Molim za Pomoc!! U velikim Problemima sam! Zahvaljujem unapred

dobar dan
imam zaista veliki problem a moja zena kao da nista nije i neznam sta da radim.

evo mi imamo troje dece"trojke 3 mala muskarca dve ipo godine"koje su zaista katastrofa.


deca nam se bude svako jutro u 7-8sati.
ja se naravno odmah budim cim se jedan budi.
oni skacu,diraju,pale sporet,otvaraju vrata....i svasta

moja zena se ne budi pre 11-12sati i pokusam milion puta u tokom jutra da je budim ali je nemoguce,svadjamo se i tako ali nikako da ne ustaje iz kreveta.

nemogu to da izdrzim,moram da ih cuvam da pazim da ih nahranim da ih presvucem i jos po nesto....to je katastrofa.


STA SAD DA RADIM KAD SE NE BUDI?

pokusao sam milion puta da popricam ali nema nista od toga..
dali da je udaram malo,da je bijem,da se razvodim?

verujte mi da je ne volim vise,mrzim je..ali zbog dece neznam sta cu...



VOLEO BI DA MI SE JAVE I ZENE I MUZEVE DA BI ZNAO KAKO JE VASE MISLJENE;SAMO DA PONOVIM;;;OD DOGOVORA NEMA NISTA JER IAKO SE DOGOVORIMO SVAKII DAN ISTA PRICA:
NITI MOGU DA NADJEM POSAO ZBOG NJE NITI STA:
MOJI SU U INOSTRANSTVO I SALJU PARE DA NISU ONI NEBI PREZIVELI:

Idi begaj :zcepanje:

Izem ti problem.

Snadji se.

Ako ti zena ne valja , razvedi se i potpuno preuzmi brigu o deci.

:andjeo:
 
Ne razumem kako mu žena ima vremena za depresiju!:think:Pre dvadesetak godina sam rodila blizance.Stariji sin je imao tada četri godine. I nije bilo vremena za depresiju.Prva tri meseca na svaka tri sata povijanje, hranjenje, uveče kupanje i sve ostalo što pripada ženi.24 sata nisam sklopila oka.Suprug je pre podne bio na poslu a posle podne mi je pomogao koliko je mogao.Kada sam se posle godinu dana vratila na posao, naravno jaslice su bile neizbežne.Nekako babe se nisu baš otimale oko njih,kao ne mogu sa dvoje,a bili su baš dobri mališani.:zper:
`Ajde družino da pomognemo čoveku! Ne mora baš sve da ide nizbrdo.:rtfm:
ako si ti radila sve od navedenog, puna 24 sata, "i sve ostalo sto pripada zeni", na koji ti je to tacno nacin pomogao suprug?
dunno.gif
 
ako si ti radila sve od navedenog, puna 24 sata, "i sve ostalo sto pripada zeni", na koji ti je to tacno nacin pomogao suprug?
dunno.gif
Pomogao mi je,ne mogu da kažem da nije. Bilo mi je sasvim dovoljno da preuzme brigu o starijem klincu,da opere sudove,raširi oprane tetra pelene (verovatno mlade mamice ne znaju kakve su to pelene,to su one koje se peru).Davno bilo,hvala Bogu pa se već i zaboravilo.Kada u kući imaš tri deteta ne možeš da se dosađuješ.
 
Pomogao mi je,ne mogu da kažem da nije. Bilo mi je sasvim dovoljno da preuzme brigu o starijem klincu,da opere sudove,raširi oprane tetra pelene (verovatno mlade mamice ne znaju kakve su to pelene,to su one koje se peru).Davno bilo,hvala Bogu pa se već i zaboravilo.Kada u kući imaš tri deteta ne možeš da se dosađuješ.
wow, znaci samo opere sudje i rasiri robu .... krasna pomoc, nema sta :lol:
 
U pravu si! Svakako treba lečiti depresiju.A možda uzima i nekakve lekove za spavanje,možda je premorena.
Mozda je i premorena a mozda je san beg od stvarnosti.
Citala sam ranije o ponasanjima Beogradjana za vreme bombardovanja. Da ne verujes koliko je ljudi u 20:00h zajedno sa "sizelom" islo na pocinak. Pa jel' normalno da spavas kao jagnje dok se zgrada trese od obliznjih detonacija??
Drugi su se pa ludo zabavljali. Gledali u nebo i freneticno navijali kao na utakmici. Stanje ravno histeriji.
Treci reagovali disciplinovano bas kako pise (je pisalo) u udzbenicima odbrane i zastite, pa par meseci nakon bombardovanja imali simptome srcanog udara...
Htela sam da kazem da je depresija gadna stvar ako joj se ne pristupi ozbiljno. Pod "ozbiljno" mislim da se treba obratiti strucnom licu. I ne prolazi sama od sebe, mada u mnogim slucajevima vec sam razgovor pomaze.
 
Dogovorite se da jedno jutro ti se brineš o dečacima a drugo ona i tako redom. E ako ona neće nema potrebe da je biješ ili da se razvodiš (ala danas brakovi lako pucajuuu) već fino jedno jutro povuci čaršav da se ona skotrlja sa kreveta, ima lepo da se razbudi i da krene u akciju sa mališanima a ti se vrati da spavaš :)))))))))))
A i počnite na vreme decu da učite šta valja a šta ne da vam ne dođu glave :)))))))))
 
Ma daj florena, sve je pravo sto divanis, ali kakva mati spava a da joj deca placu, ukljucuju sporet i sta sve ne.
Rekla bih da su se oboje radovali deci ali da ih ko drugi hrani, presvlaci, vaspitava, ma daj, muka mi je bilo dok sam citala uvodni post. Ja bih tu mamicu dobro nalupala, a posle bih i tatici nalupala par samarcina, nisu zasluzili da imaju decu cini mi se.
Umorna majka spava do 11:think:
A sta on radi sem sto ih cuva od 7-11h.
Budimo malo realni..Ni jedno ni drugo ne radi..Ali tu je troje malisana kojima treba maksimalna paznja:rtfm:
Umesto da se posvete deci on nasao da kukumavci ...ejjj zena mu spava do 11:mrgreen:Neka se posveti malo njoj ...ko zna kako joj je i koliko joj je tesko ali nije ovde na forumu... nema vremena:dash:
Ali sve ce to proci i jednog dana ce to prepricavati kao anegdotu - Kako smo gajili tri blizanca:klap::klap:
 

Back
Top