Milovan Brkić psovao majku, pa pozvao na ubistvo Vučića: "Moraće klinci puškama da reše sudbinu Srbije"

Ma pusti ga.
Misli ako je u Litvaniji, da moze da nas zaebava.
Ето, нисам знао да је данас Литванац, сутра .....?
Постоји тип људи, који чим прескоче плот (пређу границу), започну пљуцкање или на Србију, или неког у Србији а веома често пљуцкање на све у Србији.То им дође као некаква лична катарза за време проведено у Србији.

Ето, нисам знао да је данас Литванац, сутра .....?
Постоји тип људи, који чим прескоче плот (пређу границу), започну пљуцкање или на Србију, или неког у Србији а веома често пљуцкање на све у Србији.То им дође као некаква лична катарза за време проведено у Србији.

Osobina Titoista

Pronaći će se gospodari sami unutar robova.

Čeka se katastrofa da popadaju žice logora Srbija
Srbija nema ograde i zice Gdine.

Ali da su neki u Srbiji ludi ko struja, to je vec izvesno.

Gdin Bog i Gdin Djavo ce uz malu pomoc Gdina Sartra i nekolicine proverenih obavestajaca, da i naizmenicnoj struji koja fazno okrece kape kako dune vetar promena, stanu na put i jednosmerno je usmere u kompletu put Kovina ili Pozarevca.

To se zove litijum Bato. Srpski.

Srbija nema ograde i zice Gdine.

Ali da su neki u Srbiji ludi ko striuja, to je vec izvesno.

Gdin Bog i Gdin Djavo ce uz malu pomoc Gdina Sartra i nekolicine proverenih obavestajaca, da i naizmenicnoj struji koja fazno okrece kape kako dune vetar promena, stanu na put i jednosmerno je usmere u kompletu put Kovina ili Pozarevca.

Litijum Bato. Srpski.

Šta mi pomiweš Sartra, tog prikrivenog egzistencijalističkog nihilistu ... :kafa: ... Hajdegerovac

Šta mi pomiweš Sartra, tog prikrivenog egzistencijalističkog nihilistu ... :kafa: ... Hajdegerovac
Hajdeger je bio Humanista.

To sto vi niste razumeli sustinu bitka o kome je razmisljao, niste ni shvatali njegove poente o bolu, smrt i ljubavi. Takvi su svi opozicionari u Srbiji kao vi. Mislite da sednete na traktor i da mozete da radite sta vam je cef.

Kao sto je Gdin Hajdeger rekao da atomska nije bomba koja ubija, tako i ja vama Gdine mogu reci da bez izbora necete moci da skinete Gdina Ivicu sa mesta na koje balavite godinama.

Kada će robovi da se sete da su robovi - Resantiman / Niče - Ustanak robova u moralu !

Ničeov viši oblik života zasnovan na 'lepoti, kreativnosti, poštenju,težnji ka samokontroli, snazi duha i izuzetnom dostignjuću' ubijen je od strane morona koji imaju maglovitu predstavu da u svetu vođenom takvim idealima neće moći ni da prismrde vlasti.

Na njegovu tvrdnju da život ima najvišu vrednost i dostojanstvo kada je posvećen kulturi im je do te mere strana da na nju reaguju ignorantskim podsmehom.

Uostalom koga zanima neka pogleda sam mada mislim da je taj voz za devastiranu Srbiju davno prošao i nema nameru da se vraća.

https://www.holybooks.com/wp-content/uploads/Nietzsche-Beyond-Good-and-Evil.pdf

Ne, to im dođe kao opravdanje zašto tamo lome kičmu za male pare.
U Srbiji kao fizikalac bez obrazovanja ne možeš da preživiš, preko možeš da životariš, onako, jedva.
E sad, ne ide da na forumu pišeš kako si otišao iz Srbije zato što nisi sposoban da nađeš posao, nego si
kao otišao iz Srbije jer ti se smučio režim, jelte.
A kad im ja napišem da zarađujem više ovde nego oni preko, onda sam SNS bot.
Neka revolucionari, samo vi rmbajte tamo i pljujte po Srbiji (a kobajagi po Vučiću), promenićete sigurno nešto...

i gde je brkic?

u corki??

Потресно: „Збогом …” – Др Петровић чита опроштајно писмо Бркића из затвора

– Човек умре када га забораве, кажу. Стотине људи изгубило је живот од Вучићеве камариле. Хиљаде грађана је претучено, осрамоћено од његове велике пропаганде лажи. Овај бестидни човек опљачкао је Србију, практично нам нема спаса.

Магазин Таблоид је описао све његове пљачке, убиства, насиља, издаје.. Дотерало је „Цара до Дувара“. Више од два милиона грађана је под принудном наплатом блокираних рачуна, у дужничком смо ропству. Диктатор је променио веру. У више текстова Магазин Таблоид је објавио бројке о количини новца који је изнео у иностранство и у Москву 2,5 милијарди. Колико новца има у Емиратима, па се тешко може и претпоставити.

Критиковао сам опозицију што шурује са овим криминалцем. А знао сам да је опозиција опкољена. Срећом појавише се нови људи. Они су са говорнице Народне скупштине урушили Вучићев режим. Мирослав Алексић, Зоран Лутовац, Бора Новаковић, храбри Срђан Миливојевић и још 30 посланика опозиције показали су грађанима право лице Вучићеве тираније. Ослободиле су грађане страха…

Вучић зна да га руше, али не може да оптужи опозицију. Грађани га сами руше. Знам да је и Анђелко Вучић уплашен после Александра. И Андреј је у чуду, јер види шта се збива шта се иза брда ваља. Александар Вучић је показао да заиста мисли, као што тврди Обавештајна заједница САД – а, да је он умишљени Бог сунца.

Ово су последњи трзаји диктатора да побије оне који су га раскринкали. Преко несрећног Гашића, кога држи у шаци због погибије седморо људи у хеликоптеру, и његове миљенице министарке неправде Маје Поповић, Вучић је и мени узео живот.

Нисам могао,веровати да ће ме у смрт одвести судија Вишег суда Никола Микић и Душан Агатоновић, председник Трећег основног суда, који је кум Душку Миленковићу, председнику Апелационог суда.

Судови и тужилаштво су бастиони зла. Тужилац Вишег тужилаштва је Ненад Стефановић, који је као председник Удружења судија и јавних тужилаца, годинама позивао на моје хапшење. Надам се да ће мој заменик објавити већину његових изјава и саопштења, које смо већ објавили.

Тачно 47 година сам се борио за истину и правду и поштовање вечних вредности. Они који су поштовали моју сарадњу са њима, знају како ће даме освете. Надам се да ће они, који долазе, привести правди судије и тужиоце који су убијали недужне грађане. Списак већ имају.

Чекајући своје последње дане, користим прилику да се извиним као човек, онима које сам, због необавештености, повредио. Че Гевара је рекао да се не плаши смрти, ако зна да постоје они који ће узети његову пушку. А Маркс је рекао да је перо јаче од оружја. Ја, нажалост, морам да кажем – збогом оружје.

Нека Бог спаси Србију.

Ironija utamničenja Milovana Brkića može se videti najbolje na sledećem primeru.

Dok on u zatvoru štrajkuje glađu tobož opozicioni Danas objavljuje intervjue sa bivšim pripadnicima hunte na koje su krik kao i sam Brkić ukazivali kao na lica koja se bave teškim kriminalom sa pozicija vlasti.

I što je najbolesnije od svega, evo kako bivši funkcioner hunte, inače patološki preletač opisuje kriterijume po kojima je i sam izabran izvesno sa ciljem da se uglavi u sledeću postavu vlasti:

O kadrovima vladajuće stranke mogao bi da se napiše balzakovski roman, nešto kao nova ljudska komedija.

Sloboda za Brikća.

Poslednja izmena:
Kada će robovi da se sete da su robovi - Resantiman / Niče - Ustanak robova u moralu !
znas kad ce?
kada predju put od crva ka coveku, a mnogo toga u njima je jos crv. isto nice.

meni je ipak najdraza njegova kada pita sta je majmun za coveka..smeh ili bolni stid. ali to samo nadcovek moze razumeti. :lol:

milovan je cesto peripatetican u izjavama, ali u ovom slucaju je covek zaista na velikom iskusenju jer vidi da sa ovima izlaza nema jer razuma nema. zato su po meni protesti uzaludni jer ovakav konglomerat primitivaca i bahatih siledzija razume samo jedan jezik, a to ce vam svaki istoricar reci.

milovan je cesto peripatetican u izjavama, ali u ovom slucaju je covek zaista na velikom iskusenju jer vidi da sa ovima izlaza nema jer razuma nema. zato su po meni protesti uzaludni jer ovakav konglomerat primitivaca i bahatih siledzija razume samo jedan jezik, a to ce vam svaki istoricar reci.
Jovo Bakić 4 president

Back