali da sam dosta radio na tome da je iskorenim.Provereno sam uspeo.Opet ti moram reći,onaj ko me poznaje,zna.:twisted:
 
ja apsolutno nijednu.
to bi znacilo da covek u potpunosti poznaje sebe i da je u potpunosti prihvatio sebe, svoje vrline, mane, emocije, potrebe...ali potpuno realno i objektivno...a to je nemoguce...
svaki covek je sujetan manje ili vise...
ti si sakal recimo to i pokazao. pri tome ne mislim nista ruzno, i ne zelim da te uvredim, naprotiv...
to je tako normalno i svi mi bolujemo od te boljke...
 
CaLiMeRo:
Ja se ne prepucavam sa tobom.
Pokusavam da razumem o cemu mi govoris i da, eventualno naucim nesto.
Posto sam ja licno sujetna i ne poznajem ni jednu zivu osobu koja to nije.

Lazem, znam jednog coveka. Ali on je sizofrenik.

Ja rekao 'da kažem',znači da ne tvrdim.
Mislim na prepucavanje.
Sujete se možeš vrlo lako osloboditi,veruj mi,potrebno je samo malo volje i snage.
Naravno ako hoćeš.
 
S_K_V_O:
ja apsolutno nijednu.
to bi znacilo da covek u potpunosti poznaje sebe i da je u potpunosti prihvatio sebe, svoje vrline, mane, emocije, potrebe...ali potpuno realno i objektivno...a to je nemoguce...
svaki covek je sujetan manje ili vise...
ti si sakal recimo to i pokazao. pri tome ne mislim nista ruzno, i ne zelim da te uvredim, naprotiv...
to je tako normalno i svi mi bolujemo od te boljke...

Sasvim sigurno možeš reći da sam ja to ovde na forumu pokazao,ali jesi li sigurna da se ja nisam ovde,odakle pišem,u svojoj sobi,u tim momentima,valjao od smeha i uživao u ljudskim glupostima?;)
 

Back
Top