Mitovi o padu Miloševića

А шта је лоше у томе што су провалници у скупштини сада без посла или са смањеном платом?

Па од 2000 се повећала администрација неколико пута, шта је проблем?

Loše je to što provalnici u Skupštinu sada niti su bez posla, niti im je plata smanjena...baš kao i onim poštenjacima pre njih...
 
Srpsko Sarajevo izdrzalo 44 mjeseca muslimanske opsade,svakodnevna granatiranja,snajperisanja a Milosevic uz casu viskija sa Holburkom sve predao Muslimanima
Izginulo hiljade boraca braneci srpsko sarajevo,Grbavicu,Dobrinju,Lukavicu,Ilizdu,Vogoscu,Ilijas itd smrdo tako lako sve predade


Groblje Mali Zejntilik na Romaniji gde su ponovo sahranjivani borci iz Srpskog Sarajeva nakon 1995 i predaje muslimanima ,otkopavani su lesevi iz sarajeva i prenoseni ovde,milosevic je bio djubre
m_zejtinlik.jpg
 
A čemu inače ovaj slavni forum služi, sem mlaćenju prazne slame?

Молим??

Неки тврде како је одавде потицала увек права ОПОЗИЦИОНА мисао, и да је ово оаза медијске слободе у Србији.

- - - - - - - - - -

Иначе Џеги је у праву, Милошевић јесте био тиранин.
 
Ma jasno je meni na šta se svodi,

Па ето, сад кад је намирена небесна правда, можемо да кренемо у светлу будућнос’...

...nego mi smešna ta prodaja mooda za buubrege, što mi treba kao da piškimo od sreće što su sada ovi umesto onih, jer eto, više nisu oni...:zper:

Искрено, ко је крив овом народу што је допуштао да други мисли његовом главом. Сходно томе, није било никог ко се није изређао на власти и њоме се окористио.
 
Молим??

Неки тврде како је одавде потицала увек права ОПОЗИЦИОНА мисао, и да је ово оаза медијске слободе у Србији.

Иначе Џеги је у праву, Милошевић јесте био тиранин.

Oaza slobode jeste, možemo da mlatimo šta oćemo.

A ako je Krsta izvor autentične serbske opozicione misli, ja se izvinjavam, omašio sam poentu.
 
Da, odmah kreću na neke teorije zavere, a uopšte nisu razmotrili najjednostavnije moguće objašnjenje.
A to je: Milošević je bio tiranin, i njegovo uklanjanje je korak napred za demokratiju.
Бабо, отишао је Милошевић, отишла је и тиранија са њим. Видиш како нам је лепо. Зар не примећујеш ил' се правиш наглува.
 
Искрено, ко је крив овом народу што је допуштао да други мисли његовом главом. Сходно томе, није било никог ко се није изређао на власти и њоме се окористио.

Gledaj to sa vedrije strane...u Srbiji svi mi imamo priliku da jednom budemo na vlasti...:per:

- - - - - - - - - -

Бабо, отишао је Милошевић, отишла је и тиранија са њим. Видиш како нам је лепо. Зар не примећујеш ил' се правиш наглува.

To ti je ugao gledanja.

Ja ovu moju sadašnju "lepotu" nikada ne bih menjao za onu "lepotu" koju sam imao za vreme Velikog Predsednika...

A tad sam bio i mlađi i slađi...

Ali, neka hvala...
 
To ti je ugao gledanja.

Ja ovu moju sadašnju "lepotu" nikada ne bih menjao za onu "lepotu" koju sam imao za vreme Velikog Predsednika...

A tad sam bio i mlađi i slađi...

Ali, neka hvala...

Види се да си оматорио... Замисли ондашње дунавске авантуре приликом шверца бензина из Румуније...
 
Oaza slobode jeste, možemo da mlatimo šta oćemo.

A ako je Krsta izvor autentične serbske opozicione misli, ja se izvinjavam, omašio sam poentu.

Него шта, па наше анкете су признате и у спољном свету. Посебно у вези Руско-Српске империје, и Дражине рехабилитације.

И Слобе!
 
Srpsko Sarajevo izdrzalo 44 mjeseca muslimanske opsade,svakodnevna granatiranja,snajperisanja a Milosevic uz casu viskija sa Holburkom sve predao Muslimanima
Izginulo hiljade boraca braneci srpsko sarajevo,Grbavicu,Dobrinju,Lukavicu,Ilizdu,Vogoscu,Ilijas itd smrdo tako lako sve predade


Groblje Mali Zejntilik na Romaniji gde su ponovo sahranjivani borci iz Srpskog Sarajeva nakon 1995 i predaje muslimanima ,otkopavani su lesevi iz sarajeva i prenoseni ovde,milosevic je bio djubre
m_zejtinlik.jpg

To nije baš tako.

Dok nam je slao hranu i lijekove te liječio ranjenike bio nam je dobar a? Kad je posalo vojsku na granicu sa BiH da bi spasao Srbe u RS bio nam je dobar?

Nije ni on bio svemoćan pa da nas sve spase ali nas je dosta spasao.
 
To nije baš tako.

Dok nam je slao hranu i lijekove te liječio ranjenike bio nam je dobar a? Kad je posalo vojsku na granicu sa BiH da bi spasao Srbe u RS bio nam je dobar?

Nije ni on bio svemoćan pa da nas sve spase ali nas je dosta spasao.

Da ali je i dosta toga prodao. Sarajevo je tipičan primjer toga. Moglo je se dijeliti. Moglo je se tražiti da bude distrikt.
 
Revolucija protiv Slobodana nije isfabrifikovana ali jeste podstaknuta i potpaljivana iz inostranstva. Narod je vec debelo bio nezadovljan zivotom kojim je zivotario i svim porazima koje Slobo pretvarao u pobede.
Isto vazi i za sve masovne proteste i revolucije koji ne nestaju iz cista mira vec su produkt neke ozbiljnog problema u sistemu.
Možeš da krojiš mitove koliko ti volja, demantuju te dešavanja po istom šablonu na različitim mestima u svetu.
 
Молим??

Неки тврде како је одавде потицала увек права ОПОЗИЦИОНА мисао, и да је ово оаза медијске слободе у Србији.

- - - - - - - - - -

Иначе Џеги је у праву, Милошевић јесте био тиранин.

tirani su poznati po tome da omogućavaju svojim podanicima otkup nepokretnosti u bescenje
 

Back
Top