Mislite vi sta hocete, ali ovo je istina

Znachi neko ko je lovator ne mozze biti zabavan, dobar i vredan ljubavi i pazznje?
Ne bih rekla...kao shto si rekao, stvari nisu crno-bele.
Ima mnogo lakshih nachina da dodjesh do novca nego da budesh sa osobom koja te odbija, tako da su to priche za malu decu, to da su zzene sa lovatorima samo zbog love...uglavnom je to bedni izgovor onih koji nemaju ni lovu niti shta drugo chime bi privukli i zadrzzali zzenu pored sebe.

rekoh mora da ima uslov jednu od tih stvari
moze biti lovator i zabavan i sve, upravo ce mu to i biti najveca odlika
jer mu je lakse da bude zabavan i duhovit kad ima novac, jer je manje opterecen
 
Takoe. nije crno-belo
zzene vole sposobne mushkarce
a sposoban mushkarac teshko da che hraniti decu iz kontejnera i zziveti kod tashta i tashte. :neutral:
Uostalom shta che nam neki shto ne ispushta kitu iz ruku, pa taj ne mozze ni osigurach da promeni jednom rukom, pffff

Sta je sposoban muskarac? Stvarno sposoban da voli svoju zenu i decu, da zaradi dovoljno za zivot...ili neko ko je pun love...nema veze na koji nacin? Koja je sposobnost ako ti cale puni dzepove evricima? I koja je to sposobnost da neko u ovoj zemlji sam sa svojih 25 - 20 godina SAM stvori nesto? Ako ima neki tako sposoban, neka se javi, voleo bi da znam za takve slucajeve...ali ako im je neko drugi omogucio da pocnu neki svoj posao, onda neka se ne javljaju.

Pipi ne pricamo o budalama koji ne znaju nos da obrisu, nego o prosecnim ljudima u ovoj zemlji. a prosecni nemaju bas nesto para...ond aprelazimo na one koji ih imaju...Kako i na koji nacin i opet pitam - koja je tu sposobnost u pitanju?

Da rezimiram - ili ti se svidja neko ko je zaista sposoban ili ti se svidjaju pare koje neko ima bez obzira na sposobnosti doticnog...

Dalje - ako je neki muskarac mocan - onda je mocan i za tebe. Dobar ker se tesko drzi na lancu, moze da ujede...a i ako zelis mocnog, onda da bi bila ravnopravna moras i sama da budes mocna...a onda mozes sama i da zamenis osigurac jer si ti savremena zena 21. veka zar ne?
 
Znachi neko ko je lovator ne mozze biti zabavan, dobar i vredan ljubavi i pazznje?
Ne bih rekla...kao shto si rekao, stvari nisu crno-bele.
Ima mnogo lakshih nachina da dodjesh do novca nego da budesh sa osobom koja te odbija, tako da su to priche za malu decu, to da su zzene sa lovatorima samo zbog love...uglavnom je to bedni izgovor onih koji nemaju ni lovu niti shta drugo chime bi privukli i zadrzzali zzenu pored sebe.

Kojih laksih nacina ima, molim te mi reci..bas me zanima...

Ne znam da li ima lovatora koji su OK...valjda ima...ali je sigurno, i nije slucajno da su obavezno okruzeni parazitima koji dobro izgledaju...

Ne treba nama izgovor koji nemamo lovu...to su samo konstatacije sto smo napisali...izgleda da nekom drugom treba izgovor zasto zeli lovatora...pa prica kako ga voli i kako je zanimljiv, kako je mocan, ali u isto vreme i ravnopravan sa njom...a oni drugi ne znaju da promene ni osiguran...i to jenom rukom...
P.S Inace osigurac se obicno i menja sa jednom rukom..dve ti ne trebaju za to uopste..a ovi novi su tek milina...kad iskoci, samo ga vratis jednom rukom na gore i opet radi :-)
 

Back
Top