Млађан Ђорђевић: Свако ко изађе на изборе је кадар службе или ради за Вучића ВИДЕО

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.437
Гост медијских кућа „Центар” и „Србин.инфо” у емисији „Интервју”, коју води и уређује Дејан Петар Златановић,, био је бивши секретар Државног савета за Србе у региону између 2008-12 године, Млађен Ђорђевић.
Тема емисије је била опозициона борба за демократску и правну државу под режимима Слободана Милошевића и Александра Вучића.


У емисији се још говорило и како су започети опозициони протести 9. марта 1991. године у Београду и Слободану Милошевићу као комунистичком владару, распаду Југославије и како је Србија 90их година 20 века због петокраке изгубила медијски рат, студентском протесту и Видовданском сабору који су се десили 1992.године, како се 1992 године замонашио садашњи владика Григорије и студентском захтеву да се бојкотују избори 1992.г., опозиционом бојкоту предстојећих избора у Србији 2020.г. и похлепи страначких опозиционих лидера, опозицији која излазе на споменуте изборе и притисцима на Савез за Србију да прекине бојкот избора.

Такође, Ђорђевић је у интервју изнео свој став у вези издаје државе од стране Александра Вучића по питању Косова, опозицији коју контролише служба

https://srbin.info/politika/mladjan...ore-je-kadar-sluzbe-ili-radi-za-vucica-video/


U pravu je čovek,pogledajte emisiju,odlična je.
 
Гост медијских кућа „Центар” и „Србин.инфо” у емисији „Интервју”, коју води и уређује Дејан Петар Златановић,, био је бивши секретар Државног савета за Србе у региону између 2008-12 године, Млађен Ђорђевић.
Тема емисије је била опозициона борба за демократску и правну државу под режимима Слободана Милошевића и Александра Вучића.


У емисији се још говорило и како су започети опозициони протести 9. марта 1991. године у Београду и Слободану Милошевићу као комунистичком владару, распаду Југославије и како је Србија 90их година 20 века због петокраке изгубила медијски рат, студентском протесту и Видовданском сабору који су се десили 1992.године, како се 1992 године замонашио садашњи владика Григорије и студентском захтеву да се бојкотују избори 1992.г., опозиционом бојкоту предстојећих избора у Србији 2020.г. и похлепи страначких опозиционих лидера, опозицији која излазе на споменуте изборе и притисцима на Савез за Србију да прекине бојкот избора.

Такође, Ђорђевић је у интервју изнео свој став у вези издаје државе од стране Александра Вучића по питању Косова, опозицији коју контролише служба

https://srbin.info/politika/mladjan...ore-je-kadar-sluzbe-ili-radi-za-vucica-video/


U pravu je čovek,pogledajte emisiju,odlična je.

jel MLADJEN ili MLADEN ?.........mislim, ako utvrdimo tacno ime, bice oma jasno o cega se radi.
 
Није баш тако као што прича уважени Млађен.

Јел треба Зеленовић из Шапца да препусти напредњачкој фукари све оно што је годинама стварао
лимитираним средствима из Буџета,да му све то паразити уруше?
Мислим да не треба.
 
Није баш тако као што прича уважени Млађен.

Јел треба Зеленовић из Шапца да препусти напредњачкој фукари све оно што је годинама стварао
лимитираним средствима из Буџета,да му све то паразити уруше?
Мислим да не треба.
Dobro to da,mada je mogao da podnese listu sa svojim imenom kao grupa gradjana..Ili bar ranije da kaže..
 
Kao gradjanin ove zemlje.neopterecen pripadnistvu,ma koje stranke ili pokreta,mislim o izlasku na izbore sledece:Svaki punoletan gradjanin,ima pravo
da izadje na izbore i glasa (po Ustavu Srbije).Svako javno pozivanje gradjana,bilo da izadju ili suprotno,da ne izadju na biralista,uvredljivo je,za sve
gradjane.Pa nismo mi,ni debili ni maloletnici.Svako od nas ima glavu,ima racio,koji sluzi bas u te svrhe,da svako sam upravlja sobom,i svojim
postupcima.Dakle,bezobrazluk je terati nekoga bilo jedno ili drugo.Svako ce sam proceniti,da li treba menjati ljude,koji cine tekucu vlast,ili ne.
Ostavimo svakome slobodu odlucivanja.!
 
Није баш тако као што прича уважени Млађен.

Јел треба Зеленовић из Шапца да препусти напредњачкој фукари све оно што је годинама стварао
лимитираним средствима из Буџета,да му све то паразити уруше?
Мислим да не треба.

Да. Све треба препустити вама смрадикалима, за или без беђа, како би се тотално оголио недемократски, смрадикалски диктаторски и лоповски режим.

Иначе, Зелени ће пући у Шапцу и после 26.априла ће бити историја.

Заувек.
 
Nije tako, to su ucenjeni ljudi i njihove porodice koji su dobili posao i maju neki licni interes... ako ne izadju na izbore bice razotkriveni i zamenjeni.U tem grmu lezi zec.
U SAMOJ SUŠTINI...TO JE NEKA VRSTA PARAZITA KOJA JE NA BUDŽETU I GRBAČI SRPSKIH GRAĐANA...
 
Није баш тако као што прича уважени Млађен.

Јел треба Зеленовић из Шапца да препусти напредњачкој фукари све оно што је годинама стварао
лимитираним средствима из Буџета,да му све то паразити уруше?
Мислим да не треба.
Ово што си ти написао говори о томе да је човек у праву.
 
Jel ti to po onome:"Ko ne dodje u boj na Kosovo,ne imao od srca poroda,ni muskoga ni devojackoga.Od rike mu nista ne rodilo,ni u polju psenica belija...
itd,bla,bla,bla......
Alternativa je da ponovimo ponašanje iz 2016, što će rezultirati u ovakvoj identičnoj situaciji 2024.
 
Da li je ovo Milica "Zavetnica" na slici:

Odjekuju zvuci marša na drinu i aco srbine
20200505_212225.jpg
 

Back
Top