Može li da se dođe do centra Zemlje?

Da li verujete da je zemlja?

  • Ravna ploča

  • Okrugla


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
@3JOCC

Ajde ti meni lepo daj odgovore neke, pa cemo tek onda da raspravljamo. Msm nesto konkretno a ne postere filmova.

Ko je nas stvorio mutacijom?!
Ko to vlada nama iz senke?!
Ko zivi u supljini nase zemlje?!

Imam jos pitanja, ali mi prvo odgovori na ovo. Ako ne dobijem odgovore to znaci samo jedno...
 
Stvarno? Jel to naucni dokaz ili spekulacija?

612~SpongeBob-SquarePants-Posters.jpg
 
http://www.treceoko.novosti.rs/code/navigate.php?Id=182&editionId=47&articleId=245

Weoma,weoma interesantno.... Naravno,izvor je nebitan....wazna je prica.

Bez uvrede, ali tako nesto je TOTALNO NEMOGUCE!

A ozvor je vise nego bitan. Nekoliko forumasa je navelo da zna ili je znalo likove koji su pisali za isti casopis. Tako da ja odatle nista, ama bas nista ne prihvatam.
Naravno da je moguce,samo prvo neki uslovi da se ispune...
 
Jao, bre, sta moras toliko komplikovati, zar ti nije palo na pamet da se na neku drugu supljinu misli tim from the hollow, buduci da ga majka radja?
da to je ta supljina Boginje Zemlje -Gaja.. kapija Raja :cool:

159888.jpg


MotherGoddessEarth.jpg


http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images01/63/l_0dab2933b7f20259a6db56b5ec4b2213.jpg

http://i470.photobucket.com/albums/rr70/OnE7/aurora/earthgirl.gif

Charliz Teron juce...
2lwohox-1.jpg


Lopta je suplja , Jabuka okrugla..

Jabulani
http://www.goal.com/en-india/news/1...-official-world-cup-ball-jabulani-unveiled-in

Ko je nas stvorio mutacijom?!
Ko to vlada nama iz senke?!
Ko zivi u supljini nase zemlje?!
odgovor na sve : JA
 
Ko je nas stvorio mutacijom?!
Ko to vlada nama iz senke?!
Ko zivi u supljini nase zemlje?!

Imam jos pitanja, ali mi prvo odgovori na ovo. Ako ne dobijem odgovore to znaci samo jedno...

Nije nas niko stvorio "mutacijom", vec kombinacijom genetike razlicitih rasa.

Iz senke vlada rasa reptila, verovatno najvecih genetskih manipulatora u svemiru. A van senke, tj. na svetlu dana vladaju njihovi potomci, koji imaju i malo ljudske genetike (da bi mogli da zadrzavaju ljudsku pojavnost).

U supljini Zemlje zive neki od njih.
 
Nije nas niko stvorio "mutacijom", vec kombinacijom genetike razlicitih rasa.

Iz senke vlada rasa reptila, verovatno najvecih genetskih manipulatora u svemiru. A van senke, tj. na svetlu dana vladaju njihovi potomci, koji imaju i malo ljudske genetike (da bi mogli da zadrzavaju ljudsku pojavnost).

U supljini Zemlje zive neki od njih.

Trebao bi da ponudis svoje ideje Spilbergu ili Emerihu...
 
Sama rasprava "do centra zemlje" spam za inteligenciju... sta mislis, odakle dolazi ona silna lava kad vulkani podivljaju, na cemu to tektonske ploce "surfuju" (a to su sve naucno dokazane stvari) i kako to da se jos niko nije spustio dole, neka expedicija ili sl???

Mislim....
Ej, Sverdlovka, osh ti u Rendzere mozda? Mogu to da sredim.... :)

Za ovo prvo je sve lepo objasnio Marsal Gardner jos 1914. Znaci imamo naucnu teoriju ravnu onoj koju vi propagirate. Za ovo drugo sto pitas kako se niko nije spustio dole, nisi obavesten, spustio se Admiral Byrd jos 1947. i posetio bazu nase ljudske brace koja su protivnici reptoida. Samo sto je to sve sklonio od mainstreem javnosti gazda Rokfeler pa vecina ljudi nije cula za to. Zbog toga vi mislite da ova tema nije dobra.

Hvala na pozivu ali ne bih se uclanjivala za sada, ipak vi spamujete i ismevate teme o kojima ja imam visoko misljenje.
 
Tako je.... Evo... i ja znam za jednog Milera Sajta koji je isto otisao u taj pokret otpora koji si nalazi skoro u centru zemlje. Posle su saznali Rotsildi i kompanija i ubili Milera, unistili sve sto bi moglo da ukaze na to da je Miler nekad postojao i iznajmili dva lopatasa Naku i Banzu (lokalne alkoholicare) da zatrpaju rupu do centra zemlje. Mislili Rotsildi da dva alkosa ni ne znaju zasto rade to sto rade... al se zeznuli... Ako mi ne verujete... Dovescu vam Naku i Banzu pa nek vam oni isto ovo kazu (za pola litre piva ce da kazu i mnoge druge stvari).

A inace.... Therion i Theron nije ni malo slicno... kao ni recimo Zlatkovic i Zlatic....
 

Back
Top