Molim za Pomoc!! U velikim Problemima sam! Zahvaljujem unapred

Kazes,roditelji ti u inostranstvu!
Zasto lepo ne odes kod njih,sredi papire i pocni sam da zaradjujes!Ona kad ostane sama sa decom,ali salji joj novac,morace da ustaje kada i deca!
Imam i ja komsiku,dvoje dece ima,ono mladje dodje ujutro kod mene gladno,ali mama sobzirom da se nocu edukuje sa FARMOM i igricama na kompu,ne dize dupe pre 12h!
Muz radi u firmi i plus ima dva plastenika u kojima gaji sta gaji,ali lepa mu zena i on se ne zali!
 
Kazes,roditelji ti u inostranstvu!
Zasto lepo ne odes kod njih,sredi papire i pocni sam da zaradjujes!Ona kad ostane sama sa decom,ali salji joj novac,morace da ustaje kada i deca!
Imam i ja komsiku,dvoje dece ima,ono mladje dodje ujutro kod mene gladno,ali mama sobzirom da se nocu edukuje sa FARMOM i igricama na kompu,ne dize dupe pre 12h!
Muz radi u firmi i plus ima dva plastenika u kojima gaji sta gaji,ali lepa mu zena i on se ne zali!
Mislim,to je okej.Oni se medjusobno kompenzuju,savako je dobio ono sto zeli.
Vuci siti i ovce na broju. ;)
 
Pitah je ja kako moze toliko da spava,jer ja imam problem sa snom,ona kaze da najvise na svetu voli da spava!Zeni ispunjeni snovi!Nasla lepog i vrednog muza.koji otplacuje kredit za kucu i jedini isti unosi u kucu.Njoj u kuci je sve sterilno cisto i svaki drugi dan kuva rucak i njen posao je zavrsen!Deca joj po komsiluku ili kod babe,ali tudja deca kod nje ne dolaze,jer joj se prlja kuca!Muz cuti i radi i nezali se!!!!
Ali nas postavljac teme,koji se uzgred vise ne javlja,kaze da vise ne vole svoju zenu,pa mu zato i smeta njeno spavanje!E,ako je ne voli vise,tu saveta nikakvog vise nema!Jer zivot je pun problema i ako on ne moze kod ovakve gluposti da nadje resenje,sta ce biti kada se pojavi neki pravi veci zivotni problem!?
 
Мислим да је човек после форумашких савета урадио следеће:
- ишамарао жену
- почео да сам брине о деци
- отишао у иностранство код својих
- нашао посао, а жена брине о деци
- извршио самоубиство покушавајући да послуша све савете

И зато га више нема.
Слава му! :pop:
 
Stvarno, osim sto izgleda kao losa sala, postavljac teme ne znam kakve odgovore ocekuje od nas
Podrsku da bije zenu?
Zato sto mora da se brine o svojoj deci pre podne?
Podrsku da se razvede?

Mislim to su navedene opcije?

A odlazak u savetovaliste za roditelje - to nikom ne pada na pamet, jer .ebi ga, problem je sto se deca katastrofa, a ne roditelji
sta reci
 
Мислим да је човек после форумашких савета урадио следеће:
- ишамарао жену
- почео да сам брине о деци
- отишао у иностранство код својих
- нашао посао, а жена брине о деци
- извршио самоубиство покушавајући да послуша све савете

И зато га више нема.
Слава му! :pop:
Mislim da se posle svih nasih saveta povukao u svoj miran i tihi dom ispunjen decijom radosti,rekavsi sebi ''BEM LI TE LUDA I KUD SE RESIH DA TURIM PITANJE NA OVI FORUM,BRE,BRE'':dash:
 
dobar dan
imam zaista veliki problem a moja zena kao da nista nije i neznam sta da radim.

evo mi imamo troje dece"trojke 3 mala muskarca dve ipo godine"koje su zaista katastrofa.


deca nam se bude svako jutro u 7-8sati.
ja se naravno odmah budim cim se jedan budi.
oni skacu,diraju,pale sporet,otvaraju vrata....i svasta

moja zena se ne budi pre 11-12sati i pokusam milion puta u tokom jutra da je budim ali je nemoguce,svadjamo se i tako ali nikako da ne ustaje iz kreveta.

nemogu to da izdrzim,moram da ih cuvam da pazim da ih nahranim da ih presvucem i jos po nesto....to je katastrofa.


STA SAD DA RADIM KAD SE NE BUDI?

Polij je kantom vode.
 

Back
Top