MODERATORI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa svako bi bio gubitnik sa onolikom količinom izdaje, prodaje, kalkulacije i pušione sa svake strane...
Narodom je vrlo lako manipulisati, pogotovo zaplašenim i ratom istraumiranim narodom....Hajde, podseti me, koliko je puta do devedeset pete, bez ikakvog razloga svirala sirena u Osijeku! Koliko puta su, zapravo, manipulisali sa vama i izluđivali vas sa pričama kako će bradati četnici doći da vas sve zakolju....A zamisli tek šta su narodu u Krajini servirali svakodnevno u isto to vreme.
Ja i dalje verujem da u tom ratu niko nije izgubio a samim tim ni pobedio....

mislim da grijesis...
svi smo mi mnogo toga izgubili...i Srbi i Hrvati
a zbog cega?
zbog jedne izludene politike 19 stoljeca i bolesne ideje krvi i tla...i pogresne percepcije vlatite moci..
 
zao ovo odmah ban, prvo sve zrtve imaju ime i prezime, roditelje i rodbinu koji dase izjave i broj od 1900 ubijenih se moze umanjiti samo dokumentovano-kontraargumentom
za pausalnu i odokativnu ustasku politiku mi znamo, jos od revizije jasenovca
ban pod hitno

Nema ništa odokativno.
Izvještaji govore o svemu.
Jel znaš da su pronašli oko 400 "žrtava" sa spiska Save Štrpca koji živi i zdravi žive u trećim zemljama ??
 
eksplicitno pripisivanje krivice srbiji, za dogadjaje u ex yu i zrtve, je veliki bezobrazluk ili veliko neznanje, obzirom na rezultat svega toga

sad si se setio za `jadne ljude`, malo je licemerno.

srpski politicari su problem srba, pa kad ga resimo-resimo, vi gledajte svoje.
nisam ja na hrvatskom forumu izazivao i provocirao, niti ces me tamo naci

Pomešao si nešto, brale....nisam ja taj za kog me smatraš...samo ne dozvoljavam da me žudnja za osvetom zaslepi
 
Eto i Dimitrije Tucović je nekome zasmetao. Mi Srbi sami sebi smetamo, jadna nam majka.
Ма питање је колико се Срби из Србије питају, када ову државу буде водио човек чији су корени из Србије и који познаје културу, традицију, религију, социјалну проблематику Србије, тадаће Србији бити боље.
До тада нек нам је Бог у помоћи.
 
mislim da grijesis...
svi smo mi mnogo toga izgubili...i Srbi i Hrvati
a zbog cega?
zbog jedne izludene politike 19 stoljeca i bolesne ideje krvi i tla...i pogresne percepcije vlatite moci..

Nisi me dobro razumela...Niko nije izgubio, tj. dobio rat...rat kao bitku i trijumf...A narod jeste izgubio više nego što se može zamisliti...tu se slažemo.
 
Nema ništa odokativno.
Izvještaji govore o svemu.
Jel znaš da su pronašli oko 400 "žrtava" sa spiska Save Štrpca koji živi i zdravi žive u trećim zemljama ??

ama dosta je tvojih lazi, shvatas? daj spisak i stavi jedan pored drugoga. kako te vise nije sramota?
laz,laz i samo laz. nece te oprati ni triput zdravo marija, moraces jednom i oce nas. lazljivi latini- nije istorija slucajno ovo zabiljezila
 
Pomešao si nešto, brale....nisam ja taj za kog me smatraš...samo ne dozvoljavam da me žudnja za osvetom zaslepi

moze biti, al je tebe i ne vidim , vidim sta pises

a osveta...mislim da je to moguca dobra tema, i da nedostatak osvete je sve ovo i pruzrokovao, da su srpski krvnici adekvatno placali svoje zlocine, ne bi ih ponavljali

cak nas je i medjunarodna zajednica osudila u hagu za neizvrsene osvete, kao preventivu, ali sve se bojim, jednog dana
 
Ма питање је колико се Срби из Србије питају, када ову државу буде водио човек чији су корени из Србије и који познаје културу, традицију, религију, социјалну проблематику Србије, тадаће Србији бити боље.
До тада нек нам је Бог у помоћи.

Ovo je falšna teza, kvarna i jako opasna. Podrivaš naciom iznutra.
Nema razlike između Srbina rođenog u Surdulici, M.M.Lugu ili Ljubljani.
 
pa ovde je skroz dozvoljeno ismejavanje srpskih zrtava

recimo adem_ks-u se to redovno tolerise

pomenuti adem ja na temi o srusenom srpskom groblju u Vucitrnu napisao da su svi spomenici na groblju sruseni i rake raskopane zato sto Srbi nisu 10 godina dolazili na njega ..... I to je nateralo albance da uzmu macole u ruke i da im sruse svaki nadgrobni spomenik

da ti kazem ne lupaj, necu, stetit ce forumu, ali zato cu ti reci, saberi se malo, i ovde je tema...nemam pojma
 
Ne znam samo šta je vaša želja...da ubedite HR forumaše da priznaju etničko čišćenje, ubistva koja se JESU dogodila....naravno da to nikada neće priznati...no, ako nekom dozvolite da to uradi, niste ništa manji krvnik od onog koji to delo počini...a te jadne ljude su u smrt i izgnanstvo poslali, kako Tuđman, tako i srpski politički lideri...i za to bi trebalo da večno nose pečat i jedni i drugi

nazalost tocno...i ja nepoznajem nijednog Hrvata koji to negira...dapace, svi zahtjevaju kaznjavanje pocinioca (sto se velikim dijelom vec i desilo)
ali to nema veze sa neophodnscu akcije Oluja, njenim legitimitetom i legalnoscu..
"ljuti krajisnici" nisu htjeli da razumiju ni jedan jezik, osim onoga sile, kojom su nekoliko godina terorizirali skoro pola Hrvatske
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top