Monarhija?

Jeste li za Monarhiju u Srbiji:

  • Da

    glasova: 18 31,6%
  • Ne

    glasova: 33 57,9%
  • Ne znam

    glasova: 0 0,0%
  • Ne zanima me

    glasova: 6 10,5%

  • Ukupno glasova
    57
  • Anketa je zatvorena .
misoni:
Имаш их више:Фосил,Одговор...Погледај,колико је било тема о монархији,или сам ја глуп,а то пише само пар клонова?:shock:
Bem li ga .......Nisam ih video kao neke zaklete pobornike :shock: ........Mora da se zna sta monarhija donosi a sta odnosi......kad bi to znali mnogo bi ih manje bilo za.....mada ih i sad malo ima 8-)
 
Banshee:
:? jeste da nam bude kraljica neko ko ne zna jezik :?
pa valjda treba bar neke osnovne uslove da ispuni.
Опет по н-ти пут ви то, о језику.

Уосталом, Катарина Оксенберг је толике филмове снимила, па ваљда може и српски језик, ако ништа, бар да - одглуми. ;) :)

За почетак, и то је доста.

Е, да стварно, а што се не би променило то њихово правило да само мушко може да буде престолонаследник? Како су у неким земљама и жене краљице.

Ето, дакле решења:

Живела краљица Србије, Катарина Оксенберг - Карађорђевић!
 
iskreno,predlog da katerina oksenbeg bude - bilo sta,mi je krajnje glupav.
to sto je plava,lepa i bulimicna ne znaci da je dovoljno da bude neko i nesto.
a naravno da prestolonaslednik mora da zna jezik i da bar toliko ispostuje zemlju....a onaj nas 'prestolonaslednik' za ovo vreme sto je ovde,da je nesto radio osim sto je organizovao neke prijeme,naucio bi i kineski a ne srpski :roll:
uopste mi nije jasna ta vasa logika - nema veze sto ne zna jezik :? kako nema veze :? ima veoma veze :?
 
goxy:
Irone da nisi zaboravio da je tzv.stogodisnji rat bio upravo za vreme monarhija Engleske i Francuske,kao i Bartolomejska noc ,kolonijalizam i ropstvo :roll: ....treba to uzeti u obzir 8-)

Prvo nije trajao 100 godina, drugo Francuzi su tada bezmalo bili Engleska kolonija. (Englezi nisu znali za jednu tinejdžerku Anku koju duša bolela za svojom Francuskom zemljom)
Anka Vragolanka nije bila neka vajna riba ali je pokupila francuske patriote (ne one na rečima, od takvih samo priča prazna) i oterala engleske demokrate.
Posle joj zahvalili Francuzi onako sočno - patriotski.
 
Banshee:
iskreno,predlog da katerina oksenbeg bude - bilo sta,mi je krajnje glupav.
to sto je plava,lepa i bulimicna ne znaci da je dovoljno da bude neko i nesto.
a naravno da prestolonaslednik mora da zna jezik i da bar toliko ispostuje zemlju....a onaj nas 'prestolonaslednik' za ovo vreme sto je ovde,da je nesto radio osim sto je organizovao neke prijeme,naucio bi i kineski a ne srpski :roll:
uopste mi nije jasna ta vasa logika - nema veze sto ne zna jezik :? kako nema veze :? ima veoma veze :?
А што ти ово што сам написала тако озбиљно схваташ? :)
 
ra-ta-tat:
Koji tvoj... tebe zanima Monarhija u Srbiji...
Postavljas milion tema, gledam vec danima kakve gluposti pises. Najjace mi bilo kada si rekao jednom negde MI, Srbi... pa onda sam se na glas smejala, a bas mi bio los dan... hvala ti fosilu.

Nisi pročitala sve moje postove:
Ukratko, Da nam ne bi opet u RH sa Istoka stigli crveni banditi kao onda sa Slavnom Crvenom Armijom, cilj nam je da se Srbija očisti od ********* i zato Hrvatskoj paše Monarhija u Srbiji:):):)
 
Irone nemoj da me spalis ''bozanskom vatrom''
a018.gif
ako nastavim da tvrdim da je , sa duzim ili kracim prekidima, trajao 100 godina, mozda i vise:D.....
 
goxy:
Irone nemoj da me spalis ''bozanskom vatrom''
a018.gif
ako nastavim da tvrdim da je , sa duzim ili kracim prekidima, trajao 100 godina, mozda i vise:D.....

ako odbijemo kugu i koleru kao i katoličko-protestanska klanja, pa onda onog Burgogonjca...
negde oko 60/70 ne mogu da se setim, davno bilo...
 
Norma Kampl:
А што ти ово што сам написала тако озбиљно схваташ? :)
pa zato sto nisam primetila da do sada nisi bila ozbiljna kad pises nesto.
a cula sam svakakve predloge i ideje na forumu,tako da me ne bi cudilo da bilo ko napise bilo sta mrtav ozbiljan.
 
Banshee:
pa zato sto nisam primetila da do sada nisi bila ozbiljna kad pises nesto.
a cula sam svakakve predloge i ideje na forumu,tako da me ne bi cudilo da bilo ko napise bilo sta mrtav ozbiljan.
Што се тиче саме идеје враћања монархије, генерално, наравно да сам и даље сасвим озбиљна.
И најозбиљније сматрам да би је требало вратити.
(Поготово што, како сам рекла - доиста нема озбиљних аргумената против. А за има).

А све остало, ко би био краљ(ица), и друге детаље, сматрам мање битним, те тако и подложним опуштенијој расправи. :)
 
Mali_Oglasi:
pa ajde, samo ne znam koliko to moze da pomogne :) Vreme monarhije tek dolazi... Ja sam naveo moje jake Argumente koje niko nije do sada opovrgao, bar ne ovde... Ni najludji REPUBLIKANCI... Tako da.. ZA KRALJDA I OTADZBINU!
Време монархија, суверена, краљева, царева ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА.... је давно прошло и НИКАДА СЕ ВИШЕ ВРАТИТИ НЕЋЕ! кога монархија још итересује?
 
Norma Kampl:
Што се тиче саме идеје враћања монархије, генерално, наравно да сам и даље сасвим озбиљна.
И најозбиљније сматрам да би је требало вратити.
(Поготово што, како сам рекла - доиста нема озбиљних аргумената против. А за има).

А све остало, ко би био краљ(ица), и друге детаље, сматрам мање битним, те тако и подложним опуштенијој расправи. :)
Норма, обично се слажем са тобом, и мислим да веома добро процењујеш ствари и размишљаш. Али сад.... ај леба ти кој је то ''озбиљан'' аргумент ''за''? Само ''наслов'' тог аргумента ми дај, молим те.
 

Back
Top