Može li da se dođe do centra Zemlje?

Da li verujete da je zemlja?

  • Ravna ploča

  • Okrugla


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ako neko krene u ekspediciju neka mi se javi.. davnjasnji plan imam da idem dole i odatle da vladam svetom...
hollowearth2.gif


Agarta i Shambala postoje.. zemlja je suplja kao teniska lopta, centralno sunce sija u sredini... u davna vremena prvobitni ljudi sa Atlantide posle nuklearne katastrofe i rata pobegli su u supljine zemlje, Tibetanci znaju za ovo kroz mit o Shambali i Shangri La... koja je vise duhovna dimenzija, stanje svesti koje vlada tamo paralelni svet. Takodje Hiperboreja i mnoge druge kulture su imale svoj prikaz, ove drevne jos postojece ali i tehnolosko naprednije duhovno uzvisenije civilizacije.

http://img99.imageshack.us/img99/1772/shambalafl8.jpg

Ulazi se nalaze na vise mesta vidi sliku gore.. A ulaz kod kapije ispod Duge je potajno predstavljen i u filmu Loganov Beg.

logans_run3.jpg


Cekaju se leteci tanjiri da izlete... verovatno 2010 do 2012


Postoje otvori na Antartiku i Arktiku.. naravno NASA i Google earth skrivaju te ulaze.. videcete sve zamuceno i nejasno u tim predelima na mapama, nema do danas jasne slike Arktika i Antartika,

hole2.jpg
 
Ako neko krene u ekspediciju neka mi se javi.. davnjasnji plan imam da idem dole i odatle da vladam svetom...
hollowearth2.gif


Agarta i Shambala postoje.. zemlja je suplja kao teniska lopta, centralno sunce sija u sredini... u davna vremena prvobitni ljudi sa Atlantide posle nuklearne katastrofe i rata pobegli su u supljine zemlje, Tibetanci znaju za ovo kroz mit o Shambali i Shangri La... koja je vise duhovna dimenzija, stanje svesti koje vlada tamo paralelni svet. Takodje Hiperboreja i mnoge druge kulture su imale svoj prikaz, ove drevne jos postojece ali i tehnolosko naprednije duhovno uzvisenije civilizacije.

http://img99.imageshack.us/img99/1772/shambalafl8.jpg

Ulazi se nalaze na vise mesta vidi sliku gore.. A ulaz kod kapije ispod Duge je potajno predstavljen i u filmu Loganov Beg.

logans_run3.jpg


Cekaju se leteci tanjiri da izlete... verovatno 2010 do 2012


Postoje otvori na Antartiku i Arktiku.. naravno NASA i Google earth skrivaju te ulaze.. videcete sve zamuceno i nejasno u tim predelima na mapama, nema do danas jasne slike Arktika i Antartika,

hole2.jpg



Bravo za post!
 
Da se vratim na temu. Ne bih bas pohvalio onaj post, iz prostih zdravorazumnih razloga ali dobro.

Da li postoji jos neki dokaz o putu u srediste zemlje osim puke fikcije raznoraznih dokonih ljudi?

P.S. Mislim da ce se jednog dana moci doci cak do sredista, ali mislim da danas ne postoje nikakvi uslovi za to...

P.P.S. Ako je ranije doslo do tako velike nuklearne kataklizme u periodu Atlantide (ja inace podrzavam teoriju o tim civilizacijama, zna ZA, ali ipak ne verujem u sve), danas bi morali da postoje tragovi u merenjima, zar ne? Zar je neko ikada izmerio bilo kakvu anomaliju?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa kako zasto?! Jesi li gledala scenu u "Tesnoj kozi" sa kanticama i lopaticama...

Da se vratim na temu. Ne bih bas pohvalio onaj post, iz prostih zdravorazumnih razloga ali dobro.

Da li postoji jos neki dokaz o putu u srediste zemlje osim puke fikcije raznoraznih dokonih ljudi?

P.S. Mislim da ce se jednog dana moci doci cak do sredista, ali mislim da danas ne postoje nikakvi uslovi za to...

P.P.S. Ako je ranije doslo do tako velike nuklearne kataklizme u periodu Atlantide (ja inace podrzavam teoriju o tim civilizacijama, zna ZA, ali ipak ne verujem u sve), danas bi morali da postoje tragovi u merenjima, zar ne? Zar je neko ikada izmerio bilo kakvu anomaliju?

i ako je izmerio to je zataskano od zna se koga...bah...
 
Film Loganov Beg nema veze sa centrom zemlje, ne znam samo odakle ti ta ideja.
A gledao sam to malo sf remek delo jedno desetak puta.

Izmedju ostalog.. moj avatar predstavlja i crveno svetlo Loganove ruke.. blizi se kraj svima.. vreme je za beg pre 2012 .. letilice ce doci po nas..
Napomenuo sam film kao poster slika gde je duga , kapije Grada Duge, vidis sliku ulaza u Agartu gde se na dnu zemlje nalazi otvor (Rainbow City), slicno koliko se secam.. kapije nordijske Valhale su obelezene Dugom, OZ preko duge itd... cup s zlatom na kraju duge..Drvo Zivota..
Film nema bukvalno veze sa centrom zemlje (kao Put u sediste zemlje) ali predstavlja taj visi duhovni civilizacijski nivo koji je verovatno tu ispod nas, kad su ovo dvoje koji su simbol za adama i evu.i njihovo izgnanstvo iz raja, . izasli iz tog grada kroz neke pecine... i uspeli se na zemlju..jezero prirodu...nekako asocira na prolaz u podzemni svet, gde se nalae nasi Atlantidski praroditelji..

logans-run-palm-flower.jpg


http://arshjyotish.com/images/Shiva_01_01_01_01_01_01.jpg

RSS feed verovatno pored tog solarnog simbolizma kojinosi predstavlja Oko Ra / wedjet

images
 
Opet greska. Ne izlaze samo oni iz grada, nego svi stanovnici. Ne beze kroz pecine, nego kroz napustene komplekse grada da bi samo jednu malu deonicu presli kroz pecinu, onu gde onaj robot sacekuje begunce i "zaledi ih".

Adam i Eva su bili sami, a oni van nalaze matorog Pitera Justinova. I zatim izvode sve stanovnike van. Grad nije pod zemljom, nego na povrsini zemlje, pod kupolama.

Znaci, opet nema nikakve veze sa tim sto pricas, i navodi me na pomisao da nisi nikad ni gledao film, nego lupetas kao i ostali ovde.... (cuj, docice svemirski brodovi po nas...ququ lele... )

:):)
 
Poslednja izmena:
Kad smo vec kod tog oka, Radio Televizija Srbije (RTS) je za znak RTS-Digital uzela bas to "svevidece oko". Vrti se ovih dana na prvom i drugom kanalu, ne znam od kad su to uveli. To mozemo povezati sa cinjenicom da se vec 15ak godina prica za sadasnjeg direktora RTSa da je pripadnik masona. (koji opstaje u svim rezimima na raznim funkcijama, od Mire Markovic, do savetnika Kostunice i evo ga i sada kod Tadica na celu drzavne televizije)
 
E, neš' kontam. Može!!! Nije da je lako, ali može!
Kako?
Evo, 'vako: povučeš dijagonale, sa sve četiri strane sveta, počevši tačno od granice. Mesto gde se one preseku ti je centar zemlje. :p
Pa, jel' nije? ;)


ps. da ne bude zabune, mislila sam na državnu granicu. država = zemlja, jel ;)
 
Poslednja izmena:
Opet greska. Ne izlaze samo oni iz grada, nego svi stanovnici. Ne beze kroz pecine, nego kroz napustene komplekse grada da bi samo jednu malu deonicu presli kroz pecinu, onu gde onaj robot sacekuje begunce i "zaledi ih".

Adam i Eva su bili sami, a oni van nalaze matorog Pitera Justinova. I zatim izvode sve stanovnike van. Grad nije pod zemljom, nego na povrsini zemlje, pod kupolama.

Znaci, opet nema nikakve veze sa tim sto pricas, i navodi me na pomisao da nisi nikad ni gledao film, nego lupetas kao i ostali ovde.... (cuj, docice svemirski brodovi po nas...ququ lele... )

:):)
film sam gledao jos 80ih godina.. kad se ti nisi ni rodio verovatno, ali i kasnije par puta.. mada nisam tada razmisljao o njegovohj vezi sa podzemjem... stavio sliku zbog postera a radnja i grad su na nekom daljem nivou preslikani arhetip tih dimenzionih kapija.


RSS simbol ima tu tacku na dnu kao zenicu oka i dva luka okolo.. dovoljno da asocira na svevidece oko.. (inace ja ne tvrdim da je to Oko los simbol, samo ukazujem na mogucu zloupotrebu)

RTS ima i tu emisiju u 17 sati svakg dana OKO...
oko.jpg


Mada rts nije toliko opasan kao policijska televizija b92 (92 pozivni broj za policiju) koja i povezana sa 911 danom rusenja... TTowersa u NJujorku. Veliki brat na b92 ima to OKO itd..
Tijanic je majmun i treba ga smeniti.

svi ljudi koji pocinju na T su sumnjivi.
Tito, Tudjman, Tadic, Tijanic - crna masonska T cetvorka vladara i manipulatora svescu na ovim prostorima.

Ta zavera verovatno pored Thoth/Tito veze je povezana sa masonskim simbolom TriplTau

images

http://www.theforbiddenknowledge.com/chapter4/index.htm
According to Masonic symbology this is known as the "Triple Tau" which is decoded from the words "I am that I am" by using the Atbash Cipher in conjunction with the Hebrew Alphabet. It is also one of the symbols used by the Royal Arch Masons. According to a Royal Arch degree in Masonry the Triple Tau is described by the following paragraph;

"The Triple Tau, signifying, among other occult things, Templum Hierosolyma, 'the Temple of Jerusalem'. It also means Clavis ad Theosaurum - 'A key to a treasure' - and Theca ubi res pretiosa deponitur - 'A place where a precious thing is concealed', or Res ipsa pretiosa - 'The precious thing itself'."

http://4.***************/_4gJJQEfcr-U/SF3aJdSXi2I/AAAAAAAAAGA/sgd095KQCLQ/s1600/title+pyramid.jpg


vidimo album grupe KLF
http://bp3.blogger.com/_mJXjIxviGFo...tho/s320/The+KLF+-+Justified+And+Ancient.jpeg
sa zaokruzenim jednim T , album gde je pesma o povratku Lemurijanaca "Justified and Ancient"... sto opet nekako ukazuje na dizanje potonulog kontinenta Atlantidjana ili vec koje drevne podzemne civilizacije.

Therion je prorokovana zver iz biblije u obliku Leoparda
Maskota svetskog prvenstva je Leopard
Charlize Theron navijacica plavog morskog Celzija najavljena je da izvlaci parove danas

Therion- Lemuria pesma



Slika Zavetne Arke sa masonskim TTT simbolom

tau.jpg


Tesla -Wenderklif i Tanguska eksperiment..izazivanje ekspolzija na daljinu radi otvaranja rupe u sediste zemlje. antena T oblika
http://www.nbuv.gov.ua/new/2006/tesla.files/tesla_kucna_antena.jpg

Dakle mozda i nocas u Juznoj Africi moguce da se uzdigne zver iz okeana.. Lemuria, ili Letilice sa Vanzemaljcima.

image-1-for-hollywood-s-a-list-at-chelsea-v-inter-milan-gallery-179208091.jpg

Vidimo otelotvorenje zveri iz biblije
Chel-Sea... Celicno More..

U Otkrovenju Jovanovom postoje dve zveri ona poznatija u glavi 17 i ova u o kojoj pricam u glavi 13 .
lb1.jpg


U Juznoj africi su se pre neki dan pojavili vec navodni "meteori'
 
Poslednja izmena:
film sam gledao jos 80ih godina.. kad se ti nisi ni rodio verovatno, ali i kasnije par puta.. mada nisam tada razmisljao o njegovohj vezi sa podzemjem... stavio sliku zbog postera a radnja i grad su na nekom daljem nivou preslikani arhetip tih dimenzionih kapija.


RSS simbol ima tu tacku na dnu kao zenicu oka i dva luka okolo.. dovoljno da asocira na svevidece oko.. (inace ja ne tvrdim da je to Oko los simbol, samo ukazujem na mogucu zloupotrebu)

RTS ima i tu emisiju u 17 sati svakg dana OKO...
oko.jpg


Mada rts nije toliko opasan kao policijska televizija b92 (92 pozivni broj za policiju) koja i povezana sa 911 danom rusenja... TTowersa u NJujorku. Veliki brat na b92 ima to OKO itd..
Tijanic je majmun i treba ga smeniti.

svi ljudi koji pocinju na T su sumnjivi.
Tito, Tudjman, Tadic, Tijanic - crna masonska T cetvorka vladara i manipulatora svescu na ovim prostorima.

Ta zavera verovatno pored Thoth/Tito veze je povezana sa masonskim simbolom TriplTau

images



http://4.***************/_4gJJQEfcr-U/SF3aJdSXi2I/AAAAAAAAAGA/sgd095KQCLQ/s1600/title+pyramid.jpg


vidimo album grupe KLF
http://bp3.blogger.com/_mJXjIxviGFo...tho/s320/The+KLF+-+Justified+And+Ancient.jpeg
sa zaokruzenim jednim T , album gde je pesma o povratku Lemurijanaca "Justified and Ancient"... sto opet nekako ukazuje na dizanje potonulog kontinenta Atlantidjana ili vec koje drevne podzemne civilizacije.

Therion je prorokovana zver iz biblije u obliku Leoparda
Maskota svetskog prvenstva je Leopard
Charlize Theron navijacica plavog morskog Celzija najavljena je da izvlaci parove danas

Therion- Lemuria pesma



Slika Zavetne Arke sa masonskim TTT simbolom

tau.jpg


Tesla -Wenderklif i Tanguska eksperiment..izazivanje ekspolzija na daljinu radi otvaranja rupe u sediste zemlje. antena T oblika
http://www.nbuv.gov.ua/new/2006/tesla.files/tesla_kucna_antena.jpg

Dakle mozda i nocas u Juznoj Africi moguce da se uzdigne zver iz okeana.. Lemuria, ili Letilice sa Vanzemaljcima.

image-1-for-hollywood-s-a-list-at-chelsea-v-inter-milan-gallery-179208091.jpg

Vidimo otelotvorenje zveri iz biblije
Chel-Sea... Celicno More..

U Otkrovenju Jovanovom postoje dve zveri ona poznatija u glavi 17 i ova u o kojoj pricam u glavi 13 .
lb1.jpg


U Juznoj africi su se pre neki dan pojavili vec navodni "meteori'

Dok god se ta zver ne zove Argentina, Brazil, Holandija, etc., mi nemamo cega da se bojimo.
 
film sam gledao jos 80ih godina.. kad se ti nisi ni rodio verovatno, ali i kasnije par puta.. mada nisam tada razmisljao o njegovohj vezi sa podzemjem... stavio sliku zbog postera a radnja i grad su na nekom daljem nivou preslikani arhetip tih dimenzionih kapija.


RSS simbol ima tu tacku na dnu kao zenicu oka i dva luka okolo.. dovoljno da asocira na svevidece oko.. (inace ja ne tvrdim da je to Oko los simbol, samo ukazujem na mogucu zloupotrebu)

RTS ima i tu emisiju u 17 sati svakg dana OKO...
oko.jpg


Mada rts nije toliko opasan kao policijska televizija b92 (92 pozivni broj za policiju) koja i povezana sa 911 danom rusenja... TTowersa u NJujorku. Veliki brat na b92 ima to OKO itd..
Tijanic je majmun i treba ga smeniti.

svi ljudi koji pocinju na T su sumnjivi.
Tito, Tudjman, Tadic, Tijanic - crna masonska T cetvorka vladara i manipulatora svescu na ovim prostorima.

Ta zavera verovatno pored Thoth/Tito veze je povezana sa masonskim simbolom TriplTau

images



http://4.***************/_4gJJQEfcr-U/SF3aJdSXi2I/AAAAAAAAAGA/sgd095KQCLQ/s1600/title+pyramid.jpg


vidimo album grupe KLF
http://bp3.blogger.com/_mJXjIxviGFo...tho/s320/The+KLF+-+Justified+And+Ancient.jpeg
sa zaokruzenim jednim T , album gde je pesma o povratku Lemurijanaca "Justified and Ancient"... sto opet nekako ukazuje na dizanje potonulog kontinenta Atlantidjana ili vec koje drevne podzemne civilizacije.

Therion je prorokovana zver iz biblije u obliku Leoparda
Maskota svetskog prvenstva je Leopard
Charlize Theron navijacica plavog morskog Celzija najavljena je da izvlaci parove danas

Therion- Lemuria pesma



Slika Zavetne Arke sa masonskim TTT simbolom

tau.jpg


Tesla -Wenderklif i Tanguska eksperiment..izazivanje ekspolzija na daljinu radi otvaranja rupe u sediste zemlje. antena T oblika
http://www.nbuv.gov.ua/new/2006/tesla.files/tesla_kucna_antena.jpg

Dakle mozda i nocas u Juznoj Africi moguce da se uzdigne zver iz okeana.. Lemuria, ili Letilice sa Vanzemaljcima.

image-1-for-hollywood-s-a-list-at-chelsea-v-inter-milan-gallery-179208091.jpg

Vidimo otelotvorenje zveri iz biblije
Chel-Sea... Celicno More..

U Otkrovenju Jovanovom postoje dve zveri ona poznatija u glavi 17 i ova u o kojoj pricam u glavi 13 .
lb1.jpg


U Juznoj africi su se pre neki dan pojavili vec navodni "meteori'


Sve se vise i vise zapetljavas. Pogledaj u mom profilu koliko imam godina.
Drugo, veliki sam sf fan, i napisao sam preko 300 prikaza i recenzija sf/horor filmova na jednom sajtu ciji cu ti link dati, ako treba.

Trece, taj kultni SF film, u kome glume Majkl Jork i Piter Justinov, APSOLUTNO nema veze sa tim fix teorijama koje iznosis.
Svako ko je pogledao dati film ce se sloziti sa mnom. Ti ga ocito nisi gledao, ili se ne secas radnje.
Pogresio si sto si uzeo poster filma kao primer i sad ne znas kako da se iskobeljas.

Loganov Beg, ni po JEDNOJ tacki nema dodira sa tim sto ti tvrdis. Ni po jednoj.
Poentu filma necu da objasnjavam ovde, jer nije tema za to, dete....
 
Sve se vise i vise zapetljavas. Pogledaj u mom profilu koliko imam godina.
Drugo, veliki sam sf fan, i napisao sam preko 300 prikaza i recenzija sf/horor filmova na jednom sajtu ciji cu ti link dati, ako treba.

Trece, taj kultni SF film, u kome glume Majkl Jork i Piter Justinov, APSOLUTNO nema veze sa tim fix teorijama koje iznosis.
Svako ko je pogledao dati film ce se sloziti sa mnom. Ti ga ocito nisi gledao, ili se ne secas radnje.
Pogresio si sto si uzeo poster filma kao primer i sad ne znas kako da se iskobeljas.

Loganov Beg, ni po JEDNOJ tacki nema dodira sa tim sto ti tvrdis. Ni po jednoj.
Poentu filma necu da objasnjavam ovde, jer nije tema za to, dete....
ne znam sta je tvoj problеm.. ne pratim ovaj forum dugo.. vidim neki rendzeri reptili... sukobi, .. a ja imam svoj ugao stvari koji prezentujem ovde, i ne kapiram zasto imas avatar Nea a ponasas se kao policija.. Boldovani deo je dovoljan da te smatram budalom, ali vidim sad tvoje godine.. pa cu razmisliti.. sto se tice radnje filma rekao sam u prethоdnim postovima sve na tu temu, citaj pazljivije, ni ja nisam za dublju analizu filma koji mi nije pri vrhu glave trenutno, ali dovoljno da ga ubacim ovde, filma koji nije bio poenta posta kao sto ga ti pretvaras, i poenta samog filma nije moja poenta vec skrivene poruke u njemu. Zivot u dubini zemlje postoji, a mozda ne, da li ja verujem ozbiljno u to.. nije vazno kao sto je mozda vaznije da se ljudi probude iz tog matriksa i vide tu drugu dimenziju postojanja koja je i nekako povezana sa Atlantidom, vanzemaljcima, zvezdanim kapijama, vecnoscu, vremenskim putovanjima, drvom zivota, sa bogovima tvorcima, da li reptilima ili sta drugo.. manje bitno u mom slucaju.

Evo sad si me naterao da se prisetim zasto mi je taj film u glavi ostao povezan sa Supljom zemljom - Hollow Earth... :hvala: ime Logan znaci supljina ,rec galskog porekla -- pa sad jos jednom kazi da Loganov beg nema veze sa ovom temom!
The name Logan is a baby boy name. The name Logan comes from the Gaelic origin. In Gaelic The meaning of the name Logan is: From the hollow.
The boy's name Logan \l(o)-
gan\, also used as girl's name Logan, is pronounced LOH-gan. It is of Gaelic origin, and its meaning is "hollow". From the word "lag".
http://en.wikipedia.org/wiki/Logan_(given_name)

Wloverin iz X-Men se isto zove Logan..- mnogo znacajan film je "X-Men Origins: Wolverine", koji simbolicno prikazuje skrivenu istoriju, poreklo sveta, genetsku mutaciju.

200px-Wolverinetheatricalposter_a.jpg
 
Za Tijanica se prica dugi niz godina da je mason i to iz masonskih izvora, a ovo oko za RTS-digital je jos jedna naznaka koja moze (a i ne mora) da potvrdi to.
Iz masonskih izvora se prica ko je mason, jel'?
Buahahahahahahah
Pisam ti se na takve masone.

film sam gledao jos 80ih godina.. kad se ti nisi ni rodio verovatno, ali i kasnije par puta.. mada nisam tada razmisljao o njegovohj vezi sa podzemjem... stavio sliku zbog postera a radnja i grad su na nekom daljem nivou preslikani arhetip tih dimenzionih kapija.


RSS simbol ima tu tacku na dnu kao zenicu oka i dva luka okolo.. dovoljno da asocira na svevidece oko.. (inace ja ne tvrdim da je to Oko los simbol, samo ukazujem na mogucu zloupotrebu)

RTS ima i tu emisiju u 17 sati svakg dana OKO...
oko.jpg


Mada rts nije toliko opasan kao policijska televizija b92 (92 pozivni broj za policiju) koja i povezana sa 911 danom rusenja... TTowersa u NJujorku. Veliki brat na b92 ima to OKO itd..
Tijanic je majmun i treba ga smeniti.

svi ljudi koji pocinju na T su sumnjivi.
Tito, Tudjman, Tadic, Tijanic - crna masonska T cetvorka vladara i manipulatora svescu na ovim prostorima.

Ta zavera verovatno pored Thoth/Tito veze je povezana sa masonskim simbolom TriplTau

images



http://4.***************/_4gJJQEfcr-U/SF3aJdSXi2I/AAAAAAAAAGA/sgd095KQCLQ/s1600/title+pyramid.jpg


vidimo album grupe KLF
http://bp3.blogger.com/_mJXjIxviGFo...tho/s320/The+KLF+-+Justified+And+Ancient.jpeg
sa zaokruzenim jednim T , album gde je pesma o povratku Lemurijanaca "Justified and Ancient"... sto opet nekako ukazuje na dizanje potonulog kontinenta Atlantidjana ili vec koje drevne podzemne civilizacije.

Therion je prorokovana zver iz biblije u obliku Leoparda
Maskota svetskog prvenstva je Leopard
Charlize Theron navijacica plavog morskog Celzija najavljena je da izvlaci parove danas

Therion- Lemuria pesma



Slika Zavetne Arke sa masonskim TTT simbolom

tau.jpg


Tesla -Wenderklif i Tanguska eksperiment..izazivanje ekspolzija na daljinu radi otvaranja rupe u sediste zemlje. antena T oblika
http://www.nbuv.gov.ua/new/2006/tesla.files/tesla_kucna_antena.jpg

Dakle mozda i nocas u Juznoj Africi moguce da se uzdigne zver iz okeana.. Lemuria, ili Letilice sa Vanzemaljcima.

image-1-for-hollywood-s-a-list-at-chelsea-v-inter-milan-gallery-179208091.jpg

Vidimo otelotvorenje zveri iz biblije
Chel-Sea... Celicno More..

U Otkrovenju Jovanovom postoje dve zveri ona poznatija u glavi 17 i ova u o kojoj pricam u glavi 13 .
lb1.jpg


U Juznoj africi su se pre neki dan pojavili vec navodni "meteori'
Ubedio si me! Kraj je blizu!
Bolje da se odmah ubijes pre nego im padnes u ruke!
Usput, kad smo vec kod ubijanja, tau-(to)logije i ironije, evo ti jos jedan primer:
Tokarev TT
ne znam sta je tvoj problеm.. ne pratim ovaj forum dugo.. vidim neki rendzeri reptili... sukobi, .. a ja imam svoj ugao stvari koji prezentujem ovde, i ne kapiram zasto imas avatar Nea a ponasas se kao policija.. Boldovani deo je dovoljan da te smatram budalom, ali vidim sad tvoje godine.. pa cu razmisliti.. sto se tice radnje filma rekao sam u prethоdnim postovima sve na tu temu, citaj pazljivije, ni ja nisam za dublju analizu filma koji mi nije pri vrhu glave trenutno, ali dovoljno da ga ubacim ovde, filma koji nije bio poenta posta kao sto ga ti pretvaras, i poenta samog filma nije moja poenta vec skrivene poruke u njemu. Zivot u dubini zemlje postoji, a mozda ne, da li ja verujem ozbiljno u to.. nije vazno kao sto je mozda vaznije da se ljudi probude iz tog matriksa i vide tu drugu dimenziju postojanja koja je i nekako povezana sa Atlantidom, vanzemaljcima, zvezdanim kapijama, vecnoscu, vremenskim putovanjima, drvom zivota, sa bogovima tvorcima, da li reptilima ili sta drugo.. manje bitno u mom slucaju.

Evo sad si me naterao da se prisetim zasto mi je taj film u glavi ostao povezan sa Supljom zemljom - Hollow Earth... :hvala: ime Logan znaci supljina ,rec galskog porekla -- pa sad jos jednom kazi da Loganov beg nema veze sa ovom temom!
Jao, bre, sta moras toliko komplikovati, zar ti nije palo na pamet da se na neku drugu supljinu misli tim from the hollow, buduci da ga majka radja?
 

Back
Top